Turnuva merkeziTamamlandı#1503845

Eastern Cape Chess Festival - Individual Closed 2026 U 12 Girls

Güney Afrika ( RSA )Jeffreys Bay Primary School, St Francis Street2026/09/25 – 2026/09/26İsviçre · 6 TurlarGüney Afrika ( RSA ) · Jeffreys Bay Primary School, St Francis Street09/25 – 09/26İsviçre · 6 TurlarStandart · 60 min + 2 sec from move 1Ortalama Elo puanı / yaş 1318 / 1035 oyuncular

Güncellenmiş turnuva verileri: Oyuncu bilgileri, Tarihi Sıralama. Bazı bölümler geçici olarak kullanılamaz.

Baş Hakem
IA Tinus Goosen (Fide ID: 14301911)
Hakemler
PA Isni Pujirana Andi [2850147221;534008829]; PA L ... All arbiters
Turnuva Yöneticisi
Gavin Persent (Fide ID: 14354799)
Organizatör
—
Elo puanı Hesaplama
Rating national, Rating international
Yerleştirme
Jeffreys Bay Primary School, St Francis Street ↗
ortalama yaş Elo puanı / ortalama yaşı
1318 / 10
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnuva ayrıntıları
Turnuva
Eastern Cape Chess Festival - Individual Closed 2026 U 12 Girls
Federasyon
Güney Afrika ( RSA )
Tarih
2026-09-25 – 2026-09-26
formatı
İsviçre
Turlar
6
Zaman kontrolü
Standart · 60 min + 2 sec from move 1
Baş Hakem
IA Tinus Goosen (Fide ID: 14301911)
Hakemler
PA Isni Pujirana Andi [2850147221;534008829]; PA L ... All arbiters
Turnuva Yöneticisi
Gavin Persent (Fide ID: 14354799)
Organizatör
—
Elo puanı Hesaplama
Rating national, Rating international
ortalama yaş Elo puanı / ortalama yaşı
1318 / 10
girişi
35
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Final sıralaması Ardından 6 Turlar

Eastern Cape Chess Festival - Individual Closed 2026 U 12 Girls · Final sıralaması Ardından 6 Turlar
Renkli№OyuncuFEDElo puanıPuanTB1TB2TB3
14Mazikana, ElsieRSA15305,50215
27Sizani, IviweRSA142750204
36Balura, TumiRSA14784,50204
410Mahlontlwana, AvuzwaRSA14004,5017,54
52Williams, GenesisRSA15664,5015,54
68Armstrong, KristinRSA142440214
720Bruyns, NayziaRSA127840204
814Jikijela, AyanaRSA134140174
933Van Huyssteen, ZaniRSA115640164
1019Mclean, MeekahRSA12794015,54
1123Dingani, TehillahRSA12503,50223
129Matyeshana, LiboneRSA14153,5020,53
1324Pupa, LiyandanelisaRSA12353,50183
1415Macleod, MillaRSA13273017,53
1532Matyeshana, LikuweRSA115930173
1631Booisen, Mia FaithRSA116530173
1718Hauptfleisch, ZandriRSA12793016,53
1828Bluff, CharlizeRSA12043015,53
1917Mabapa, PabiRSA13053014,53
2025Potgieter, ChaniqRSA123230133
2111Mkhize, ZamamboRSA13742,50192
223Kapp, AmelieRSA15352,50182
2322Ayerst, RebeccaRSA12672,5017,52
2413Retief, MarizeRSA13622015,52
2516Zietsman, Shan-LeighRSA131720152
2627Bellingan, ZankeRSA121020152
2734Laphuma, LikholethuRSA11442014,52
2812Lind, AmyRSA136620132
2929Maarman, EulynRSA120110151
3030Myburgh, LeaniRSA119310131
311Mxabo, MasonwabeRSA16150000
325Gwana, LibubomiRSA14860000
3321Magenu, PhumelelaRSA12780000
3426Madondile, OnamandlaRSA12260000
3535Ntlongweni, LwandlekaziRSA11220000
Son sırada · 35 oyuncu
Eşitlik bozma ölçütleri ▾

TB1: Direct Encounter (DE) (Forfeited games count) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB3: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count)

RenkliOyuncuPuan
1Mazikana, ElsieRSA · 1530 · № 45,5TB1 0 · TB2 21 · TB3 5
2Sizani, IviweRSA · 1427 · № 75TB1 0 · TB2 20 · TB3 4
3Balura, TumiRSA · 1478 · № 64,5TB1 0 · TB2 20 · TB3 4
4Mahlontlwana, AvuzwaRSA · 1400 · № 104,5TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 4
5Williams, GenesisRSA · 1566 · № 24,5TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 4
6Armstrong, KristinRSA · 1424 · № 84TB1 0 · TB2 21 · TB3 4
7Bruyns, NayziaRSA · 1278 · № 204TB1 0 · TB2 20 · TB3 4
8Jikijela, AyanaRSA · 1341 · № 144TB1 0 · TB2 17 · TB3 4
10Mclean, MeekahRSA · 1279 · № 194TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 4
11Dingani, TehillahRSA · 1250 · № 233,5TB1 0 · TB2 22 · TB3 3
12Matyeshana, LiboneRSA · 1415 · № 93,5TB1 0 · TB2 20,5 · TB3 3
13Pupa, LiyandanelisaRSA · 1235 · № 243,5TB1 0 · TB2 18 · TB3 3
14Macleod, MillaRSA · 1327 · № 153TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 3
15Matyeshana, LikuweRSA · 1159 · № 323TB1 0 · TB2 17 · TB3 3
16Booisen, Mia FaithRSA · 1165 · № 313TB1 0 · TB2 17 · TB3 3
17Hauptfleisch, ZandriRSA · 1279 · № 183TB1 0 · TB2 16,5 · TB3 3
18Bluff, CharlizeRSA · 1204 · № 283TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 3
19Mabapa, PabiRSA · 1305 · № 173TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 3
20Potgieter, ChaniqRSA · 1232 · № 253TB1 0 · TB2 13 · TB3 3
21Mkhize, ZamamboRSA · 1374 · № 112,5TB1 0 · TB2 19 · TB3 2
22Kapp, AmelieRSA · 1535 · № 32,5TB1 0 · TB2 18 · TB3 2
23Ayerst, RebeccaRSA · 1267 · № 222,5TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 2
24Retief, MarizeRSA · 1362 · № 132TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 2
26Bellingan, ZankeRSA · 1210 · № 272TB1 0 · TB2 15 · TB3 2
27Laphuma, LikholethuRSA · 1144 · № 342TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 2
28Lind, AmyRSA · 1366 · № 122TB1 0 · TB2 13 · TB3 2
29Maarman, EulynRSA · 1201 · № 291TB1 0 · TB2 15 · TB3 1
30Myburgh, LeaniRSA · 1193 · № 301TB1 0 · TB2 13 · TB3 1
31Mxabo, MasonwabeRSA · 1615 · № 10TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
32Gwana, LibubomiRSA · 1486 · № 50TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
33Magenu, PhumelelaRSA · 1278 · № 210TB1 0 · TB2 0 · TB3 0