Turnuva merkeziTamamlandı#1503833

Eastern Cape Chess Festival - Individual Closed 2026 U18 Girls

Güney Afrika ( RSA )Jeffreys Bay Primary School, St Francis Street2026/09/25 – 2026/09/26İsviçre · 6 TurlarGüney Afrika ( RSA ) · Jeffreys Bay Primary School, St Francis Street09/25 – 09/26İsviçre · 6 TurlarStandart · 60 min + 2 sec from move 1Ortalama Elo puanı / yaş 1284 / 1616 oyuncular

Güncellenmiş turnuva verileri: Oyuncu bilgileri, Tarihi Sıralama. Bazı bölümler geçici olarak kullanılamaz.

Baş Hakem
IA Tinus Goosen (Fide ID: 14301911)
Hakemler
PA Isni Pujirana Andi [2850147221;534008829]; PA L ... All arbiters
Turnuva Yöneticisi
Gavin Persent (Fide ID: 14354799)
Organizatör
—
Elo puanı Hesaplama
Rating national, Rating international
Yerleştirme
Jeffreys Bay Primary School, St Francis Street ↗
ortalama yaş Elo puanı / ortalama yaşı
1284 / 16
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnuva ayrıntıları
Turnuva
Eastern Cape Chess Festival - Individual Closed 2026 U18 Girls
Federasyon
Güney Afrika ( RSA )
Tarih
2026-09-25 – 2026-09-26
formatı
İsviçre
Turlar
6
Zaman kontrolü
Standart · 60 min + 2 sec from move 1
Baş Hakem
IA Tinus Goosen (Fide ID: 14301911)
Hakemler
PA Isni Pujirana Andi [2850147221;534008829]; PA L ... All arbiters
Turnuva Yöneticisi
Gavin Persent (Fide ID: 14354799)
Organizatör
—
Elo puanı Hesaplama
Rating national, Rating international
ortalama yaş Elo puanı / ortalama yaşı
1284 / 16
girişi
16
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Final sıralaması Ardından 6 Turlar

Eastern Cape Chess Festival - Individual Closed 2026 U18 Girls · Final sıralaması Ardından 6 Turlar
Renkli№OyuncuFEDElo puanıPuanTB1TB2TB3
13Bothma, JaculeneRSA145251195
25Ndumndum, EyaboRSA14075217,55
34Freeman, NicoleRSA143041204
48Bruton, Faith ElizabethRSA12984216,54
51Maziena, LavanyaRSA156330213
67Foslara, Mikhulu SimanyeRSA130630193
715Mbabela, UkhanyoRSA8463014,53
812Phaliso, InathiRSA11523014,53
96Clarke, GerdaRSA13072,50182
1014Baartman, JessicaRSA10582012,52
1110Ndoro, RainRSA12351,5013,51
1216Philip, AmilaRSA01051
1313Mpondo, AmbesiweRSA11380080
142Moller, SarahRSA15270000
159Mbete, ZonkeRSA12580000
1611Gosha, SamanthaRSA11690000
Son sırada · 16 oyuncu
Eşitlik bozma ölçütleri ▾

TB1: Direct Encounter (DE) (Forfeited games count) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB3: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count)

RenkliOyuncuPuan
1Bothma, JaculeneRSA · 1452 · № 35TB1 1 · TB2 19 · TB3 5
2Ndumndum, EyaboRSA · 1407 · № 55TB1 2 · TB2 17,5 · TB3 5
3Freeman, NicoleRSA · 1430 · № 44TB1 1 · TB2 20 · TB3 4
5Maziena, LavanyaRSA · 1563 · № 13TB1 0 · TB2 21 · TB3 3
7Mbabela, UkhanyoRSA · 846 · № 153TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 3
8Phaliso, InathiRSA · 1152 · № 123TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 3
9Clarke, GerdaRSA · 1307 · № 62,5TB1 0 · TB2 18 · TB3 2
10Baartman, JessicaRSA · 1058 · № 142TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 2
11Ndoro, RainRSA · 1235 · № 101,5TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 1
12Philip, AmilaRSA · 0 · № 161TB1 0 · TB2 5 · TB3 1
13Mpondo, AmbesiweRSA · 1138 · № 130TB1 0 · TB2 8 · TB3 0
14Moller, SarahRSA · 1527 · № 20TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
15Mbete, ZonkeRSA · 1258 · № 90TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
16Gosha, SamanthaRSA · 1169 · № 110TB1 0 · TB2 0 · TB3 0