Turnir markaziTugagan#1506741

Nakuru chess Night 17th Edition

Keniya ( KEN )Nakuru2026/09/26 – 2026/09/26Shveytsarcha tizim · 6 turKeniya ( KEN ) · Nakuru09/26 – 09/26Shveytsarcha tizim · 6 turRapid · 10min+0secO‘rtacha reyting / yosh 1258 / 2719 o‘yinchilar

Turnir ma’lumotlari yangilanmoqda: O‘yinchi ma’lumotlari. Ayrim bo‘limlar vaqtincha mavjud emas.

Bosh hakam
Cheruiyot Elly
Turnir direktori
—
Tashkilotchi
Nakuru Chess Academy
Reytingni hisoblash
-
O‘tkazilish joyi
Nakuru ↗
O‘rtacha reyting / O‘rtacha yosh
1258 / 27
Juftlik tuzish dasturi
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnir tafsilotlari
Turnir
Nakuru chess Night 17th Edition
Federatsiya
Keniya ( KEN )
O‘tkazilish joyi
Nakuru ↗
Sana
2026-09-26
Tizim
Shveytsarcha tizim
Turlar
6
Vaqt nazorati
Rapid · 10min+0sec
Bosh hakam
Cheruiyot Elly
Turnir direktori
—
Tashkilotchi
Nakuru Chess Academy
Reytingni hisoblash
-
O‘rtacha reyting / O‘rtacha yosh
1258 / 27
Ishtirokchilar
19

Manba haqida ma’lumot

Manbani ko‘rish

Manba haqida ma’lumot

Manbani ko‘rish

6 turdan keyingi yakuniy jadval

Nakuru chess Night 17th Edition · 6 turdan keyingi yakuniy jadval
O‘rin№O‘yinchiFEDReytingOchkolarTB1TB2TB3
111Japheth, CheruiyotKEN0512319,5
21Cheruiyot, EllyKEN18505220,515,5
32Maleya, BruceKEN1735402011,5
418Patrick, Kipngetich KoskeiKEN04019,511
55Omondi, SuleimanKEN15283,502312,25
615Maingi, DanielKEN03,502311
73Gicheru, John WagemaKEN17243,502211,5
84Mwangi, PrudenceKEN17093,5018,58,25
917Muchuma, IsaacKEN03017,57,25
1016Makori, Mark ObaraKEN030167,25
117Wangari, Mary EmmaculateKEN145730165,5
1214Lemick, JacksonKEN030155,5
138Agape, Cherutich ChumbaKEN14482,5116,55
146Dickson, GitariKEN14602,52176
159Atem, Mawut JokKEN02016,54,5
1610Fahim, MustafaKEN01,50161,75
1712Jecinta, WambuiKEN01,50141,75
1813Ken, MuchelaKEN010142
1919Ruto, DavidKEN01061
Yakuniy o‘rin bo‘yicha · 19 o‘yinchi
Qo‘shimcha ko‘rsatkichlar ▾

TB1: O‘zaro uchrashuv (DE) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

O‘rinO‘yinchiOchkolar
1Japheth, CheruiyotKEN · 0 · № 115TB1 1 · TB2 23 · TB3 19,5
2Cheruiyot, EllyKEN · 1850 · № 15TB1 2 · TB2 20,5 · TB3 15,5
3Maleya, BruceKEN · 1735 · № 24TB1 0 · TB2 20 · TB3 11,5
5Omondi, SuleimanKEN · 1528 · № 53,5TB1 0 · TB2 23 · TB3 12,25
6Maingi, DanielKEN · 0 · № 153,5TB1 0 · TB2 23 · TB3 11
7Gicheru, John WagemaKEN · 1724 · № 33,5TB1 0 · TB2 22 · TB3 11,5
8Mwangi, PrudenceKEN · 1709 · № 43,5TB1 0 · TB2 18,5 · TB3 8,25
9Muchuma, IsaacKEN · 0 · № 173TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 7,25
10Makori, Mark ObaraKEN · 0 · № 163TB1 0 · TB2 16 · TB3 7,25
12Lemick, JacksonKEN · 0 · № 143TB1 0 · TB2 15 · TB3 5,5
13Agape, Cherutich ChumbaKEN · 1448 · № 82,5TB1 1 · TB2 16,5 · TB3 5
14Dickson, GitariKEN · 1460 · № 62,5TB1 2 · TB2 17 · TB3 6
15Atem, Mawut JokKEN · 0 · № 92TB1 0 · TB2 16,5 · TB3 4,5
16Fahim, MustafaKEN · 0 · № 101,5TB1 0 · TB2 16 · TB3 1,75
17Jecinta, WambuiKEN · 0 · № 121,5TB1 0 · TB2 14 · TB3 1,75
18Ken, MuchelaKEN · 0 · № 131TB1 0 · TB2 14 · TB3 2
19Ruto, DavidKEN · 0 · № 191TB1 0 · TB2 6 · TB3 1