Turnir markaziTugagan#1505434

Surigao City Division Athletic Meet 2026 - Chess Event Standard - High School Boys

Filippin ( PHI )Surigao City Cultural Center2026/09/20 – 2026/09/27Shveytsarcha tizim · 6 turFilippin ( PHI ) · Surigao City Cultural Center09/20 – 09/27Shveytsarcha tizim · 6 turStandart · 60+30O‘rtacha reyting / yosh 1480 / 1528 o‘yinchilar

Turnir ma’lumotlari yangilanmoqda: O‘yinchi ma’lumotlari. Ayrim bo‘limlar vaqtincha mavjud emas.

Bosh hakam
Hernskien Amadeo
Turnir direktori
RA Creencia Rufina
Tashkilotchi
DepEd Surigao City Division
Reytingni hisoblash
-
O‘tkazilish joyi
Surigao City Cultural Center ↗
O‘rtacha reyting / O‘rtacha yosh
1480 / 15
Juftlik tuzish dasturi
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnir tafsilotlari
Turnir
Surigao City Division Athletic Meet 2026 - Chess Event Standard - High School Boys
Federatsiya
Filippin ( PHI )
Sana
2026-09-20 – 2026-09-27
Tizim
Shveytsarcha tizim
Turlar
6
Vaqt nazorati
Standart · 60+30
Bosh hakam
Hernskien Amadeo
Turnir direktori
RA Creencia Rufina
Tashkilotchi
DepEd Surigao City Division
Reytingni hisoblash
-
O‘rtacha reyting / O‘rtacha yosh
1480 / 15
Ishtirokchilar
28

Manba haqida ma’lumot

Manbani ko‘rish

Manba haqida ma’lumot

Manbani ko‘rish

6 turdan keyingi yakuniy jadval

Surigao City Division Athletic Meet 2026 - Chess Event Standard - High School Boys · 6 turdan keyingi yakuniy jadval
O‘rin№O‘yinchiFEDReytingOchkolarTB1TB2TB3
11Sy, Yohan Ryce T.PHI16736018,520,5
23Broniola, Jhon Clarence Y.PHI18185,501820
32Agape, Christian Jay C.PHI15575021,523,5
426Taganas, Christian Dave E.PHI0402124
521Ortega, Jian Fedrick K.PHI0401920
622Pedralba, Jeiho D.PHI04016,518,5
75Alvarez, Cole M.PHI17014016,517,5
827Timtim, Chamjun P.PHI04012,514,5
98Macatingkie, Ibrahem B.PHI16563,502223
106Arreza, Carl Benedict M.PHI16663,502122
119Abis, Nimrod Whirln R.PHI03,501415
124Gofredo, Kyrie V.PHI1725302124
1310Alas, Francis Niel S.PHI0301920
1412Duncano, Jacob Luigi J.PHI03016,517,5
1523Rabi, Charles Kent J.PHI0301516
1618Loayon, Joshua Jade A.PHI0301314
1724Siva, Romar Gerald T.PHI0301213
1813Escrupolo, Casley L.PHI02,5013,514,5
1919Manalo, Prince Yuri Z.PHI02,5012,513,5
2015Haldane, Isaac S.PHI0202021
2116Lacia, Dwaynie B.PHI02019,521,5
2214Fumar, Marcos III E.PHI02017,520,5
2317Lipao, Harold M.PHI0201719
247Mabuang, Kyan MarcelPHI16562011,512,5
2525Sumalangcay, Sphenz Karl E.PHI0101718
2628Villamor, Jebe L.PHI0101516
2720Misa, Jeremy O.PHI0101314
2811Capison, Euseph Mieljhon A.PHI0109,510,5
Yakuniy o‘rin bo‘yicha · 28 o‘yinchi
Qo‘shimcha ko‘rsatkichlar ▾

TB1: O‘zaro uchrashuv (DE) · TB2: Buchholz o‘zgaruvchan qo‘shimcha mezoni (2023) (partiya ochkolari, Cut1) · TB3: Buchholz o‘zgaruvchan qo‘shimcha mezoni (2023) (partiya ochkolari)

O‘rinO‘yinchiOchkolar
1Sy, Yohan Ryce T.PHI · 1673 · № 16TB1 0 · TB2 18,5 · TB3 20,5
3Agape, Christian Jay C.PHI · 1557 · № 25TB1 0 · TB2 21,5 · TB3 23,5
6Pedralba, Jeiho D.PHI · 0 · № 224TB1 0 · TB2 16,5 · TB3 18,5
7Alvarez, Cole M.PHI · 1701 · № 54TB1 0 · TB2 16,5 · TB3 17,5
8Timtim, Chamjun P.PHI · 0 · № 274TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 14,5
9Macatingkie, Ibrahem B.PHI · 1656 · № 83,5TB1 0 · TB2 22 · TB3 23
10Arreza, Carl Benedict M.PHI · 1666 · № 63,5TB1 0 · TB2 21 · TB3 22
11Abis, Nimrod Whirln R.PHI · 0 · № 93,5TB1 0 · TB2 14 · TB3 15
12Gofredo, Kyrie V.PHI · 1725 · № 43TB1 0 · TB2 21 · TB3 24
13Alas, Francis Niel S.PHI · 0 · № 103TB1 0 · TB2 19 · TB3 20
14Duncano, Jacob Luigi J.PHI · 0 · № 123TB1 0 · TB2 16,5 · TB3 17,5
15Rabi, Charles Kent J.PHI · 0 · № 233TB1 0 · TB2 15 · TB3 16
16Loayon, Joshua Jade A.PHI · 0 · № 183TB1 0 · TB2 13 · TB3 14
17Siva, Romar Gerald T.PHI · 0 · № 243TB1 0 · TB2 12 · TB3 13
18Escrupolo, Casley L.PHI · 0 · № 132,5TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 14,5
19Manalo, Prince Yuri Z.PHI · 0 · № 192,5TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 13,5
20Haldane, Isaac S.PHI · 0 · № 152TB1 0 · TB2 20 · TB3 21
21Lacia, Dwaynie B.PHI · 0 · № 162TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 21,5
22Fumar, Marcos III E.PHI · 0 · № 142TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 20,5
23Lipao, Harold M.PHI · 0 · № 172TB1 0 · TB2 17 · TB3 19
24Mabuang, Kyan MarcelPHI · 1656 · № 72TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 12,5
26Villamor, Jebe L.PHI · 0 · № 281TB1 0 · TB2 15 · TB3 16
27Misa, Jeremy O.PHI · 0 · № 201TB1 0 · TB2 13 · TB3 14
28Capison, Euseph Mieljhon A.PHI · 0 · № 111TB1 0 · TB2 9,5 · TB3 10,5