Turnir markaziTugagan#1503360

U8 3rd Edition Junior Chess Tournament- Karen Chess Club

Keniya ( KEN )Co-operative University Of Kenya2026/09/26 – 2026/09/26Shveytsarcha tizim · 6 turKeniya ( KEN ) · Co-operative University Of Kenya09/26 – 09/26Shveytsarcha tizim · 6 turRapid · 25+0 minO‘rtacha reyting / yosh 1000 / 813 o‘yinchilar

Turnir ma’lumotlari yangilanmoqda: O‘yinchi ma’lumotlari, Oldingi turlarning o‘rinlar jadvallari. Ayrim bo‘limlar vaqtincha mavjud emas.

Bosh hakam
FA Akinyi Quinter 10833390
Bosh hakam o‘rinbosari
FA Simon Njuguna 10880348
Turnir direktori
SI Oguta Rodgers 10832831
Tashkilotchi
Karen Chess Club
Reytingni hisoblash
-
O‘tkazilish joyi
Co-operative University Of Kenya ↗
O‘rtacha reyting / O‘rtacha yosh
1000 / 8
Juftlik tuzish dasturi
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnir tafsilotlari
Turnir
U8 3rd Edition Junior Chess Tournament- Karen Chess Club
Federatsiya
Keniya ( KEN )
Sana
2026-09-26
Tizim
Shveytsarcha tizim
Turlar
6
Vaqt nazorati
Rapid · 25+0 min
Bosh hakam
FA Akinyi Quinter 10833390
Bosh hakam o‘rinbosari
FA Simon Njuguna 10880348
Turnir direktori
SI Oguta Rodgers 10832831
Tashkilotchi
Karen Chess Club
Reytingni hisoblash
-
O‘rtacha reyting / O‘rtacha yosh
1000 / 8
Ishtirokchilar
13

Manba haqida ma’lumot

Manbani ko‘rish

Manba haqida ma’lumot

Manbani ko‘rish

6 turdan keyingi yakuniy jadval

U8 3rd Edition Junior Chess Tournament- Karen Chess Club · 6 turdan keyingi yakuniy jadval
O‘rin№O‘yinchiFEDReytingOchkolarTB1TB2TB3
17Jesse, Baraka NjagiKEN0501916,5
26Hope Elsie, NyamburaKEN0402321
39Lorena, LeluanKEN04019,518,5
411Muthu, Kumaran Harish KumarKEN04019,517,5
52Evin Pablo Gilbert Oruo,KEN0401916,5
64Grayson Meme, KimaniKEN04017,515,5
713Sean, BulemiKEN0302120
85Hadassa, Princess MaiyoKEN0302019
98Leo, KanyingiKEN03018,516,5
101Erin Jennie Elseba Oruo,KEN02,5120,519,5
1110Mungai, Ngaruiya NgaruiyaKEN02,522118,5
1212Rihana, Amondi OtienoKEN0201817
133Giovanni, Gichuhi GikunjuKEN01012,511,5
Yakuniy o‘rin bo‘yicha · 13 o‘yinchi
Qo‘shimcha ko‘rsatkichlar ▾

TB1: O‘zaro uchrashuv (DE) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1)

O‘rinO‘yinchiOchkolar
1Jesse, Baraka NjagiKEN · 0 · № 75TB1 0 · TB2 19 · TB3 16,5
2Hope Elsie, NyamburaKEN · 0 · № 64TB1 0 · TB2 23 · TB3 21
3Lorena, LeluanKEN · 0 · № 94TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 18,5
4Muthu, Kumaran Harish KumarKEN · 0 · № 114TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 17,5
5Evin Pablo Gilbert Oruo,KEN · 0 · № 24TB1 0 · TB2 19 · TB3 16,5
6Grayson Meme, KimaniKEN · 0 · № 44TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 15,5
7Sean, BulemiKEN · 0 · № 133TB1 0 · TB2 21 · TB3 20
8Hadassa, Princess MaiyoKEN · 0 · № 53TB1 0 · TB2 20 · TB3 19
9Leo, KanyingiKEN · 0 · № 83TB1 0 · TB2 18,5 · TB3 16,5
10Erin Jennie Elseba Oruo,KEN · 0 · № 12,5TB1 1 · TB2 20,5 · TB3 19,5
11Mungai, Ngaruiya NgaruiyaKEN · 0 · № 102,5TB1 2 · TB2 21 · TB3 18,5
12Rihana, Amondi OtienoKEN · 0 · № 122TB1 0 · TB2 18 · TB3 17
13Giovanni, Gichuhi GikunjuKEN · 0 · № 31TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 11,5