Turnir markaziTugagan#1481902

V CAMPEONATO DE AJEDREZ ELITE CHIAPAS CAMPEON DE CAMPEONES 2026

Meksika ( MEX )HOTEL CABILDOS, TAPACHULA, CHIAPAS.2026/09/25 – 2026/09/27Shveytsarcha tizim · 6 turMeksika ( MEX ) · HOTEL CABILDOS, TAPACHULA, CHIAPAS.09/25 – 09/27Shveytsarcha tizim · 6 turStandart · 60 MIN + 30 SEGO‘rtacha reyting / yosh 1730 / 2516 o‘yinchilar

Turnir ma’lumotlari yangilanmoqda: O‘yinchi ma’lumotlari. Ayrim bo‘limlar vaqtincha mavjud emas.

Bosh hakam
A.N. LOPEZ MARTINEZ MOISES EDEN ID 5179882
Turnir direktori
A.N. LOPEZ MARTINEZ MOISES EDEN ID 5179882
Tashkilotchi
ZAMORA MORLET ENRIQUE
Reytingni hisoblash
Rating international
O‘tkazilish joyi
HOTEL CABILDOS, TAPACHULA, CHIAPAS. ↗
FIDE Event ID
494891
O‘rtacha reyting / O‘rtacha yosh
1730 / 25
Juftlik tuzish dasturi
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnir tafsilotlari
Turnir
V CAMPEONATO DE AJEDREZ ELITE CHIAPAS CAMPEON DE CAMPEONES 2026
Federatsiya
Meksika ( MEX )
Sana
2026-09-25 – 2026-09-27
Tizim
Shveytsarcha tizim
Turlar
6
Vaqt nazorati
Standart · 60 MIN + 30 SEG
Bosh hakam
A.N. LOPEZ MARTINEZ MOISES EDEN ID 5179882
Turnir direktori
A.N. LOPEZ MARTINEZ MOISES EDEN ID 5179882
Tashkilotchi
ZAMORA MORLET ENRIQUE
Reytingni hisoblash
Rating international
O‘rtacha reyting / O‘rtacha yosh
1730 / 25
FIDE Event ID
494891
Ishtirokchilar
16

Manba haqida ma’lumot

Manbani ko‘rish

Manba haqida ma’lumot

Manbani ko‘rish

6 turdan keyingi yakuniy jadval

V CAMPEONATO DE AJEDREZ ELITE CHIAPAS CAMPEON DE CAMPEONES 2026 · 6 turdan keyingi yakuniy jadval
O‘rin№O‘yinchiFEDReytingOchkolarTB1TB2TB3
11Del Carpio Gallegos, GonzaloMEX19525119,517,5
23Guillen Moreno, Karina GuadalupeMEX1910522119
32Blanco Guillen, Jose HumbertoMEX19114,5025,521
48Gomez Carbajal, DanielMEX17674018,516,5
54Fuentes, Guzman Victor HugoMEX18843,502117,5
65Guzman, Villatoro Julio UlisesMEX18663,502018
712Rojas, Lopez Fernando UliseMEX16653,501513,5
813Castillo, Gomez Stefany BelenMEX16162,5018,516,5
911Reyes, Cancino Alice AdeleMEX1684201917,5
109Guillen, Moreno Maria JoseMEX1761201816,5
1116Becerril, Calderon Ivan SaidMEX0201816
126Rincon Aguilar, Carlos JavierMEX1826201816
1315Alexandre, BillyHAI0201412
1414Rodas, Ramos Corey AntonyMEX15671,5014,512,5
157Mendoza, Sierra Ivan DarioMEX17770000
1610Vasquez Hernandez, Juan CarlosMEX16910000
Yakuniy o‘rin bo‘yicha · 16 o‘yinchi
Qo‘shimcha ko‘rsatkichlar ▾

TB1: O‘zaro uchrashuv (DE) · TB2: Buchholz o‘zgaruvchan qo‘shimcha mezoni (2023) (partiya ochkolari) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1)

O‘rinO‘yinchiOchkolar
4Gomez Carbajal, DanielMEX · 1767 · № 84TB1 0 · TB2 18,5 · TB3 16,5
13Alexandre, BillyHAI · 0 · № 152TB1 0 · TB2 14 · TB3 12
14Rodas, Ramos Corey AntonyMEX · 1567 · № 141,5TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 12,5