Turnuva merkeziTamamlandı#1519337

Torneo Estatal Abierto de Ajedrez del Adulto Mayor Avanzados

Meksika ( MEX )Plaza Centro del Paseo,Calle 56 A Por, Av Pérez Ponce 444A, Centro, 97000 Mérida2026/10/17 – 2026/10/17İsviçre · 4 TurlarMeksika ( MEX ) · Plaza Centro del Paseo,Calle 56 A Por, Av Pérez Ponce 444A, Centro, 97000 Mérida10/17 – 10/17İsviçre · 4 TurlarHızlı · 25 minutos + 5 segundos de incrementoOrtalama Elo puanı / yaş 1676 / 6713 oyuncular

Güncellenmiş turnuva verileri: Başlangıç Listesi, Program, Eşlendirmeler, Oyuncu bilgileri, Tarihi Sıralama. Bazı bölümler geçici olarak kullanılamaz.

Baş Hakem
AN Magdalena Matu Carballo
Başkan Yardımcısı
David Matu Carballo
Turnuva Yöneticisi
—
Organizatör
—
Elo puanı Hesaplama
-
Yerleştirme
Plaza Centro del Paseo,Calle 56 A Por, Av Pérez Ponce 444A, Centro, 97000 Mérida ↗
ortalama yaş Elo puanı / ortalama yaşı
1676 / 67
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnuva ayrıntıları
Turnuva
Torneo Estatal Abierto de Ajedrez del Adulto Mayor Avanzados
Federasyon
Meksika ( MEX )
Tarih
2026-10-17
formatı
İsviçre
Turlar
4
Zaman kontrolü
Hızlı · 25 minutos + 5 segundos de incremento
Baş Hakem
AN Magdalena Matu Carballo
Başkan Yardımcısı
David Matu Carballo
Turnuva Yöneticisi
—
Organizatör
—
Elo puanı Hesaplama
-
ortalama yaş Elo puanı / ortalama yaşı
1676 / 67
girişi
13
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Final sıralaması Ardından 4 Turlar

Torneo Estatal Abierto de Ajedrez del Adulto Mayor Avanzados · Final sıralaması Ardından 4 Turlar
Renkli№OyuncuFEDElo puanıPuanTB1TB2TB3
12Martin Perez, Francisco JavierMEX18313,50115,5
21Duarte Achach, Raul AlbertoMEX19003,5094,5
35Uc Chi, RicardoMEX1727307,54
44Cabrera Torres, Carlos HumbertoMEX18002,5083,5
512Pech Cano, Jose LuisMEX15502,5083,5
66Calvo, Leon AntonioMEX16942110,55
73Alonzo, Salomon Jose LuisMEX1820227,53
813Rosado Pacheco, RubenMEX14072273
97Cabrera Torres, HerbertMEX16781084,5
1010Baz Correa, Juan RamonMEX15851074,5
119Balam Lopez, Hugo AlejandroMEX1617106,54
1211Osorio Lopez, Jorge RenanMEX15630062
138Rejon Sanchez, Manuel JesusMEX16200000
Son sırada · 13 oyuncu
Eşitlik bozma ölçütleri ▾

TB1: Doğrudan Toplantı (DE) · TB2: Buchholz Eşitlik bozma ölçütleri Değişken (2023) (Oyun puanları) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Median1)

RenkliOyuncuPuan
3Uc Chi, RicardoMEX · 1727 · № 53TB1 0 · TB2 7,5 · TB3 4
5Pech Cano, Jose LuisMEX · 1550 · № 122,5TB1 0 · TB2 8 · TB3 3,5
6Calvo, Leon AntonioMEX · 1694 · № 62TB1 1 · TB2 10,5 · TB3 5