Turnuva merkeziTamamlandı#1519082

Sri Lanka National Youth Chess Championship - 2026 | Jaffna District Selection Under 13 Open (2013 & 2014)

Sri Lanka ( SRI )J/Kondavil Ramakrishna Maha Vidyalayam2026/10/17 – 2026/10/18İsviçre · 6 TurlarSri Lanka ( SRI ) · J/Kondavil Ramakrishna Maha Vidyalayam10/17 – 10/18İsviçre · 6 TurlarStandart · Standard: 60 minutes with an increment of 30 seconds per moveOrtalama Elo puanı / yaş 1400 / 1231 oyuncular

Güncellenmiş turnuva verileri: Başlangıç Listesi, Program, Eşlendirmeler, Oyuncu bilgileri, Tarihi Sıralama. Bazı bölümler geçici olarak kullanılamaz.

Baş Hakem
NA Vimaleshan, S 9992898
Başkan Yardımcısı
Rukshan, Jeyarajah 29988624
Turnuva Yöneticisi
MR.G.Gajanthiran 9956204
Organizatör
Jaffna District Chess Association
Elo puanı Hesaplama
-
Yerleştirme
J/Kondavil Ramakrishna Maha Vidyalayam ↗
ortalama yaş Elo puanı / ortalama yaşı
1400 / 12
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnuva ayrıntıları
Turnuva
Sri Lanka National Youth Chess Championship - 2026 | Jaffna District Selection Under 13 Open (2013 & 2014)
Federasyon
Sri Lanka ( SRI )
Tarih
2026-10-17 – 2026-10-18
formatı
İsviçre
Turlar
6
Zaman kontrolü
Standart · Standard: 60 minutes with an increment of 30 seconds per move
Baş Hakem
NA Vimaleshan, S 9992898
Başkan Yardımcısı
Rukshan, Jeyarajah 29988624
Turnuva Yöneticisi
MR.G.Gajanthiran 9956204
Organizatör
Jaffna District Chess Association
Elo puanı Hesaplama
-
ortalama yaş Elo puanı / ortalama yaşı
1400 / 12
girişi
31
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Final sıralaması Ardından 6 Turlar

Sri Lanka National Youth Chess Championship - 2026 | Jaffna District Selection Under 13 Open (2013 & 2014) · Final sıralaması Ardından 6 Turlar
Renkli№OyuncuFEDElo puanıPuanTB1TB2TB3
114Heshanth, ManoharanSRI0502226
23H, AkshayanSRI0502022
330Mahinthan, VarshaanSRI0502021,5
47Pratheepan, DhaarunSRI04,5017,519,5
531V, VenushanSRI04,5016,518,5
623P, SeayonSRI0402022
726K, TheanusanSRI0401921
81Yogachandran, AbilashSRI0401820,5
929S, ThuvaaraganSRI0401820
1021Raniskumar, SangeethSRI0401819,5
112N, AkksharanSRI03,5013,515
1222R, SarshwinthSRI03020,523,5
1312Sivaranjan, KabilshaanSRI03019,520,5
1424Tharmaraja, SharmithSRI03016,518,5
159Jegatheepan, JashvinSRI0301618
1620S, SakeensSRI0301618
1713N, MaatheshSRI03015,517,5
1828Abilayan, TheeparubanSRI03015,517,5
198Mohamed, Imram IshamSRI03014,515,5
2016Thanagshsajan, NerujenSRI02,5014,517
2118R, SabeeshSRI02017,519
224A, AndresSRI02016,517,5
2310Thushyanthan, JathursanSRI02016,517,5
2415T, MaronSRI02014,515,5
2511Mathivathanan, Jeron JashwinSRI0201415
265Anjay,SRI01,501415,5
2719Santo, SakayathasSRI01111,513
286N, BrandonSRI012910
2917P, PirithveenSRI00,501010,5
3027Sivahar, TheepakSRI00066
3125Bharathakumar, StanshanSRI00000
Son sırada · 31 oyuncu
Eşitlik bozma ölçütleri ▾

TB1: Doğrudan Toplantı (DE) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

RenkliOyuncuPuan
1Heshanth, ManoharanSRI · 0 · № 145TB1 0 · TB2 22 · TB3 26
2H, AkshayanSRI · 0 · № 35TB1 0 · TB2 20 · TB3 22
3Mahinthan, VarshaanSRI · 0 · № 305TB1 0 · TB2 20 · TB3 21,5
4Pratheepan, DhaarunSRI · 0 · № 74,5TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 19,5
5V, VenushanSRI · 0 · № 314,5TB1 0 · TB2 16,5 · TB3 18,5
6P, SeayonSRI · 0 · № 234TB1 0 · TB2 20 · TB3 22
7K, TheanusanSRI · 0 · № 264TB1 0 · TB2 19 · TB3 21
8Yogachandran, AbilashSRI · 0 · № 14TB1 0 · TB2 18 · TB3 20,5
9S, ThuvaaraganSRI · 0 · № 294TB1 0 · TB2 18 · TB3 20
10Raniskumar, SangeethSRI · 0 · № 214TB1 0 · TB2 18 · TB3 19,5
11N, AkksharanSRI · 0 · № 23,5TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 15
12R, SarshwinthSRI · 0 · № 223TB1 0 · TB2 20,5 · TB3 23,5
13Sivaranjan, KabilshaanSRI · 0 · № 123TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 20,5
14Tharmaraja, SharmithSRI · 0 · № 243TB1 0 · TB2 16,5 · TB3 18,5
15Jegatheepan, JashvinSRI · 0 · № 93TB1 0 · TB2 16 · TB3 18
16S, SakeensSRI · 0 · № 203TB1 0 · TB2 16 · TB3 18
17N, MaatheshSRI · 0 · № 133TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 17,5
18Abilayan, TheeparubanSRI · 0 · № 283TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 17,5
19Mohamed, Imram IshamSRI · 0 · № 83TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 15,5
20Thanagshsajan, NerujenSRI · 0 · № 162,5TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 17
21R, SabeeshSRI · 0 · № 182TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 19
22A, AndresSRI · 0 · № 42TB1 0 · TB2 16,5 · TB3 17,5
23Thushyanthan, JathursanSRI · 0 · № 102TB1 0 · TB2 16,5 · TB3 17,5
24T, MaronSRI · 0 · № 152TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 15,5
26Anjay,SRI · 0 · № 51,5TB1 0 · TB2 14 · TB3 15,5
27Santo, SakayathasSRI · 0 · № 191TB1 1 · TB2 11,5 · TB3 13
28N, BrandonSRI · 0 · № 61TB1 2 · TB2 9 · TB3 10
29P, PirithveenSRI · 0 · № 170,5TB1 0 · TB2 10 · TB3 10,5
30Sivahar, TheepakSRI · 0 · № 270TB1 0 · TB2 6 · TB3 6