Turnuva merkeziDevam ediyor#1506848

Abierto de Octubre en Peon Libre Guillon - $ 200.000 a repartir en premios Viernes de octubre desde 19.15 hs.

Arjantin ( ARG )Luis Guillon - Pcia. Bs. A.2026/10/02 – 2026/10/30İsviçre · 5 TurlarArjantin ( ARG ) · Luis Guillon - Pcia. Bs. A.10/02 – 10/30İsviçre · 5 TurlarStandart · 45´+30"Ortalama Elo puanı 177818 oyuncular

Güncellenmiş turnuva verileri: Oyuncu bilgileri. Bazı bölümler geçici olarak kullanılamaz.

Baş Hakem
Juan Jose Huergo
Turnuva Yöneticisi
—
Organizatör
Ajedrez PeonLibre - Juan Jose Huergo
Elo puanı Hesaplama
Rating national
Yerleştirme
Luis Guillon - Pcia. Bs. A. ↗
Ortalama Elo puanı
1778
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnuva ayrıntıları
Turnuva
Abierto de Octubre en Peon Libre Guillon - $ 200.000 a repartir en premios Viernes de octubre desde 19.15 hs.
Federasyon
Arjantin ( ARG )
Tarih
2026-10-02 – 2026-10-30
formatı
İsviçre
Turlar
5
Zaman kontrolü
Standart · 45´+30"
Baş Hakem
Juan Jose Huergo
Turnuva Yöneticisi
—
Organizatör
Ajedrez PeonLibre - Juan Jose Huergo
Elo puanı Hesaplama
Rating national
Ortalama Elo puanı
1778
girişi
18
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Organizatör duyurusu

Requiere inscripcion previa por cupos limitados - 1° $ 75.000, 2° $50.000 3° $ 35.000, mejor sub 2000 y mejor sub 1700 $ 20.000 c/u - 2 byes hasta 3a ronda inclusive. Valido ranking FASGBA - + Info al wasap 11-7120-3529

Organizatör duyurusu

Requiere inscripcion previa por cupos limitados - 1° $ 75.000, 2° $50.000 3° $ 35.000, mejor sub 2000 y mejor sub 1700 $ 20.000 c/u - 2 byes hasta 3a ronda inclusive. Valido ranking FASGBA - + Info al wasap 11-7120-3529

Sıralama

Abierto de Octubre en Peon Libre Guillon - $ 200.000 a repartir en premios Viernes de octubre desde 19.15 hs. · Sıralama
Renkli№OyuncuFEDElo puanıPuanTB1TB2TB3
13ISON, DamianARG19163,507,59,5
25GUALPA, CarlosARG18533,507,59,5
34NIEVAS, Alberto DanielARG1855308,58
410CAPUANO, GabrielARG17593066
51LO PRESTI, RobertoARG20722,5086,5
68PROST, GermanARG17832,506,57,5
713URCIUOLI, AntonioARG17092,503,55
82JUANCHINI, MarcosARG19992085
911URRUTIA, OscarARG17332064
1017YACOMINI, Isabella CMNARG1572205,55
119QUEIMALIÑOS, Juan FranciscoARG17811,507,55
1218RAMIREZ ALDERETE, MarcosARG15681,5073,5
136PALLADINO, AlbertoARG18461,5064
1415GENOVESE, CarlosARG16681,5053
157ROMANO, GuillermoARG1845108,54
1612CHOQUE, CarlosARG1711107,52
1714ALARCON, MartinARG16781051
1816GONZALEZ, RaulARG16480,5081,5
Son sırada · 18 oyuncu
Eşitlik bozma ölçütleri ▾

TB1: Doğrudan Toplantı (DE) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB3: Progressive Score, before FIDE-Tie-Break (PS)(Gamepoints)

RenkliOyuncuPuan
1ISON, DamianARG · 1916 · № 33,5TB1 0 · TB2 7,5 · TB3 9,5
2GUALPA, CarlosARG · 1853 · № 53,5TB1 0 · TB2 7,5 · TB3 9,5
4CAPUANO, GabrielARG · 1759 · № 103TB1 0 · TB2 6 · TB3 6
5LO PRESTI, RobertoARG · 2072 · № 12,5TB1 0 · TB2 8 · TB3 6,5
6PROST, GermanARG · 1783 · № 82,5TB1 0 · TB2 6,5 · TB3 7,5
7URCIUOLI, AntonioARG · 1709 · № 132,5TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 5
8JUANCHINI, MarcosARG · 1999 · № 22TB1 0 · TB2 8 · TB3 5
9URRUTIA, OscarARG · 1733 · № 112TB1 0 · TB2 6 · TB3 4
12RAMIREZ ALDERETE, MarcosARG · 1568 · № 181,5TB1 0 · TB2 7 · TB3 3,5
13PALLADINO, AlbertoARG · 1846 · № 61,5TB1 0 · TB2 6 · TB3 4
14GENOVESE, CarlosARG · 1668 · № 151,5TB1 0 · TB2 5 · TB3 3
15ROMANO, GuillermoARG · 1845 · № 71TB1 0 · TB2 8,5 · TB3 4
16CHOQUE, CarlosARG · 1711 · № 121TB1 0 · TB2 7,5 · TB3 2
17ALARCON, MartinARG · 1678 · № 141TB1 0 · TB2 5 · TB3 1
18GONZALEZ, RaulARG · 1648 · № 160,5TB1 0 · TB2 8 · TB3 1,5