Turnuva merkeziTamamlandı#1502982

Circuito Blitz de Ajedrez y Pintura -Los Jugadores de Ajedrez, Duchamp

Meksika ( MEX )2026/09/22 – 2026/09/22İsviçre · 6 TurlarMeksika ( MEX )09/22 – 09/22İsviçre · 6 TurlarYıldırım · 3 min + 2 seg addOrtalama Elo puanı / yaş 1851 / 4910 oyuncular

Güncellenmiş turnuva verileri: Oyuncu bilgileri, Tarihi Sıralama. Bazı bölümler geçici olarak kullanılamaz.

Baş Hakem
AN Fiona Denise de la Rosa Gonzalez
Turnuva Yöneticisi
AN Fiona Denise de la Rosa Gonzalez
Organizatör
AN Fiona Denise de la Rosa Gonzalez
Elo puanı Hesaplama
-
Yerleştirme
—
ortalama yaş Elo puanı / ortalama yaşı
1851 / 49
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnuva ayrıntıları
Turnuva
Circuito Blitz de Ajedrez y Pintura -Los Jugadores de Ajedrez, Duchamp
Federasyon
Meksika ( MEX )
Yerleştirme
—
Tarih
2026-09-22
formatı
İsviçre
Turlar
6
Zaman kontrolü
Yıldırım · 3 min + 2 seg add
Baş Hakem
AN Fiona Denise de la Rosa Gonzalez
Turnuva Yöneticisi
AN Fiona Denise de la Rosa Gonzalez
Organizatör
AN Fiona Denise de la Rosa Gonzalez
Elo puanı Hesaplama
-
ortalama yaş Elo puanı / ortalama yaşı
1851 / 49
girişi
10
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Final sıralaması Ardından 6 Turlar

Circuito Blitz de Ajedrez y Pintura -Los Jugadores de Ajedrez, Duchamp · Final sıralaması Ardından 6 Turlar
Renkli№OyuncuFEDElo puanıPuanTB1TB2TB3
12FMBenitez Lozano, JavierMEX2291511421,5
21IMSanchez Enriquez, Oscar GerardoMEX2307521421
33FMVega Garcia, Jorge ArturoMEX21184013,519
45Vazquez Islas, IvanMEX1918401116,5
57Hernandez, Victoria Jesus AdrianMEX1795301419,5
68Hernandez Urbina, MartinMEX17063013,519,5
74Ortiz Araujo, JoseMEX19662,501015,5
86Benitez Diaz, Francisco JavierMEX18072010,516
99Fonseca Garcia, Juan CarlosMEX15981010,515
1010Fernandez Garibay, EduardoMEX00,5011,516,5
Son sırada · 10 oyuncu
Eşitlik bozma ölçütleri ▾

TB1: Doğrudan Toplantı (DE) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Median1) · TB3: Buchholz Eşitlik bozma ölçütleri Değişken (2023) (Oyun puanları)

RenkliOyuncuPuan
4Vazquez Islas, IvanMEX · 1918 · № 54TB1 0 · TB2 11 · TB3 16,5
6Hernandez Urbina, MartinMEX · 1706 · № 83TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 19,5
7Ortiz Araujo, JoseMEX · 1966 · № 42,5TB1 0 · TB2 10 · TB3 15,5
10Fernandez Garibay, EduardoMEX · 0 · № 100,5TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 16,5