Turnuva merkeziTamamlandı#1502581

Prof (Dr.)Mahmudul Hoq Chowdhury Memorial Chess Tournament 2026

Bangladeş ( BAN )Chittagong Club Limited2026/09/22 – 2026/09/23İsviçre · 5 TurlarBangladeş ( BAN ) · Chittagong Club Limited09/22 – 09/23İsviçre · 5 TurlarHızlı · 10m+5sOrtalama Elo puanı / yaş 1100 / 3942 oyuncular

Güncellenmiş turnuva verileri: Oyuncu bilgileri, Tarihi Sıralama. Bazı bölümler geçici olarak kullanılamaz.

Baş Hakem
Md Mohsin Jamal ID-10226397
Başkan Yardımcısı
Asif Mahmud ID-10221425
Turnuva Yöneticisi
Farhana Mahmud ID-10292586
Organizatör
Shaila Mahmud ID-10292730
Elo puanı Hesaplama
-
Yerleştirme
Chittagong Club Limited ↗
ortalama yaş Elo puanı / ortalama yaşı
1100 / 39
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnuva ayrıntıları
Turnuva
Prof (Dr.)Mahmudul Hoq Chowdhury Memorial Chess Tournament 2026
Federasyon
Bangladeş ( BAN )
Tarih
2026-09-22 – 2026-09-23
formatı
İsviçre
Turlar
5
Zaman kontrolü
Hızlı · 10m+5s
Baş Hakem
Md Mohsin Jamal ID-10226397
Başkan Yardımcısı
Asif Mahmud ID-10221425
Turnuva Yöneticisi
Farhana Mahmud ID-10292586
Organizatör
Shaila Mahmud ID-10292730
Elo puanı Hesaplama
-
ortalama yaş Elo puanı / ortalama yaşı
1100 / 39
girişi
42
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Final sıralaması Ardından 5 Turlar

Prof (Dr.)Mahmudul Hoq Chowdhury Memorial Chess Tournament 2026 · Final sıralaması Ardından 5 Turlar
Renkli№OyuncuFEDElo puanıPuanTB1TB2TB3TB4TB5
11Abyan, Latif DovashBAN17405015,514515,5
23Tehjeeb, ShahriarBAN1682401614411
34Rashid Majid, DhaniyaBAN1568401614411
45Farhan, ChowdhuryBAN1540401511411
510Ahmed, SalauddinBAN04013,512,549,5
62Faiyaz, ChowdhuryBAN16964012,58,548,5
718Fariha Binte, RashedBAN030151437
86Sarker Md Abdullah, AzamBAN150830151338
928Rajib Mohammed, MustafaBAN030151238
1035Safwat, IslamBAN03014,51337,5
1126Mohammed, Nasim HasanBAN030141237
1224Md Saeed, UllahBAN03013,51235,5
137Sadik Rashid, DhaniyaBAN146730131037
1434Ryad, Md MostafaBAN030121036
158A A M Imtiaz, ChowdhuryBAN03012936
1636Sanjana, AjmeryBAN030119,535
1711Ahsanul, Abedin ChowdhuryBAN03010835
1837Shaila, MahmudBAN0309,5835,5
1923Md Mobarak, UllahBAN020161425
2016Fahim Uddin, ChowdhuryBAN020151325
2115Ayman, ShamsiBAN020141324
2212Arab, MeahBAN020141323
2317Farhana, MahmudBAN02012,51124
2413Areej, KausainBAN02011,510,522,5
2519Fatema, Tuj JohoraBAN02011,59,523,5
269Ahmed, DildarBAN02010823
2727Mohammod, AjwadBAN0209822
2822Kudsi Ara, KalamBAN01,5010,510,510,75
2939Suvra, BiswasBAN01,5086,510,75
3029Rashed, Farhan BinBAN010111011
3140Towfique, Farhad NoorBAN0107611
3242Zariyab, AhmedBAN0105411
3331Riyasat, Bin Hasan TahanBAN0004400
3421Jasim, U AhmedBAN0003300
3514Arifur, RahmanBAN0000000
3620Jahirul Islam, ChowdhuryBAN0000000
3725Mohammed, Abdul QaiyumBAN0000000
3830Rejaul, KarimBAN0000000
3932Russel, DuaBAN0000000
4033Russel, RahmanBAN0000000
4138Sufi, RusselBAN0000000
4241Yusra, Hasan ZohaBAN0000000
Son sırada · 42 oyuncu
Eşitlik bozma ölçütleri ▾

TB1: Doğrudan Toplantı (DE) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB4: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count) · TB5: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

RenkliOyuncuPuan
1Abyan, Latif DovashBAN · 1740 · № 15TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 14 · TB4 5 · TB5 15,5
2Tehjeeb, ShahriarBAN · 1682 · № 34TB1 0 · TB2 16 · TB3 14 · TB4 4 · TB5 11
3Rashid Majid, DhaniyaBAN · 1568 · № 44TB1 0 · TB2 16 · TB3 14 · TB4 4 · TB5 11
4Farhan, ChowdhuryBAN · 1540 · № 54TB1 0 · TB2 15 · TB3 11 · TB4 4 · TB5 11
5Ahmed, SalauddinBAN · 0 · № 104TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 12,5 · TB4 4 · TB5 9,5
6Faiyaz, ChowdhuryBAN · 1696 · № 24TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 8,5 · TB4 4 · TB5 8,5
7Fariha Binte, RashedBAN · 0 · № 183TB1 0 · TB2 15 · TB3 14 · TB4 3 · TB5 7
8Sarker Md Abdullah, AzamBAN · 1508 · № 63TB1 0 · TB2 15 · TB3 13 · TB4 3 · TB5 8
9Rajib Mohammed, MustafaBAN · 0 · № 283TB1 0 · TB2 15 · TB3 12 · TB4 3 · TB5 8
10Safwat, IslamBAN · 0 · № 353TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 13 · TB4 3 · TB5 7,5
11Mohammed, Nasim HasanBAN · 0 · № 263TB1 0 · TB2 14 · TB3 12 · TB4 3 · TB5 7
12Md Saeed, UllahBAN · 0 · № 243TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 12 · TB4 3 · TB5 5,5
13Sadik Rashid, DhaniyaBAN · 1467 · № 73TB1 0 · TB2 13 · TB3 10 · TB4 3 · TB5 7
14Ryad, Md MostafaBAN · 0 · № 343TB1 0 · TB2 12 · TB3 10 · TB4 3 · TB5 6
15A A M Imtiaz, ChowdhuryBAN · 0 · № 83TB1 0 · TB2 12 · TB3 9 · TB4 3 · TB5 6
16Sanjana, AjmeryBAN · 0 · № 363TB1 0 · TB2 11 · TB3 9,5 · TB4 3 · TB5 5
17Ahsanul, Abedin ChowdhuryBAN · 0 · № 113TB1 0 · TB2 10 · TB3 8 · TB4 3 · TB5 5
18Shaila, MahmudBAN · 0 · № 373TB1 0 · TB2 9,5 · TB3 8 · TB4 3 · TB5 5,5
19Md Mobarak, UllahBAN · 0 · № 232TB1 0 · TB2 16 · TB3 14 · TB4 2 · TB5 5
20Fahim Uddin, ChowdhuryBAN · 0 · № 162TB1 0 · TB2 15 · TB3 13 · TB4 2 · TB5 5
21Ayman, ShamsiBAN · 0 · № 152TB1 0 · TB2 14 · TB3 13 · TB4 2 · TB5 4
22Arab, MeahBAN · 0 · № 122TB1 0 · TB2 14 · TB3 13 · TB4 2 · TB5 3
23Farhana, MahmudBAN · 0 · № 172TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 11 · TB4 2 · TB5 4
24Areej, KausainBAN · 0 · № 132TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 10,5 · TB4 2 · TB5 2,5
25Fatema, Tuj JohoraBAN · 0 · № 192TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 9,5 · TB4 2 · TB5 3,5
26Ahmed, DildarBAN · 0 · № 92TB1 0 · TB2 10 · TB3 8 · TB4 2 · TB5 3
27Mohammod, AjwadBAN · 0 · № 272TB1 0 · TB2 9 · TB3 8 · TB4 2 · TB5 2
28Kudsi Ara, KalamBAN · 0 · № 221,5TB1 0 · TB2 10,5 · TB3 10,5 · TB4 1 · TB5 0,75
29Suvra, BiswasBAN · 0 · № 391,5TB1 0 · TB2 8 · TB3 6,5 · TB4 1 · TB5 0,75
30Rashed, Farhan BinBAN · 0 · № 291TB1 0 · TB2 11 · TB3 10 · TB4 1 · TB5 1
31Towfique, Farhad NoorBAN · 0 · № 401TB1 0 · TB2 7 · TB3 6 · TB4 1 · TB5 1
32Zariyab, AhmedBAN · 0 · № 421TB1 0 · TB2 5 · TB3 4 · TB4 1 · TB5 1
33Riyasat, Bin Hasan TahanBAN · 0 · № 310TB1 0 · TB2 4 · TB3 4 · TB4 0 · TB5 0
34Jasim, U AhmedBAN · 0 · № 210TB1 0 · TB2 3 · TB3 3 · TB4 0 · TB5 0
35Arifur, RahmanBAN · 0 · № 140TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
36Jahirul Islam, ChowdhuryBAN · 0 · № 200TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
37Mohammed, Abdul QaiyumBAN · 0 · № 250TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
38Rejaul, KarimBAN · 0 · № 300TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
39Russel, DuaBAN · 0 · № 320TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
40Russel, RahmanBAN · 0 · № 330TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
41Sufi, RusselBAN · 0 · № 380TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
42Yusra, Hasan ZohaBAN · 0 · № 410TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0