Turnuva merkeziYaklaşan#1479442

Chessfestival Groningen 2026 Compact

Hollanda ( NED )Groningen2026/12/20 – 2026/12/24İsviçre · 5 TurlarHollanda ( NED ) · Groningen12/20 – 12/24İsviçre · 5 TurlarStandart · 90 min + 30 seconds per moveOrtalama Elo puanı / yaş 1790 / 3714 oyuncular

Güncellenmiş turnuva verileri: Oyuncu bilgileri. Bazı bölümler geçici olarak kullanılamaz.

Baş Hakem
IA Denissen, Erwin 1007297
Başkan Yardımcısı
IA Van der Graaf, Andre 1040910; IA Van der Graaf-Osinga, Angelique 1035347
Hakemler
Van Velzen, Martin 1030710; FA Husers, Yannic 1043587
Turnuva Yöneticisi
Gay, Aurore 1086995
Organizatör
Stichting Schaakfestival Groningen
Elo puanı Hesaplama
Rating national, Rating international
Yerleştirme
Groningen ↗
FIDE Event ID
507183
ortalama yaş Elo puanı / ortalama yaşı
1790 / 37
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnuva ayrıntıları
Turnuva
Chessfestival Groningen 2026 Compact
Federasyon
Hollanda ( NED )
Yerleştirme
Groningen ↗
Tarih
2026-12-20 – 2026-12-24
formatı
İsviçre
Turlar
5
Zaman kontrolü
Standart · 90 min + 30 seconds per move
Baş Hakem
IA Denissen, Erwin 1007297
Başkan Yardımcısı
IA Van der Graaf, Andre 1040910; IA Van der Graaf-Osinga, Angelique 1035347
Hakemler
Van Velzen, Martin 1030710; FA Husers, Yannic 1043587
Turnuva Yöneticisi
Gay, Aurore 1086995
Organizatör
Stichting Schaakfestival Groningen
Elo puanı Hesaplama
Rating national, Rating international
ortalama yaş Elo puanı / ortalama yaşı
1790 / 37
FIDE Event ID
507183
girişi
14
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Organizatör duyurusu

5 ronden (1 ronde per dag), groepen van ongeveer 40 deelnemers 5 rounds (1 round/day), groups of 40 players each

Organizatör duyurusu

5 ronden (1 ronde per dag), groepen van ongeveer 40 deelnemers 5 rounds (1 round/day), groups of 40 players each

Sıralama

Chessfestival Groningen 2026 Compact · Sıralama
Renkli№OyuncuDernekFEDElo puanıPuanTB1TB2TB3
11Ambrona Navarro, Himar—ESP21620000
22Bulthuis, Jelle—NED21410000
33Van Helvoort, Rob—NED21370000
44Manenschijn, Wouter—NED19540000
55Bruinsma, Jura—NED18760000
66Plug, Arjan—NED17660000
77Cats, Sven—NED17330000
88De Wey Peters, Inno—NED17040000
99Moraal, Jacob—NED16820000
1010Tollenaar, Vygo—NED16790000
1111Leenen, Bing—NED16670000
1212Oord, Jan—NED16150000
1313Leenen, Pomme—NED16030000
1414Buddelmeijer, Zivaest.rat.NED13410000
Son sırada · 14 oyuncu
Eşitlik bozma ölçütleri ▾

TB1: Doğrudan Toplantı (DE) · TB2: Buchholz Eşitlik bozma ölçütleri Değişken (2023) (Oyun puanları) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)

RenkliOyuncuPuan
2Bulthuis, JelleNED · 2141 · № 20TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
3Van Helvoort, RobNED · 2137 · № 30TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
5Bruinsma, JuraNED · 1876 · № 50TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
6Plug, ArjanNED · 1766 · № 60TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
7Cats, SvenNED · 1733 · № 70TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
9Moraal, JacobNED · 1682 · № 90TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
10Tollenaar, VygoNED · 1679 · № 100TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
11Leenen, BingNED · 1667 · № 110TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
12Oord, JanNED · 1615 · № 120TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
13Leenen, PommeNED · 1603 · № 130TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
14Buddelmeijer, ZivaNED · 1341 · № 140TB1 0 · TB2 0 · TB3 0Dernek est.rat.