Turnuva merkeziTamamlandı#1455002

Nagoya Open 2026

Japonya ( JPN )Nagoya2026/09/20 – 2026/09/21İsviçre · 6 TurlarJaponya ( JPN ) · Nagoya09/20 – 09/21İsviçre · 6 TurlarStandart · 45 min + 30 sec per moveOrtalama Elo puanı 167341 oyuncular

Güncellenmiş turnuva verileri: Oyuncu bilgileri. Bazı bölümler geçici olarak kullanılamaz.

Baş Hakem
NA Horie Takahiro 7001002
Turnuva Yöneticisi
Fujisawa Hiroshi 7004559
Organizatör
Nagoya Chess Club
Elo puanı Hesaplama
Rating national
Yerleştirme
Nagoya ↗
Ortalama Elo puanı
1673
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnuva ayrıntıları
Turnuva
Nagoya Open 2026
Federasyon
Japonya ( JPN )
Yerleştirme
Nagoya ↗
Tarih
2026-09-20 – 2026-09-21
formatı
İsviçre
Turlar
6
Zaman kontrolü
Standart · 45 min + 30 sec per move
Baş Hakem
NA Horie Takahiro 7001002
Turnuva Yöneticisi
Fujisawa Hiroshi 7004559
Organizatör
Nagoya Chess Club
Elo puanı Hesaplama
Rating national
Ortalama Elo puanı
1673
girişi
41
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Final sıralaması Ardından 6 Turlar

Nagoya Open 2026 · Final sıralaması Ardından 6 Turlar
Renkli№OyuncuDernekFEDElo puanıPuanTB1TB2TB3
14Moritani, Sho—JPN19985,52522,752312
23Nagataki, Kota—JPN206652216,52121
35Scott, Tyler—JPN199552216,52086
42CMAverbukh, Alex—JPN21684,522,515,251964
522Shirakawa, MizukiA/BJPN16874,520,514,752114
66Okamura, Kaito—JPN1920421,5131882
724Akagiri, YumaA/BJPN1659420,511,751769
810Yamamichi, AtsuyaAJPN185341910,51860
915Kinoshita, AkiraAJPN17853,520,59,751873
1017Aso, MasashiAJPN17773,52011,251916
118Takashima, BunjiAJPN18683,520111703
129Gishi, TakeshiAJPN18613,519,59,51818
1320Mizumoto, TakahiroAJPN17073,519,58,751724
1412Kitagami, ShowAJPN18093,51910,251812
1514Shakuya, KeitaAJPN17903,5198,751769
1640Tajiri, Hiroyuki—JPN03,51681716
1718Sasaki, KaishiAJPN17763,5156,251692
1811Abe, TaroAJPN18223219,751666
1913Yokota, YoshiakiAJPN1791320,57,51712
2016Ferreira, Raphael SuzukiABRA17823207,751703
2123Takayasu, MelodyA/BJPN166732071807
2225Yasuda, OusukeA/BJPN1651318,56,51714
2333Watanabe, KeisukeA/B/CJPN15123177,251690
247Tanaka, Hiroto—JPN19162,5207,251678
2528Donaldson, SheldonA/BJPN15942,5196,51526
2631Takayasu, NobuyukiA/B/CJPN15492,518,56,251505
2734Fukushima, SotaA/B/CJPN15082,5175,751642
2832Matsuyama, TakefumiA/B/CJPN15162,516,55,251647
2929Zhang, YichengA/BJPN15852,515,54,251505
301FMBibby, Simon—JPN22092,513,57,251839
3127Ishii, HibikiA/BJPN16052,5133,251470
3230Sawamura, TetsushiA/BJPN1577216,531403
3326Itokazu, AntonioA/BJPN1616216,52,51336
3436Diba, Seyed RezaA/B/CJPN1362213,52,51393
3519Fujisawa, HiroshiAJPN17122132,751227
3638Kanehara, HiromichiA/B/CJPN1348212,521402
3721Kanda, DaigoAJPN1703212,51,751471
3837Yoshizawa, KazufumiA/B/CJPN1358291,251432
3935Martinez, Ryan ChristopherA/B/CPHI14771,512,511327
4041Thorne, Jethro—JPN01120769
4139Oshiro, Reymark—JPN0013,50804
Son sırada · 41 oyuncu
Eşitlik bozma ölçütleri ▾

TB1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) · TB2: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable · TB3: Tournament Performance Rating (TPR) (1000)

RenkliOyuncuRpPuan
1Moritani, ShoJPN · 1998 · № 423125,5TB1 25 · TB2 22,75 · TB3 2312
2Nagataki, KotaJPN · 2066 · № 321215TB1 22 · TB2 16,5 · TB3 2121
3Scott, TylerJPN · 1995 · № 520865TB1 22 · TB2 16,5 · TB3 2086
4CM Averbukh, AlexJPN · 2168 · № 219644,5TB1 22,5 · TB2 15,25 · TB3 1964
5Shirakawa, MizukiJPN · 1687 · № 22—4,5TB1 20,5 · TB2 14,75 · TB3 2114Dernek A/B
6Okamura, KaitoJPN · 1920 · № 618824TB1 21,5 · TB2 13 · TB3 1882
7Akagiri, YumaJPN · 1659 · № 24—4TB1 20,5 · TB2 11,75 · TB3 1769Dernek A/B
8Yamamichi, AtsuyaJPN · 1853 · № 1018604TB1 19 · TB2 10,5 · TB3 1860Dernek A
9Kinoshita, AkiraJPN · 1785 · № 1518733,5TB1 20,5 · TB2 9,75 · TB3 1873Dernek A
10Aso, MasashiJPN · 1777 · № 1719163,5TB1 20 · TB2 11,25 · TB3 1916Dernek A
11Takashima, BunjiJPN · 1868 · № 817033,5TB1 20 · TB2 11 · TB3 1703Dernek A
12Gishi, TakeshiJPN · 1861 · № 918183,5TB1 19,5 · TB2 9,5 · TB3 1818Dernek A
13Mizumoto, TakahiroJPN · 1707 · № 2017243,5TB1 19,5 · TB2 8,75 · TB3 1724Dernek A
14Kitagami, ShowJPN · 1809 · № 1218123,5TB1 19 · TB2 10,25 · TB3 1812Dernek A
15Shakuya, KeitaJPN · 1790 · № 1417693,5TB1 19 · TB2 8,75 · TB3 1769Dernek A
16Tajiri, HiroyukiJPN · 0 · № 40—3,5TB1 16 · TB2 8 · TB3 1716
17Sasaki, KaishiJPN · 1776 · № 1816923,5TB1 15 · TB2 6,25 · TB3 1692Dernek A
18Abe, TaroJPN · 1822 · № 1116663TB1 21 · TB2 9,75 · TB3 1666Dernek A
19Yokota, YoshiakiJPN · 1791 · № 1317123TB1 20,5 · TB2 7,5 · TB3 1712Dernek A
20Ferreira, Raphael SuzukiBRA · 1782 · № 1617033TB1 20 · TB2 7,75 · TB3 1703Dernek A
21Takayasu, MelodyJPN · 1667 · № 23—3TB1 20 · TB2 7 · TB3 1807Dernek A/B
22Yasuda, OusukeJPN · 1651 · № 25—3TB1 18,5 · TB2 6,5 · TB3 1714Dernek A/B
23Watanabe, KeisukeJPN · 1512 · № 33—3TB1 17 · TB2 7,25 · TB3 1690Dernek A/B/C
24Tanaka, HirotoJPN · 1916 · № 716782,5TB1 20 · TB2 7,25 · TB3 1678
25Donaldson, SheldonJPN · 1594 · № 28—2,5TB1 19 · TB2 6,5 · TB3 1526Dernek A/B
26Takayasu, NobuyukiJPN · 1549 · № 31—2,5TB1 18,5 · TB2 6,25 · TB3 1505Dernek A/B/C
27Fukushima, SotaJPN · 1508 · № 34—2,5TB1 17 · TB2 5,75 · TB3 1642Dernek A/B/C
28Matsuyama, TakefumiJPN · 1516 · № 32—2,5TB1 16,5 · TB2 5,25 · TB3 1647Dernek A/B/C
29Zhang, YichengJPN · 1585 · № 29—2,5TB1 15,5 · TB2 4,25 · TB3 1505Dernek A/B
30FM Bibby, SimonJPN · 2209 · № 118392,5TB1 13,5 · TB2 7,25 · TB3 1839
31Ishii, HibikiJPN · 1605 · № 27—2,5TB1 13 · TB2 3,25 · TB3 1470Dernek A/B
32Sawamura, TetsushiJPN · 1577 · № 30—2TB1 16,5 · TB2 3 · TB3 1403Dernek A/B
33Itokazu, AntonioJPN · 1616 · № 26—2TB1 16,5 · TB2 2,5 · TB3 1336Dernek A/B
34Diba, Seyed RezaJPN · 1362 · № 36—2TB1 13,5 · TB2 2,5 · TB3 1393Dernek A/B/C
35Fujisawa, HiroshiJPN · 1712 · № 1912272TB1 13 · TB2 2,75 · TB3 1227Dernek A
36Kanehara, HiromichiJPN · 1348 · № 38—2TB1 12,5 · TB2 2 · TB3 1402Dernek A/B/C
37Kanda, DaigoJPN · 1703 · № 21—2TB1 12,5 · TB2 1,75 · TB3 1471Dernek A
38Yoshizawa, KazufumiJPN · 1358 · № 37—2TB1 9 · TB2 1,25 · TB3 1432Dernek A/B/C
39Martinez, Ryan ChristopherPHI · 1477 · № 35—1,5TB1 12,5 · TB2 1 · TB3 1327Dernek A/B/C
40Thorne, JethroJPN · 0 · № 41—1TB1 12 · TB2 0 · TB3 769
41Oshiro, ReymarkJPN · 0 · № 39—0TB1 13,5 · TB2 0 · TB3 804