Turnuva merkeziTamamlandı#1452428

Zlínský rapid pro mládež 2026-2

Çekya ( CZE )11.ZŠ Zlín-Malenovice, tř. Svobody 8682026/10/03 – 2026/10/03İsviçre · 7 TurlarÇekya ( CZE ) · 11.ZŠ Zlín-Malenovice, tř. Svobody 86810/03 – 10/03İsviçre · 7 TurlarHızlı · 2 x 12 min. +3 s na tah pro každéhoOrtalama Elo puanı / yaş 1099 / 1165 oyuncular

Güncellenmiş turnuva verileri: Oyuncu bilgileri, Tarihi Sıralama. Bazı bölümler geçici olarak kullanılamaz.

Baş Hakem
Josef Tomek
Başkan Yardımcısı
Adam Samohýl
Turnuva Yöneticisi
Josef Tomek
Organizatör
ŠK Zlín-Malenovice
Elo puanı Hesaplama
Rating national
Yerleştirme
11.ZŠ Zlín-Malenovice, tř. Svobody 868 ↗
ortalama yaş Elo puanı / ortalama yaşı
1099 / 11
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnuva ayrıntıları
Turnuva
Zlínský rapid pro mládež 2026-2
Federasyon
Çekya ( CZE )
Tarih
2026-10-03
formatı
İsviçre
Turlar
7
Zaman kontrolü
Hızlı · 2 x 12 min. +3 s na tah pro každého
Baş Hakem
Josef Tomek
Başkan Yardımcısı
Adam Samohýl
Turnuva Yöneticisi
Josef Tomek
Organizatör
ŠK Zlín-Malenovice
Elo puanı Hesaplama
Rating national
ortalama yaş Elo puanı / ortalama yaşı
1099 / 11
girişi
65
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Organizatör duyurusu

Přihlášky zasílejte do 1. 10. 2026 na: [email protected], 603 498 707

Organizatör duyurusu

Přihlášky zasílejte do 1. 10. 2026 na: [email protected], 603 498 707

Final sıralaması Ardından 7 Turlar

Zlínský rapid pro mládež 2026-2 · Final sıralaması Ardından 7 Turlar
Renkli№OyuncuFEDElo puanıPuanTB1TB2TB3
19Kuzych, ArseniiCZE13356,5313531,75
22Skarpa, MarekCZE15336,5313329,75
33Delgerdalai, TuvshinsaikhanCZE14315,53133,524,25
41Michalica, StepanCZE16395,5303424,75
55Majercak, JaromirCZE13685,52527,520,75
67Kratochvil, JakubCZE1338530,53422
711Blazek, PavelCZE12625283119
88Hlavinka, PetrCZE13355283018
910Sudrich, DominikCZE1267527,530,520
1028Gresl, AdamCZE1016526,528,517
1114Jurkovic, OndrejCZE12215242717
1213Vyoral, Benedikt LarsCZE12404,530,53419,25
1317Lovkin, SerhiiCZE11684,527,530,516,75
144Delgerdalai, SainbayarCZE13914,5272814,25
1512Valkova, ViktorieCZE12434,5262816
1615Ondracek, AdamCZE12184,523,525,514,25
1718Janacova, ElizabethCZE11614,523,525,512,75
1825Konicek, KristianCZE10414,522,525,515,25
1955Pribyl, JindrichCZE04,521,52413,25
206Moscoso, Eric SebastianCZE1351428,529,513,5
2122Bacik, DominikCZE1089423248,5
2233Benovsky, JanCZE0422,524,511
2342Janalik, PatrikCZE0422,524,511
2426Simek, RichardCZE10234222512
2516Pavlistik, SebastianCZE11794222412
2646Krapackova, MarianaCZE04222411
2720Vik, MaxmilianCZE1137421,525,513
2824Jez, DavidCZE1080421,523,510,5
2934Blaha, TobiasCZE04212310
3029Hodulik, ViktorCZE1014420,522,511,5
3130Janca, StepanCZE1008420,522,510
3244Kamencak, LubomírCZE03,5262810,75
3323Neoral, RadovanCZE10883,523,526,511,5
3440Janacova, SofieCZE03,52021,57,75
3527Klepal, JakubCZE10223,519219,25
3657Sena, JaroslavCZE03262810,5
3747Kravcivova, SofieCZE0325,527,510
3864Vrba, MatejCZE0325,527,510
3962Trubacikova, MarieCZE03252810,5
4045Kensa, BorisCZE0323,525,58
4159Schevchenko, YaroslavCZE0323259,25
4219Zak, RadekCZE1140322,524,58,5
4321Lubena, ViktorCZE1091322248
4450Matochova, MarcelaCZE0322248
4558Senkyr, OndrejCZE0322237
4663Valkova, VeronikaCZE032122,57,5
4765Zamecnik, JiriCZE0319,520,56
4853Pavelak, ErikCZE0318194,5
4943Juran, JanCZE0317186
5036Fedorets, MaksymCZE02,523255,75
Son sırada · 65 oyuncu
Eşitlik bozma ölçütleri ▾

TB1: Buchholz Eşitlik bozma ölçütleri Değişken (2023) (Oyun puanları, Cut1) · TB2: Buchholz Eşitlik bozma ölçütleri Değişken (2023) (Oyun puanları) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)

RenkliOyuncuRpPuan
1Kuzych, ArseniiCZE · 1335 · № 917626,5TB1 31 · TB2 35 · TB3 31,75
2Skarpa, MarekCZE · 1533 · № 218576,5TB1 31 · TB2 33 · TB3 29,75
3Delgerdalai, TuvshinsaikhanCZE · 1431 · № 316395,5TB1 31 · TB2 33,5 · TB3 24,25
4Michalica, StepanCZE · 1639 · № 116475,5TB1 30 · TB2 34 · TB3 24,75
5Majercak, JaromirCZE · 1368 · № 514205,5TB1 25 · TB2 27,5 · TB3 20,75
6Kratochvil, JakubCZE · 1338 · № 715255TB1 30,5 · TB2 34 · TB3 22
7Blazek, PavelCZE · 1262 · № 1114575TB1 28 · TB2 31 · TB3 19
8Hlavinka, PetrCZE · 1335 · № 814765TB1 28 · TB2 30 · TB3 18
9Sudrich, DominikCZE · 1267 · № 1013425TB1 27,5 · TB2 30,5 · TB3 20
10Gresl, AdamCZE · 1016 · № 28—5TB1 26,5 · TB2 28,5 · TB3 17
11Jurkovic, OndrejCZE · 1221 · № 1412495TB1 24 · TB2 27 · TB3 17
12Vyoral, Benedikt LarsCZE · 1240 · № 1314694,5TB1 30,5 · TB2 34 · TB3 19,25
13Lovkin, SerhiiCZE · 1168 · № 1713344,5TB1 27,5 · TB2 30,5 · TB3 16,75
14Delgerdalai, SainbayarCZE · 1391 · № 413464,5TB1 27 · TB2 28 · TB3 14,25
15Valkova, ViktorieCZE · 1243 · № 1213584,5TB1 26 · TB2 28 · TB3 16
16Ondracek, AdamCZE · 1218 · № 1513074,5TB1 23,5 · TB2 25,5 · TB3 14,25
17Janacova, ElizabethCZE · 1161 · № 1813454,5TB1 23,5 · TB2 25,5 · TB3 12,75
18Konicek, KristianCZE · 1041 · № 25—4,5TB1 22,5 · TB2 25,5 · TB3 15,25
19Pribyl, JindrichCZE · 0 · № 55—4,5TB1 21,5 · TB2 24 · TB3 13,25
20Moscoso, Eric SebastianCZE · 1351 · № 614034TB1 28,5 · TB2 29,5 · TB3 13,5
21Bacik, DominikCZE · 1089 · № 22—4TB1 23 · TB2 24 · TB3 8,5
22Benovsky, JanCZE · 0 · № 33—4TB1 22,5 · TB2 24,5 · TB3 11
23Janalik, PatrikCZE · 0 · № 42—4TB1 22,5 · TB2 24,5 · TB3 11
24Simek, RichardCZE · 1023 · № 26—4TB1 22 · TB2 25 · TB3 12
25Pavlistik, SebastianCZE · 1179 · № 1611034TB1 22 · TB2 24 · TB3 12
26Krapackova, MarianaCZE · 0 · № 46—4TB1 22 · TB2 24 · TB3 11
27Vik, MaxmilianCZE · 1137 · № 2011424TB1 21,5 · TB2 25,5 · TB3 13
28Jez, DavidCZE · 1080 · № 24—4TB1 21,5 · TB2 23,5 · TB3 10,5
29Blaha, TobiasCZE · 0 · № 34—4TB1 21 · TB2 23 · TB3 10
30Hodulik, ViktorCZE · 1014 · № 29—4TB1 20,5 · TB2 22,5 · TB3 11,5
31Janca, StepanCZE · 1008 · № 30—4TB1 20,5 · TB2 22,5 · TB3 10
32Kamencak, LubomírCZE · 0 · № 44—3,5TB1 26 · TB2 28 · TB3 10,75
33Neoral, RadovanCZE · 1088 · № 23—3,5TB1 23,5 · TB2 26,5 · TB3 11,5
34Janacova, SofieCZE · 0 · № 40—3,5TB1 20 · TB2 21,5 · TB3 7,75
35Klepal, JakubCZE · 1022 · № 27—3,5TB1 19 · TB2 21 · TB3 9,25
36Sena, JaroslavCZE · 0 · № 57—3TB1 26 · TB2 28 · TB3 10,5
37Kravcivova, SofieCZE · 0 · № 47—3TB1 25,5 · TB2 27,5 · TB3 10
38Vrba, MatejCZE · 0 · № 64—3TB1 25,5 · TB2 27,5 · TB3 10
39Trubacikova, MarieCZE · 0 · № 62—3TB1 25 · TB2 28 · TB3 10,5
40Kensa, BorisCZE · 0 · № 45—3TB1 23,5 · TB2 25,5 · TB3 8
41Schevchenko, YaroslavCZE · 0 · № 59—3TB1 23 · TB2 25 · TB3 9,25
42Zak, RadekCZE · 1140 · № 1910373TB1 22,5 · TB2 24,5 · TB3 8,5
43Lubena, ViktorCZE · 1091 · № 21—3TB1 22 · TB2 24 · TB3 8
44Matochova, MarcelaCZE · 0 · № 50—3TB1 22 · TB2 24 · TB3 8
45Senkyr, OndrejCZE · 0 · № 58—3TB1 22 · TB2 23 · TB3 7
46Valkova, VeronikaCZE · 0 · № 63—3TB1 21 · TB2 22,5 · TB3 7,5
47Zamecnik, JiriCZE · 0 · № 65—3TB1 19,5 · TB2 20,5 · TB3 6
48Pavelak, ErikCZE · 0 · № 53—3TB1 18 · TB2 19 · TB3 4,5
49Juran, JanCZE · 0 · № 43—3TB1 17 · TB2 18 · TB3 6
50Fedorets, MaksymCZE · 0 · № 36—2,5TB1 23 · TB2 25 · TB3 5,75