Turnuva merkeziTamamlandı#1449942

CAMPEONATO ABIERTO DE AJEDREZ- DE LA PROVINCIA DE BUENOS AIRES DEL 25 AL 27 DE SEPTIEMBRE - MAR AZUL

Arjantin ( ARG )Avenida Mar del Plata, C. 35 - Mar Azul, Prov de Bs. As.2026/09/25 – 2026/09/27İsviçre · 7 TurlarArjantin ( ARG ) · Avenida Mar del Plata, C. 35 - Mar Azul, Prov de Bs. As.09/25 – 09/27İsviçre · 7 TurlarStandart · 60 Minutos mas 30 segundos de incremento desde la jugada inicialOrtalama Elo puanı / yaş 1755 / 4180 oyuncular

Güncellenmiş turnuva verileri: Oyuncu bilgileri. Bazı bölümler geçici olarak kullanılamaz.

Baş Hakem
AF Julián D. Busso (ID: 199672)
Başkan Yardımcısı
AR Santiago Poljak (ID: 20084226)
Turnuva Yöneticisi
IM Hobaica, Juan Pablo
Organizatör
Sosa, Adrian
Elo puanı Hesaplama
Rating international
Yerleştirme
Avenida Mar del Plata, C. 35 - Mar Azul, Prov de Bs. As. ↗
FIDE Event ID
488349
ortalama yaş Elo puanı / ortalama yaşı
1755 / 41
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnuva ayrıntıları
Turnuva
CAMPEONATO ABIERTO DE AJEDREZ- DE LA PROVINCIA DE BUENOS AIRES DEL 25 AL 27 DE SEPTIEMBRE - MAR AZUL
Federasyon
Arjantin ( ARG )
Tarih
2026-09-25 – 2026-09-27
formatı
İsviçre
Turlar
7
Zaman kontrolü
Standart · 60 Minutos mas 30 segundos de incremento desde la jugada inicial
Baş Hakem
AF Julián D. Busso (ID: 199672)
Başkan Yardımcısı
AR Santiago Poljak (ID: 20084226)
Turnuva Yöneticisi
IM Hobaica, Juan Pablo
Organizatör
Sosa, Adrian
Elo puanı Hesaplama
Rating international
ortalama yaş Elo puanı / ortalama yaşı
1755 / 41
FIDE Event ID
488349
girişi
80
Eşlendirmeler Programı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Organizatör duyurusu

Informes e inscrip CAMPEONATO ABIERTO DE AJEDREZ- DE LA PROVINCIA DE BUENOS AIRES Campeón Prov Absoluto Camp Prov sub-2000 Camp Prov sub-1700 Campeón Prov Juv Camp Prov Senior Campeona Prov HOSTERIA ALAMOS (inscrip + alojam) Base doble $140.000 x per Base triple $130.000 Incluye 2 NOCHES / 3 DIAS DE ALOJAM, DESAYUNO INSCRIP ANT $60.000 Consultas: WhatsApp 2257-662850

Organizatör duyurusu

Informes e inscrip CAMPEONATO ABIERTO DE AJEDREZ- DE LA PROVINCIA DE BUENOS AIRES Campeón Prov Absoluto Camp Prov sub-2000 Camp Prov sub-1700 Campeón Prov Juv Camp Prov Senior Campeona Prov HOSTERIA ALAMOS (inscrip + alojam) Base doble $140.000 x per Base triple $130.000 Incluye 2 NOCHES / 3 DIAS DE ALOJAM, DESAYUNO INSCRIP ANT $60.000 Consultas: WhatsApp 2257-662850

Final sıralaması Ardından 7 Turlar

CAMPEONATO ABIERTO DE AJEDREZ- DE LA PROVINCIA DE BUENOS AIRES DEL 25 AL 27 DE SEPTIEMBRE - MAR AZUL · Final sıralaması Ardından 7 Turlar
Renkli№OyuncuFEDElo puanıPuanTB1TB2TB3TB4Krtg ±
12FMGomez, Carlos DavidARG236260,529,526,7532101,9
21IMHobaica, Juan PabloARG238760,52927,532,5102,9
34FMBentancor, FrancoARG23285,502821,530201,6
47FMDeichmann, Esteban HoracioARG2227502921,2532,5205,2
518Chain, EduardoARG19405027,519,530,52039,4
66FMGrushka, CarlosARG225750272130,520-16,4
75FMSchwanek, CarlosARG228650251927,510-9,3
819WCMMontiel Marin, Micaela AgustinaARG1934502518,2528,54084,8
937Paredes, EzequielARG17874,502819,2531,540115,6
1027Soraire, DavidARG18554,502818,7531,52039,4
1111FMLoiterstein, MarianoARG19974,502817302019,2
1213Koch, JuanARG19824,5026,517,7530209,2
138Cardozo, LucasARG21534,502516,7527,520-26,4
1423Diaz, GerardoARG19174,502515,2527,52012,8
1526Nesich, Juan PabloARG18594,502415,527,52026,2
1617AFMAlvarez, Mia MorenaARG19494,502314,525,540-41,2
1712Morelli, NicolasARG19944,502113,2524,520-5,6
189Pereyra, HoracioARG21514025142820-25,4
1910Magarinos, FranciscoARG20584024,514,527,540-70,4
2016Allo, EstebanARG19614024,513,7527,5209
2136Rey, CamiloARG17894024,513,25274040,4
223FMRoca, AlfredoARG2356402414,527,510-20,2
2315Pouso Dailoff, Matias NicolasARG1970402413,7527,540-2,8
2414Torrallardona, EduardoARG1977402413,7527,520-9,4
2521Carpenter, SergioARG1929402413,526,540-8,8
2662Cazeaux, Julio CesarARG1502402213,7525,540106,4
2732Videla, GastonARG1833402212,2524,520-16,6
2824Vaquero, Diego JavierARG19064021,512,7525200,6
2933Sosa, AdrianARG1831402012,7523,52018,2
3034Churukian, Gregorio MartinARG18094019,510,52340-5,6
3150Gallardo, Manuel JoaquinARG16604019,5820,54028,8
3222Walsh, HectorARG19273,5025,512,7529207
3342Quiro Diaz, IgnacioARG17563,502411,2527200,8
3429Chan, DanielARG18423,5023,513,252720-8,8
3525Fernandez, Carlos GermanARG18763,5023,511,52640-30,4
3647Arouxet, BautistaARG16863,502311,2525,54036,4
3720Botz, StefanARG19333,50221225,52016,4
3843Quiro Diaz, Alejandro NahuelARG17523,50221225,52020
3941Capitanio Lippo, FacundoARG17573,5021,59,75254015,2
4053Lorenzo, JoaquinARG16133,5021,59234048
4131Grandez Arevalo, Miguel AngelARG18333,502110,7524,520-10,8
4244Yoldi, Rodolfo EzequielARG17483,502192340-37,2
4371Becker, Tibor MaximilianoARG03,50218,523——
4448Santos, Diego MaximilianoARG16833,5020,58,2522,520-4,4
4563Ledesma, MaximoARG15003,50165,75174023,2
4658Caverlotti, GinoARG155530227,5234027,6
4738Sobel, WalterARG17853021,58,7524,520-3
4845Tome Costa, FedericoARG173830218,52440-36,8
4935Araoz, Claudio AlbertoARG17973019,56,7522,520-19,8
5054Pena, MaximilianoARG16073019,5621,540-24,4
Son sırada · 80 oyuncu
Eşitlik bozma ölçütleri ▾

TB1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB4: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

RenkliOyuncuRpPuan
1FM Gomez, Carlos DavidARG · 2362 · № 223066TB1 0,5 · TB2 29,5 · TB3 26,75 · TB4 32
2IM Hobaica, Juan PabloARG · 2387 · № 123346TB1 0,5 · TB2 29 · TB3 27,5 · TB4 32,5
3FM Bentancor, FrancoARG · 2328 · № 422885,5TB1 0 · TB2 28 · TB3 21,5 · TB4 30
4FM Deichmann, Esteban HoracioARG · 2227 · № 722155TB1 0 · TB2 29 · TB3 21,25 · TB4 32,5
5Chain, EduardoARG · 1940 · № 1821635TB1 0 · TB2 27,5 · TB3 19,5 · TB4 30,5
6FM Grushka, CarlosARG · 2257 · № 620865TB1 0 · TB2 27 · TB3 21 · TB4 30,5
7FM Schwanek, CarlosARG · 2286 · № 520925TB1 0 · TB2 25 · TB3 19 · TB4 27,5
8WCM Montiel Marin, Micaela AgustinaARG · 1934 · № 1922365TB1 0 · TB2 25 · TB3 18,25 · TB4 28,5
9Paredes, EzequielARG · 1787 · № 3721634,5TB1 0 · TB2 28 · TB3 19,25 · TB4 31,5
10Soraire, DavidARG · 1855 · № 2720334,5TB1 0 · TB2 28 · TB3 18,75 · TB4 31,5
11FM Loiterstein, MarianoARG · 1997 · № 1121014,5TB1 0 · TB2 28 · TB3 17 · TB4 30
12Koch, JuanARG · 1982 · № 1320294,5TB1 0 · TB2 26,5 · TB3 17,75 · TB4 30
13Cardozo, LucasARG · 2153 · № 818514,5TB1 0 · TB2 25 · TB3 16,75 · TB4 27,5
14Diaz, GerardoARG · 1917 · № 2319744,5TB1 0 · TB2 25 · TB3 15,25 · TB4 27,5
15Nesich, Juan PabloARG · 1859 · № 2619684,5TB1 0 · TB2 24 · TB3 15,5 · TB4 27,5
16AFM Alvarez, Mia MorenaARG · 1949 · № 1717024,5TB1 0 · TB2 23 · TB3 14,5 · TB4 25,5
17Morelli, NicolasARG · 1994 · № 1219504,5TB1 0 · TB2 21 · TB3 13,25 · TB4 24,5
18Pereyra, HoracioARG · 2151 · № 919774TB1 0 · TB2 25 · TB3 14 · TB4 28
19Magarinos, FranciscoARG · 2058 · № 1018254TB1 0 · TB2 24,5 · TB3 14,5 · TB4 27,5
20Allo, EstebanARG · 1961 · № 1620074TB1 0 · TB2 24,5 · TB3 13,75 · TB4 27,5
21Rey, CamiloARG · 1789 · № 3619664TB1 0 · TB2 24,5 · TB3 13,25 · TB4 27
22FM Roca, AlfredoARG · 2356 · № 318964TB1 0 · TB2 24 · TB3 14,5 · TB4 27,5
23Pouso Dailoff, Matias NicolasARG · 1970 · № 1519574TB1 0 · TB2 24 · TB3 13,75 · TB4 27,5
24Torrallardona, EduardoARG · 1977 · № 1419114TB1 0 · TB2 24 · TB3 13,75 · TB4 27,5
25Carpenter, SergioARG · 1929 · № 2118904TB1 0 · TB2 24 · TB3 13,5 · TB4 26,5
26Cazeaux, Julio CesarARG · 1502 · № 6218794TB1 0 · TB2 22 · TB3 13,75 · TB4 25,5
27Videla, GastonARG · 1833 · № 3214844TB1 0 · TB2 22 · TB3 12,25 · TB4 24,5
28Vaquero, Diego JavierARG · 1906 · № 2419014TB1 0 · TB2 21,5 · TB3 12,75 · TB4 25
29Sosa, AdrianARG · 1831 · № 3318904TB1 0 · TB2 20 · TB3 12,75 · TB4 23,5
30Churukian, Gregorio MartinARG · 1809 · № 3417064TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 10,5 · TB4 23
31Gallardo, Manuel JoaquinARG · 1660 · № 5016614TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 8 · TB4 20,5
32Walsh, HectorARG · 1927 · № 2219673,5TB1 0 · TB2 25,5 · TB3 12,75 · TB4 29
33Quiro Diaz, IgnacioARG · 1756 · № 4218073,5TB1 0 · TB2 24 · TB3 11,25 · TB4 27
34Chan, DanielARG · 1842 · № 2916403,5TB1 0 · TB2 23,5 · TB3 13,25 · TB4 27
35Fernandez, Carlos GermanARG · 1876 · № 2517323,5TB1 0 · TB2 23,5 · TB3 11,5 · TB4 26
36Arouxet, BautistaARG · 1686 · № 4718033,5TB1 0 · TB2 23 · TB3 11,25 · TB4 25,5
37Botz, StefanARG · 1933 · № 2020563,5TB1 0 · TB2 22 · TB3 12 · TB4 25,5
38Quiro Diaz, Alejandro NahuelARG · 1752 · № 4318913,5TB1 0 · TB2 22 · TB3 12 · TB4 25,5
39Capitanio Lippo, FacundoARG · 1757 · № 4118333,5TB1 0 · TB2 21,5 · TB3 9,75 · TB4 25
40Lorenzo, JoaquinARG · 1613 · № 5317513,5TB1 0 · TB2 21,5 · TB3 9 · TB4 23
41Grandez Arevalo, Miguel AngelARG · 1833 · № 3116903,5TB1 0 · TB2 21 · TB3 10,75 · TB4 24,5
42Yoldi, Rodolfo EzequielARG · 1748 · № 4415593,5TB1 0 · TB2 21 · TB3 9 · TB4 23
43Becker, Tibor MaximilianoARG · 0 · № 7117753,5TB1 0 · TB2 21 · TB3 8,5 · TB4 23
44Santos, Diego MaximilianoARG · 1683 · № 4815823,5TB1 0 · TB2 20,5 · TB3 8,25 · TB4 22,5
45Ledesma, MaximoARG · 1500 · № 6314923,5TB1 0 · TB2 16 · TB3 5,75 · TB4 17
46Caverlotti, GinoARG · 1555 · № 5816263TB1 0 · TB2 22 · TB3 7,5 · TB4 23
47Sobel, WalterARG · 1785 · № 3817503TB1 0 · TB2 21,5 · TB3 8,75 · TB4 24,5
48Tome Costa, FedericoARG · 1738 · № 4514803TB1 0 · TB2 21 · TB3 8,5 · TB4 24
49Araoz, Claudio AlbertoARG · 1797 · № 3514703TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 6,75 · TB4 22,5
50Pena, MaximilianoARG · 1607 · № 5415043TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 6 · TB4 21,5