Ýaryş merkeziÝagdaý näbelli#1524081

2nd Ujalkhalshi Rapid Rating Tournament 2026

Bangladeş ( BAN )Ujalkhalshi High School, Ujalkhalshi, Durgapur, Rajshahi2026/10/23 – 2026/10/23Şweýsar ulgamy · 7 tapgyrBangladeş ( BAN ) · Ujalkhalshi High School, Ujalkhalshi, Durgapur, Rajshahi10/23 – 10/23Şweýsar ulgamy · 7 tapgyrRapid · 10 minutes per player with a 5 second increment from move 1Ortaça reýting / ýaş 1718 / 4047 oýunçylar

Ýaryş maglumatlary täzelenýär: Oýunçy maglumatlary, Öňki netijeler sanawy. Käbir bölümler wagtlaýyn elýeterli däl.

Baş emin
NA Md. Ashabubur Rahman Taif, FIDE ID: 10221034
Ýaryşyň ýolbaşçysy
—
Guramaçy
Md Shoriful Islam, FIDE ID: 10286756
Reýtingi hasaplamak
Rating international
Geçirilýän ýer
Ujalkhalshi High School, Ujalkhalshi, Durgapur, Rajshahi ↗
FIDE Event ID
506771
Ortaça reýting / ortaça ýaş
1718 / 40
Jübüt düzmek programmasy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Ýaryşyň jikme-jiklikleri
Ýaryş
2nd Ujalkhalshi Rapid Rating Tournament 2026
Federasiýa
Bangladeş ( BAN )
Sene
2026-10-23
Ýaryş ulgamy
Şweýsar ulgamy
Tapgyrlar
7
Wagt gözegçiligi
Rapid · 10 minutes per player with a 5 second increment from move 1
Baş emin
NA Md. Ashabubur Rahman Taif, FIDE ID: 10221034
Ýaryşyň ýolbaşçysy
—
Guramaçy
Md Shoriful Islam, FIDE ID: 10286756
Reýtingi hasaplamak
Rating international
Ortaça reýting / ortaça ýaş
1718 / 40
FIDE Event ID
506771
Gatnaşyjylar
47
Jübüt düzmek programmasy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Guramaçynyň bildirişi

Venue: Ujalkhalshi High School, Ujalkhalshi, Durgapur, Rajshahi Date: 23rd October 2026 (Friday) For Entry & Detail: 01785490566 ( Belal Hossen ), 01721102759 (Alal Sarkar ), 01760995407 ( Motiur Rahman )

Çeşme maglumaty

Çeşmä seretmek

Guramaçynyň bildirişi

Venue: Ujalkhalshi High School, Ujalkhalshi, Durgapur, Rajshahi Date: 23rd October 2026 (Friday) For Entry & Detail: 01785490566 ( Belal Hossen ), 01721102759 (Alal Sarkar ), 01760995407 ( Motiur Rahman )

Çeşme maglumaty

Çeşmä seretmek

Sanaw

2nd Ujalkhalshi Rapid Rating Tournament 2026 · Sanaw
Orun№OýunçyFEDReýtingUtuklarTB1TB2TB3
12Saha, Probeer ChandraBAN19322012
217Md. Tamizar, RahmanBAN18092012
333Soumik, DasBAN16952012
436Md, NuruzzamanBAN16652012
537Md, Shahid ShahrawardyBAN16612012
69Md. Aminul, Islam AminBAN18382011,5
75Promit, DattaBAN18652011
811Md Abdur, RahimBAN18312011
921Md. Minhazur, RahmanBAN17832011
104Md Azahar, AliBAN18721,501,52,5
1118Md. Tofazzal, HossainBAN18021,501,52,5
121Robiul Islam, RiponBAN19601,501,51,5
1323Md Rakin Arabi, HasanBAN17801,501,51,5
143S.M., Kotaiba BiplobBAN18881023
1516Naeemur, RahmanBAN18151023
1629Md, Samiul AlamBAN17431023
1730Nirab, BarmanBAN17281023
1835S, M Farabi RahmanBAN16771022,5
1940Fariq, TahsinBAN01022
2043Mohammad, AliBAN01022
218Md Belal, UddinBAN18381022
2210Masud, RanaBAN18361022
2313Md. Sahin, BadsaBAN18251022
2414Md, Matiur RahmanBAN18201022
2515Sm, Obaidah NipunBAN18171022
2619Md Hedayetul, HaqueBAN17861022
2725Abdur, SalamBAN17711022
2827Md Sobuj, AliBAN1758101,51,5
2941Md Monirul, IslamBAN0101,51,5
306Belal, HossenBAN18611012
317Md, Ruhul Amin RuhulBAN18571011
3226Md. Abu Saleh, MollaBAN17691011
3339Kazi Rakibul, HasanBAN16401011
3445Mostofa, KamalBAN01011
3532Md, RoyalBAN16970,5022,5
3612Md. Shahidul, IslamBAN18280,5011,5
3728Md, Saidur RahmanBAN17490023
3834Md? Shahinur, RahmanBAN16830023
3944Moinul,BAN00023
4024Md, Habibur RahmanBAN1774001,52,5
4146Saif, AhmedBAN0001,51,5
4222Nazmus, ShahadatBAN17820012
4331Md, Mintu MollahBAN16990012
4438Abdullah Farook, PopelBAN16500012
4542Md, Obaidul Haque TuhinBAN00012
4647Shuvo, BarmanBAN00011
4720Warech, MasudBAN17840000
Jemleýji orun boýunça · 47 oýunçy
Goşmaça görkezijiler ▾

TB1: Özara duşuşyk (DE) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

OrunOýunçyUtuklar
3Soumik, DasBAN · 1695 · № 332TB1 0 · TB2 1 · TB3 2
4Md, NuruzzamanBAN · 1665 · № 362TB1 0 · TB2 1 · TB3 2
7Promit, DattaBAN · 1865 · № 52TB1 0 · TB2 1 · TB3 1
8Md Abdur, RahimBAN · 1831 · № 112TB1 0 · TB2 1 · TB3 1
10Md Azahar, AliBAN · 1872 · № 41,5TB1 0 · TB2 1,5 · TB3 2,5
11Md. Tofazzal, HossainBAN · 1802 · № 181,5TB1 0 · TB2 1,5 · TB3 2,5
12Robiul Islam, RiponBAN · 1960 · № 11,5TB1 0 · TB2 1,5 · TB3 1,5
13Md Rakin Arabi, HasanBAN · 1780 · № 231,5TB1 0 · TB2 1,5 · TB3 1,5
15Naeemur, RahmanBAN · 1815 · № 161TB1 0 · TB2 2 · TB3 3
16Md, Samiul AlamBAN · 1743 · № 291TB1 0 · TB2 2 · TB3 3
17Nirab, BarmanBAN · 1728 · № 301TB1 0 · TB2 2 · TB3 3
18S, M Farabi RahmanBAN · 1677 · № 351TB1 0 · TB2 2 · TB3 2,5
19Fariq, TahsinBAN · 0 · № 401TB1 0 · TB2 2 · TB3 2
20Mohammad, AliBAN · 0 · № 431TB1 0 · TB2 2 · TB3 2
21Md Belal, UddinBAN · 1838 · № 81TB1 0 · TB2 2 · TB3 2
22Masud, RanaBAN · 1836 · № 101TB1 0 · TB2 2 · TB3 2
23Md. Sahin, BadsaBAN · 1825 · № 131TB1 0 · TB2 2 · TB3 2
24Md, Matiur RahmanBAN · 1820 · № 141TB1 0 · TB2 2 · TB3 2
25Sm, Obaidah NipunBAN · 1817 · № 151TB1 0 · TB2 2 · TB3 2
27Abdur, SalamBAN · 1771 · № 251TB1 0 · TB2 2 · TB3 2
28Md Sobuj, AliBAN · 1758 · № 271TB1 0 · TB2 1,5 · TB3 1,5
29Md Monirul, IslamBAN · 0 · № 411TB1 0 · TB2 1,5 · TB3 1,5
30Belal, HossenBAN · 1861 · № 61TB1 0 · TB2 1 · TB3 2
34Mostofa, KamalBAN · 0 · № 451TB1 0 · TB2 1 · TB3 1
35Md, RoyalBAN · 1697 · № 320,5TB1 0 · TB2 2 · TB3 2,5
36Md. Shahidul, IslamBAN · 1828 · № 120,5TB1 0 · TB2 1 · TB3 1,5
37Md, Saidur RahmanBAN · 1749 · № 280TB1 0 · TB2 2 · TB3 3
39Moinul,BAN · 0 · № 440TB1 0 · TB2 2 · TB3 3
40Md, Habibur RahmanBAN · 1774 · № 240TB1 0 · TB2 1,5 · TB3 2,5
41Saif, AhmedBAN · 0 · № 460TB1 0 · TB2 1,5 · TB3 1,5
42Nazmus, ShahadatBAN · 1782 · № 220TB1 0 · TB2 1 · TB3 2
43Md, Mintu MollahBAN · 1699 · № 310TB1 0 · TB2 1 · TB3 2
46Shuvo, BarmanBAN · 0 · № 470TB1 0 · TB2 1 · TB3 1
47Warech, MasudBAN · 1784 · № 200TB1 0 · TB2 0 · TB3 0