Ýaryş merkeziTamamlanan#1522879

17. Münsteraner ELO-Blitzturnier

Germaniýa ( GER )Münster2026/10/20 – 2026/10/20Şweýsar ulgamy · 13 tapgyrGermaniýa ( GER ) · Münster10/20 – 10/20Şweýsar ulgamy · 13 tapgyr3min / all 2s / moveOrtaça reýting 185158 oýunçylar

Ýaryş maglumatlary täzelenýär: Oýunçy maglumatlary. Käbir bölümler wagtlaýyn elýeterli däl.

Baş emin
FSR Finn Christopher Petersen (12964840)
Baş eminiň orunbasary
NSR Felix Pulter (16274245)
Ýaryşyň ýolbaşçysy
—
Guramaçy
FSR Finn Christopher Petersen (12964840)
Reýtingi hasaplamak
-
Geçirilýän ýer
Münster ↗
Ortaça reýting
1851
Jübüt düzmek programmasy
Swiss-Chess from Franz-Josef Weber ↗
Ýaryşyň jikme-jiklikleri
Ýaryş
17. Münsteraner ELO-Blitzturnier
Federasiýa
Germaniýa ( GER )
Geçirilýän ýer
Münster ↗
Sene
2026-10-20
Ýaryş ulgamy
Şweýsar ulgamy
Tapgyrlar
13
Wagt gözegçiligi
3min / all 2s / move
Baş emin
FSR Finn Christopher Petersen (12964840)
Baş eminiň orunbasary
NSR Felix Pulter (16274245)
Ýaryşyň ýolbaşçysy
—
Guramaçy
FSR Finn Christopher Petersen (12964840)
Reýtingi hasaplamak
-
Ortaça reýting
1851
Gatnaşyjylar
58
Jübüt düzmek programmasy
Swiss-Chess from Franz-Josef Weber ↗

Çeşme maglumaty

Çeşmä seretmek

Çeşme maglumaty

Çeşmä seretmek

13 tapgyrdan soňky jemleýji sanaw

17. Münsteraner ELO-Blitzturnier · 13 tapgyrdan soňky jemleýji sanaw
Orun№OýunçyFEDReýtingUtuklarTB1TB2
11IMRao, SharanIND229011,590,586
22FMSchwitkowski, LukaGER2265119179,5
310Aarush, BhatIND202899364,75
45Gallas, NoelGER218099361,5
56CMVollbehr, BjarneGER2133893,555
64Schimnatkowski, LukasGER2182873,547,5
717Schütte, TobiasGER19947,59047
812Praszczalek, JakubGER20157,58144,75
915Atar, EfecanGER1998792,547,5
1014Rohfleisch, DanielGER2008790,545,75
113Mikeladze, BerdiaGEO224779045
1218Angada, HPIND1985783,541
1311Aguike, ToshiyaGER202278143,75
1413Heiligtag, MatthiasGER201177944,75
158Andersen, JonathanGER210977737,5
1627Nagataki, KotaJPN1901775,541
1724Kaiser, MarkusGER1926775,538,25
1838Grewe, MarkusGER1789769,540
199Zhang, XihengNED20366,578,538,75
2021Hering, Frank AndreasGER19766,577,538,25
2120Schacht, DavidGER19816,57335,5
2223Aguike, ChideraGER19346,572,534,5
2339Wiltschut, ArneGER17716,569,532,75
2435Le, EliasGER18036,567,531,75
2550Betz, NiclasGER15996,565,530,25
2633Köhne, ArnoGER183667735
2726Fetahovic, SarahGER190167431,5
2834Heitmann, ErikGER1824672,530,5
2922ter Horst, CarstenGER195867232
3032Irtes, DenizTUR1841671,529,5
3143Tesic, LukaGER172067130,5
3255Atar, Semih AkifGER146867033
3316Schmidt, BorisGER199866632,25
3428Cigelski, RudolfGER1894662,523,5
3529Römer, UriGER18785,57833,75
3625Pinnau, HannesGER19255,576,532,75
3748Mertens, Dominik AlexanderGER16305,567,528,5
3837Seifert, HendrikGER17905,566,525,5
3940Bohle, JasperGER174857832,75
4019Irtes, DorukTUR1982574,524,5
4130Hügel, GuidoGER1857572,521,5
4236Toman, DariusGER179856724,5
4354Aadhvika, AIND1471566,525
4442Olbrich, LeonardGER173456018,5
4549Maurer, KonstantinGER16094,555,516
4641Geier, AdrianGER17454,55516,5
4744Tiller, OliverGER1712470,522,25
4831Arushi Severin Helen, D SilvaIND184946720
—45Ablohina, IngaUKR167146720
5046Stentrup, LeviGER164146015
Jemleýji orun boýunça · 58 oýunçy
Goşmaça görkezijiler ▾

TB1: Buchholz Tie-Break Variable (2023) · TB2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023)

OrunOýunçyUtuklar
1IM Rao, SharanIND · 2290 · № 111,5TB1 90,5 · TB2 86
9Atar, EfecanGER · 1998 · № 157TB1 92,5 · TB2 47,5
12Angada, HPIND · 1985 · № 187TB1 83,5 · TB2 41
17Kaiser, MarkusGER · 1926 · № 247TB1 75,5 · TB2 38,25
19Zhang, XihengNED · 2036 · № 96,5TB1 78,5 · TB2 38,75
22Aguike, ChideraGER · 1934 · № 236,5TB1 72,5 · TB2 34,5
23Wiltschut, ArneGER · 1771 · № 396,5TB1 69,5 · TB2 32,75
24Le, EliasGER · 1803 · № 356,5TB1 67,5 · TB2 31,75
25Betz, NiclasGER · 1599 · № 506,5TB1 65,5 · TB2 30,25
30Irtes, DenizTUR · 1841 · № 326TB1 71,5 · TB2 29,5
35Römer, UriGER · 1878 · № 295,5TB1 78 · TB2 33,75
36Pinnau, HannesGER · 1925 · № 255,5TB1 76,5 · TB2 32,75
38Seifert, HendrikGER · 1790 · № 375,5TB1 66,5 · TB2 25,5
40Irtes, DorukTUR · 1982 · № 195TB1 74,5 · TB2 24,5
41Hügel, GuidoGER · 1857 · № 305TB1 72,5 · TB2 21,5
46Geier, AdrianGER · 1745 · № 414,5TB1 55 · TB2 16,5
47Tiller, OliverGER · 1712 · № 444TB1 70,5 · TB2 22,25