Ýaryş merkeziTamamlanan#1514061

FINAL PROVINCIAL PINAR DEL RIO 2026. BLITZ

Kuba ( CUB )ACADEMIA MUNICIPAL JOSE RAUL CAPABLANCA DEL MUNICIPIO DE PINAR DEL RIO2026/10/08 – 2026/10/08Şweýsar ulgamy · 9 tapgyrKuba ( CUB ) · ACADEMIA MUNICIPAL JOSE RAUL CAPABLANCA DEL MUNICIPIO DE PINAR DEL RIO10/08 – 10/08Şweýsar ulgamy · 9 tapgyrBlis · 3 MINUTOS FINISH CON 2 SEGUNDOS DE BONIFICACION DESDE EL PRIMER MOVIMIENTOOrtaça reýting / ýaş 1732 / 3321 oýunçylar

Ýaryş maglumatlary täzelenýär: Oýunçy maglumatlary, Öňki netijeler sanawy. Käbir bölümler wagtlaýyn elýeterli däl.

Baş emin
3532577 Díaz Martínez Janoys NA
Baş eminiň orunbasary
3502724 Otano Ordaz Orlando NA
Eminler
3532585 Mena Hernandez Iran, Delgado Martinez Luis Ernesto
Ýaryşyň ýolbaşçysy
3532577 Díaz Martínez Janoys NA
Guramaçy
3532577 Díaz Martínez Janoys NA
Reýtingi hasaplamak
Rating international
Geçirilýän ýer
ACADEMIA MUNICIPAL JOSE RAUL CAPABLANCA DEL MUNICIPIO DE PINAR DEL RIO ↗
Ortaça reýting / ortaça ýaş
1732 / 33
Jübüt düzmek programmasy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Ýaryşyň jikme-jiklikleri
Ýaryş
FINAL PROVINCIAL PINAR DEL RIO 2026. BLITZ
Federasiýa
Kuba ( CUB )
Sene
2026-10-08
Ýaryş ulgamy
Şweýsar ulgamy
Tapgyrlar
9
Wagt gözegçiligi
Blis · 3 MINUTOS FINISH CON 2 SEGUNDOS DE BONIFICACION DESDE EL PRIMER MOVIMIENTO
Baş emin
3532577 Díaz Martínez Janoys NA
Baş eminiň orunbasary
3502724 Otano Ordaz Orlando NA
Eminler
3532585 Mena Hernandez Iran, Delgado Martinez Luis Ernesto
Ýaryşyň ýolbaşçysy
3532577 Díaz Martínez Janoys NA
Guramaçy
3532577 Díaz Martínez Janoys NA
Reýtingi hasaplamak
Rating international
Ortaça reýting / ortaça ýaş
1732 / 33
Gatnaşyjylar
21
Jübüt düzmek programmasy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Çeşme maglumaty

Çeşmä seretmek

Çeşme maglumaty

Çeşmä seretmek

9 tapgyrdan soňky jemleýji sanaw

FINAL PROVINCIAL PINAR DEL RIO 2026. BLITZ · 9 tapgyrdan soňky jemleýji sanaw
Orun№OýunçyFEDReýtingUtuklarTB1TB2TB3
15Izquierdo Garcia, ReinoldCUB1924847,5370
22Rodriguez Garcia, AdrielCUB19756,546,534,50
31FMRamos Pineiro, AlexisCUB2079650,538,50
46Olivera Ruiz, FabioCUB1916642,533,50
54Alpizar Cabrera, MaikelCUB19355,547360
68Concepcion Hernandez, FabianaCUB17745,546,534,50
710Hernandez Moreno, Dominic JesusCUB1725546351
820Perez Hernandez, DagobertoCUB0546350
97Hernandez Amaro, NoelvisCUB1832544,534,50
1012Hernandez Serrano, MichelCUB170253729,50
1113Perez Rodriguez, Jose ManuelCUB1694534270
123Hernandez Penalver, TomasCUB1965444,5330
1318Amador Bosmenier, DaniloCUB044133,50
1421Canizarez Estrada, Carlos JesusCUB182744131,50
1511Arencibia Miranda, LehiranCUB1704439320
1614Serrano Lopez, Luisa MariaCUB167143830,50
1715Cabrera Rivera, Frank LuisCUB1621436,527,50
1819Cuni Sanchez, AllysonCUB0434,528,50
1917Barreras Morejon, Daniela DaysCUB15123,540,531,50
209Ineraritis Sanchez, EnriqueCUB1771343,533,50
2116Garcia Jerez, Jose ArmandoCUB1544140,530,50
Jemleýji orun boýunça · 21 oýunçy
Goşmaça görkezijiler ▾

TB1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) · TB2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) · TB3: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)

OrunOýunçyUtuklar
2Rodriguez Garcia, AdrielCUB · 1975 · № 26,5TB1 46,5 · TB2 34,5 · TB3 0
3FM Ramos Pineiro, AlexisCUB · 2079 · № 16TB1 50,5 · TB2 38,5 · TB3 0
4Olivera Ruiz, FabioCUB · 1916 · № 66TB1 42,5 · TB2 33,5 · TB3 0
5Alpizar Cabrera, MaikelCUB · 1935 · № 45,5TB1 47 · TB2 36 · TB3 0
6Concepcion Hernandez, FabianaCUB · 1774 · № 85,5TB1 46,5 · TB2 34,5 · TB3 0
9Hernandez Amaro, NoelvisCUB · 1832 · № 75TB1 44,5 · TB2 34,5 · TB3 0
12Hernandez Penalver, TomasCUB · 1965 · № 34TB1 44,5 · TB2 33 · TB3 0
13Amador Bosmenier, DaniloCUB · 0 · № 184TB1 41 · TB2 33,5 · TB3 0
17Cabrera Rivera, Frank LuisCUB · 1621 · № 154TB1 36,5 · TB2 27,5 · TB3 0
18Cuni Sanchez, AllysonCUB · 0 · № 194TB1 34,5 · TB2 28,5 · TB3 0
19Barreras Morejon, Daniela DaysCUB · 1512 · № 173,5TB1 40,5 · TB2 31,5 · TB3 0
20Ineraritis Sanchez, EnriqueCUB · 1771 · № 93TB1 43,5 · TB2 33,5 · TB3 0
21Garcia Jerez, Jose ArmandoCUB · 1544 · № 161TB1 40,5 · TB2 30,5 · TB3 0