Centru de turneeÎncheiate#1511252

2026 Barbados National Senior Games Open

Barbados ( BAR )Fine Arts Studio, Barbados Community College, Eyrie, Howells Cross Road2026/10/03 – 2026/10/03Elveția · 5 RundeBarbados ( BAR ) · Fine Arts Studio, Barbados Community College, Eyrie, Howells Cross Road10/03 – 10/03Elveția · 5 RundeRapid · 15 minutes plus 10 seconds increment from move 1Rata medie Rating Elo 162611 jucători

Date actualizate ale turneului: Datele jucătorului. Unele secțiuni nu sunt disponibile temporar.

Arbitrul principal
Griffith, Trevor (11101628)
Arbitraj
Gibson, Clyde (11105577)
Directorul turneului
—
Organizator
Barbados Chess Federaton
Rating Elo Calculare
Rating international
Localizare
Fine Arts Studio, Barbados Community College, Eyrie, Howells Cross Road
Rata medie Rating Elo
1626
Programul nr. Împerecheri
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalii turneu
Turneul
2026 Barbados National Senior Games Open
Federaţia
Barbados ( BAR )
Localizare
Fine Arts Studio, Barbados Community College, Eyrie, Howells Cross Road
Dată
2026-10-03
Formatul
Elveția
Runde
5
Controlul timpului
Rapid · 15 minutes plus 10 seconds increment from move 1
Arbitrul principal
Griffith, Trevor (11101628)
Arbitraj
Gibson, Clyde (11105577)
Directorul turneului
—
Organizator
Barbados Chess Federaton
Rating Elo Calculare
Rating international
Rata medie Rating Elo
1626
intrări
11
Programul nr. Împerecheri
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Informaţii sursă

Vezi sursa

Informaţii sursă

Vezi sursa

Clasament final După 5 Runde

2026 Barbados National Senior Games Open · Clasament final După 5 Runde
Război№JucătorFEDRating ElopuncteTB1
11FMCorbin, PhilipBAR20314,513,5
25Herbert, AllanBAR1837414
32Roach, PhilipBAR1894314
44Browne, StephenBAR1665314
56Harewood, OthneilBAR1786311
68Brits, ConradBAR02,516,5
79Edwards, ErrolBAR0214
810Lashley, ReneBAR0214
911Stuart, JeromeBAR0212
103Boyce, ChristopherBAR167529,5
117Allen, William PaulBAR0112,5
La rândul final · 11 jucători
Criterii de departajare ▾

TB1: Buchholz Criterii de departajare Variabil (2023) (Puncte de partidă)

RăzboiJucătorpuncte