Centru de turneeÎncheiate#1506561

UNDER 9 GIRLS THE SPORTIVE CLUB TIRUPUR DISTRICT LEVEL CHESS TOURNAMENT

India ( IND )Palaniappa International School, Avinashi2026/09/27 – 2026/09/27Elveția · 5 RundeIndia ( IND ) · Palaniappa International School, Avinashi09/27 – 09/27Elveția · 5 RundeRapid · 20 Minutes EachMediu Rating Elo / vârstă 1000 / 817 jucători

Date actualizate ale turneului: Datele jucătorului, Istoric Clasament. Unele secțiuni nu sunt disponibile temporar.

Arbitrul principal
SNA Lohitha S T
Directorul turneului
Mr.Suganth
Organizator
THE SPORTIVE CLUB
Rating Elo Calculare
-
Localizare
Palaniappa International School, Avinashi ↗
medie Rating Elo / vârstă medie
1000 / 8
Programul nr. Împerecheri
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalii turneu
Turneul
UNDER 9 GIRLS THE SPORTIVE CLUB TIRUPUR DISTRICT LEVEL CHESS TOURNAMENT
Federaţia
India ( IND )
Dată
2026-09-27
Formatul
Elveția
Runde
5
Controlul timpului
Rapid · 20 Minutes Each
Arbitrul principal
SNA Lohitha S T
Directorul turneului
Mr.Suganth
Organizator
THE SPORTIVE CLUB
Rating Elo Calculare
-
medie Rating Elo / vârstă medie
1000 / 8
intrări
17
Programul nr. Împerecheri
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Informaţii sursă

Vezi sursa

Informaţii sursă

Vezi sursa

Clasament final După 5 Runde

UNDER 9 GIRLS THE SPORTIVE CLUB TIRUPUR DISTRICT LEVEL CHESS TOURNAMENT · Clasament final După 5 Runde
Război№JucătorFEDRating ElopuncteTB1TB2TB3
11Aaradhiya A R,IND05121414
25Dhiyara,IND04131512
313Niveta K,IND0412139
48Kriithvi Karthikeyan,IND0315179
56Faheema Akyas Khan A,IND0315178
62Anvika A,IND0313145
74Avanthika R T,IND0313135
816Viniksha S P,IND0311114
917Yashini B,IND0310,511,55
109Layanikaa R S,IND0214164
1115Varshika S,IND0211112
1211Narumugai P,IND0210112
1314Sudharshana S,IND029102
143Aswatha K,IND0111110
1510Lidharshana V T,IND0110100
1612Nathina S,IND009100
177Jonah P,IND00000
La rândul final · 17 jucători
Criterii de departajare ▾

TB1: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)

RăzboiJucătorpuncte
1Aaradhiya A R,IND · 0 · № 15TB1 12 · TB2 14 · TB3 14
2Dhiyara,IND · 0 · № 54TB1 13 · TB2 15 · TB3 12
3Niveta K,IND · 0 · № 134TB1 12 · TB2 13 · TB3 9
4Kriithvi Karthikeyan,IND · 0 · № 83TB1 15 · TB2 17 · TB3 9
5Faheema Akyas Khan A,IND · 0 · № 63TB1 15 · TB2 17 · TB3 8
6Anvika A,IND · 0 · № 23TB1 13 · TB2 14 · TB3 5
7Avanthika R T,IND · 0 · № 43TB1 13 · TB2 13 · TB3 5
8Viniksha S P,IND · 0 · № 163TB1 11 · TB2 11 · TB3 4
9Yashini B,IND · 0 · № 173TB1 10,5 · TB2 11,5 · TB3 5
10Layanikaa R S,IND · 0 · № 92TB1 14 · TB2 16 · TB3 4
11Varshika S,IND · 0 · № 152TB1 11 · TB2 11 · TB3 2
12Narumugai P,IND · 0 · № 112TB1 10 · TB2 11 · TB3 2
13Sudharshana S,IND · 0 · № 142TB1 9 · TB2 10 · TB3 2
14Aswatha K,IND · 0 · № 31TB1 11 · TB2 11 · TB3 0
15Lidharshana V T,IND · 0 · № 101TB1 10 · TB2 10 · TB3 0
16Nathina S,IND · 0 · № 120TB1 9 · TB2 10 · TB3 0
17Jonah P,IND · 0 · № 70TB1 0 · TB2 0 · TB3 0