Centru de turneeÎncheiate#1502287

Torneio DIVINA BROWNERIA - 21 de setembro

Brazilia ( BRA )DIVINA BROWNERIA CXCG2026/09/21 – 2026/09/21Elveția · 11 RundeBrazilia ( BRA ) · DIVINA BROWNERIA CXCG09/21 – 09/21Elveția · 11 RundeBlitz · 3+2 ou 5 koMediu Rating Elo / vârstă 1980 / 6315 jucători

Date actualizate ale turneului: Datele jucătorului, Istoric Clasament. Unele secțiuni nu sunt disponibile temporar.

Arbitrul principal
RONALDO
Directorul turneului
MONICA DE SOUZA
Organizator
CXCG
Rating Elo Calculare
Rating national, Rating international
Localizare
DIVINA BROWNERIA CXCG ↗
medie Rating Elo / vârstă medie
1980 / 63
Programul nr. Împerecheri
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalii turneu
Turneul
Torneio DIVINA BROWNERIA - 21 de setembro
Federaţia
Brazilia ( BRA )
Dată
2026-09-21
Formatul
Elveția
Runde
11
Controlul timpului
Blitz · 3+2 ou 5 ko
Arbitrul principal
RONALDO
Directorul turneului
MONICA DE SOUZA
Organizator
CXCG
Rating Elo Calculare
Rating national, Rating international
medie Rating Elo / vârstă medie
1980 / 63
intrări
15
Programul nr. Împerecheri
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Informaţii sursă

Vezi sursa

Informaţii sursă

Vezi sursa

Clasament final După 11 Runde

Torneio DIVINA BROWNERIA - 21 de setembro · Clasament final După 11 Runde
Război№JucătorFEDRating ElopuncteTB1TB2TB3Krtg ±
12PALHANO, FABSONBRA22639,506567,52025,4
21Rodrigues, EvandroBRA24519065,569,520-14,8
38OLIVEIRA, HELTONBRA20078,5061,563,52068,4
43LEMOS, Lincoln MEBRA21378066,570,52027
55Pequeno, RobsonBRA21216059,561,520-29,6
64TEJO, JOCABRA213660596520-7,2
710BANDEIRA, DHOUGLASBRA18886056,558,52010,2
89LUCAS, DAVIBRA19415,5059,561,5200,2
96GOMES, ANDRÉBRA211750636520-34,6
1012LIMA, RAFAELBRA18005060,562,52030,2
117BARBOSA, EDUARDOBRA20134060642017,6
1211Maciel, ManoelBRA18544057,559,520-18,6
1315PALHANO, LUCASBRA15432,505456202,4
1413VICTOR, ALLANBRA18002150,552,520-55,2
1514DINIZ, RIVALDOBRA163522485020-21,4
La rândul final · 15 jucători
Criterii de departajare ▾

TB1: Întâlnire directă (DE) · TB2: Buchholz Criterii de departajare Variabil (2023) (Puncte de partidă, Cut1) · TB3: Buchholz Criterii de departajare Variabil (2023) (Puncte de partidă)

RăzboiJucătorRppuncte
1PALHANO, FABSONBRA · 2263 · № 223589,5TB1 0 · TB2 65 · TB3 67,5
2Rodrigues, EvandroBRA · 2451 · № 123609TB1 0 · TB2 65,5 · TB3 69,5
3OLIVEIRA, HELTONBRA · 2007 · № 822478,5TB1 0 · TB2 61,5 · TB3 63,5
4LEMOS, Lincoln MEBRA · 2137 · № 322298TB1 0 · TB2 66,5 · TB3 70,5
5Pequeno, RobsonBRA · 2121 · № 519876TB1 0 · TB2 59,5 · TB3 61,5
6TEJO, JOCABRA · 2136 · № 420906TB1 0 · TB2 59 · TB3 65
7BANDEIRA, DHOUGLASBRA · 1888 · № 1019386TB1 0 · TB2 56,5 · TB3 58,5
8LUCAS, DAVIBRA · 1941 · № 919445,5TB1 0 · TB2 59,5 · TB3 61,5
9GOMES, ANDRÉBRA · 2117 · № 619805TB1 0 · TB2 63 · TB3 65
10LIMA, RAFAELBRA · 1800 · № 1219295TB1 0 · TB2 60,5 · TB3 62,5
11BARBOSA, EDUARDOBRA · 2013 · № 721064TB1 0 · TB2 60 · TB3 64
12Maciel, ManoelBRA · 1854 · № 1117974TB1 0 · TB2 57,5 · TB3 59,5
13PALHANO, LUCASBRA · 1543 · № 1515732,5TB1 0 · TB2 54 · TB3 56
14VICTOR, ALLANBRA · 1800 · № 1315382TB1 1 · TB2 50,5 · TB3 52,5
15DINIZ, RIVALDOBRA · 1635 · № 1415282TB1 2 · TB2 48 · TB3 50