Centru de turneeÎncheiate#1494089

N&N Autumn Chess Challenge 2026 Open

England ( ENG )Harford Community Centre, Hall Road, Norwich, NR4 6ET2026/09/26 – 2026/09/26Elveția · 5 RundeEngland ( ENG ) · Harford Community Centre, Hall Road, Norwich, NR4 6ET09/26 – 09/26Elveția · 5 RundeRapid · 20 minutes plus 10 seconds increment.Rata medie Rating Elo 172915 jucători

Date actualizate ale turneului: Datele jucătorului, Istoric Clasament. Unele secțiuni nu sunt disponibile temporar.

Arbitrul principal
Joihn Wickham
Directorul turneului
Stephen Orton
Organizator
Norfolk & Norwich Chess Club
Rating Elo Calculare
Rating national
Localizare
Harford Community Centre, Hall Road, Norwich, NR4 6ET ↗
Rata medie Rating Elo
1729
Programul nr. Împerecheri
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalii turneu
Turneul
N&N Autumn Chess Challenge 2026 Open
Federaţia
England ( ENG )
Dată
2026-09-26
Formatul
Elveția
Runde
5
Controlul timpului
Rapid · 20 minutes plus 10 seconds increment.
Arbitrul principal
Joihn Wickham
Directorul turneului
Stephen Orton
Organizator
Norfolk & Norwich Chess Club
Rating Elo Calculare
Rating national
Rata medie Rating Elo
1729
intrări
15
Programul nr. Împerecheri
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Informaţii sursă

Vezi sursa

Informaţii sursă

Vezi sursa

Clasament final După 5 Runde

N&N Autumn Chess Challenge 2026 Open · Clasament final După 5 Runde
Război№JucătorFEDRating ElopuncteTB1
13Watts, KevinENG1970414
24Lim, MarkENG1954414
32Collinson, Benjamin PqENG19943,515,5
414Shunmugam, SaikrishnaENG14673,515
511Kumar, PranavsuriyaENG1609315
613Matten, ObieENG1479314,5
76New, AlexanderENG1904313,5
87Payne, David JWLS1800313
95Allwin Christopher, Dan JoalENG19042,512,5
101Barnes, Ryan PiENG21172,511,5
118Jermy, ScottENG1701213
129Douglas, SteveENG1660212,5
1315Pakanati, Arjun ReddyENG1133212,5
1410Connor, BarryENG1630112,5
1512Payne, Colin RENG1608111