Centru de turneeÎncheiate#1476822

AXORA 3rd Little Grandmaster Chess Championship –27 September 2026--U 9- Age Cat Pragathi Nagar, Hyderabad – Naresh 9014901712

India ( IND )Puchalapalli Leela Sundarayya Function Hall, Pragati Nagar, Hyderabad2026/09/27 – 2026/09/27Elveția · 5 RundeIndia ( IND ) · Puchalapalli Leela Sundarayya Function Hall, Pragati Nagar, Hyderabad09/27 – 09/27Elveția · 5 RundeRapid · 20 min+ 5 sec increment from move 1Mediu Rating Elo / vârstă 1020 / 823 jucători

Date actualizate ale turneului: Datele jucătorului. Unele secțiuni nu sunt disponibile temporar.

Arbitrul principal
IA Promodraj Moree
Vicepreședinte Arbitru
SNA Gnanadeep Sagar
Directorul turneului
—
Organizator
AXORA Events
Rating Elo Calculare
-
Localizare
Puchalapalli Leela Sundarayya Function Hall, Pragati Nagar, Hyderabad ↗
medie Rating Elo / vârstă medie
1020 / 8
Programul nr. Împerecheri
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalii turneu
Turneul
AXORA 3rd Little Grandmaster Chess Championship –27 September 2026--U 9- Age Cat Pragathi Nagar, Hyderabad – Naresh 9014901712
Federaţia
India ( IND )
Dată
2026-09-27
Formatul
Elveția
Runde
5
Controlul timpului
Rapid · 20 min+ 5 sec increment from move 1
Arbitrul principal
IA Promodraj Moree
Vicepreședinte Arbitru
SNA Gnanadeep Sagar
Directorul turneului
—
Organizator
AXORA Events
Rating Elo Calculare
-
medie Rating Elo / vârstă medie
1020 / 8
intrări
23
Programul nr. Împerecheri
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Anunţul organizatorului

Reporting time 9.00 am players meeting 9.00 am Inaguration 9.15 am 1st Round at 9.30 am

Informaţii sursă

Vezi sursa

Anunţul organizatorului

Reporting time 9.00 am players meeting 9.00 am Inaguration 9.15 am 1st Round at 9.30 am

Informaţii sursă

Vezi sursa

Clasament final După 5 Runde

AXORA 3rd Little Grandmaster Chess Championship –27 September 2026--U 9- Age Cat Pragathi Nagar, Hyderabad – Naresh 9014901712 · Clasament final După 5 Runde
Război№JucătorFEDRating ElopuncteTB1TB2TB3
11AFMKrithik, Reddy MakireddyIND1457513,514,514,5
25Dhairya,IND04151510
310Mekala Kiaan Rijul,IND0414,516,511,5
48JeswithSrivas Nagendla,IND03,514,516,59,75
511Mogillapalli Vasishta Murari,IND03,513,515,59,75
614Nivrithi A,IND0312136
722Vihaan Vardhan Devarakonda,IND0312135
820Sreshta Badaveni,IND0311,513,56
923Viraj Nagarigari,IND0311,5136,5
1015PRAKALP BHOI,IND0311,512,56
1116Ruthvika Peh,IND0310,511,56
1219SIDDHARTH.V.N,IND03894
1313Nimmagadda, ParnikaIND0213154
142Aayan Likith Ranabijili,IND0212,514,55
1521Vangla jashith Reddy,IND0212,514,54
1618Samaira Dash,IND0211123
177Dhulipala Venkata Abhiram,IND0210114
186DHIYA.A.T,IND029102
1912Nainika Nimmagadda,IND0113141
204Ashrith Boda,IND0111121
213Achyuthanand,IND0110111
229Manchappagari Meshavi,IND00000
2317Saketh Vishnu Vadde,IND00000
La rândul final · 23 jucători
Criterii de departajare ▾

TB1: Buchholz Criterii de departajare Variabil (2023) (Puncte de partidă, Cut1) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

RăzboiJucătorRppuncte
1AFM Krithik, Reddy MakireddyIND · 1457 · № 122005TB1 13,5 · TB2 14,5 · TB3 14,5
2Dhairya,IND · 0 · № 516074TB1 15 · TB2 15 · TB3 10
3Mekala Kiaan Rijul,IND · 0 · № 1016514TB1 14,5 · TB2 16,5 · TB3 11,5
4JeswithSrivas Nagendla,IND · 0 · № 815603,5TB1 14,5 · TB2 16,5 · TB3 9,75
5Mogillapalli Vasishta Murari,IND · 0 · № 1115493,5TB1 13,5 · TB2 15,5 · TB3 9,75
6Nivrithi A,IND · 0 · № 1414723TB1 12 · TB2 13 · TB3 6
7Vihaan Vardhan Devarakonda,IND · 0 · № 22—3TB1 12 · TB2 13 · TB3 5
8Sreshta Badaveni,IND · 0 · № 2014723TB1 11,5 · TB2 13,5 · TB3 6
9Viraj Nagarigari,IND · 0 · № 23—3TB1 11,5 · TB2 13 · TB3 6,5
10PRAKALP BHOI,IND · 0 · № 1514723TB1 11,5 · TB2 12,5 · TB3 6
11Ruthvika Peh,IND · 0 · № 1614723TB1 10,5 · TB2 11,5 · TB3 6
12SIDDHARTH.V.N,IND · 0 · № 1914723TB1 8 · TB2 9 · TB3 4
13Nimmagadda, ParnikaIND · 0 · № 1312212TB1 13 · TB2 15 · TB3 4
14Aayan Likith Ranabijili,IND · 0 · № 213282TB1 12,5 · TB2 14,5 · TB3 5
15Vangla jashith Reddy,IND · 0 · № 21—2TB1 12,5 · TB2 14,5 · TB3 4
16Samaira Dash,IND · 0 · № 1813282TB1 11 · TB2 12 · TB3 3
17Dhulipala Venkata Abhiram,IND · 0 · № 713282TB1 10 · TB2 11 · TB3 4
18DHIYA.A.T,IND · 0 · № 613282TB1 9 · TB2 10 · TB3 2
19Nainika Nimmagadda,IND · 0 · № 126141TB1 13 · TB2 14 · TB3 1
20Ashrith Boda,IND · 0 · № 46001TB1 11 · TB2 12 · TB3 1
21Achyuthanand,IND · 0 · № 36001TB1 10 · TB2 11 · TB3 1
22Manchappagari Meshavi,IND · 0 · № 900TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
23Saketh Vishnu Vadde,IND · 0 · № 1700TB1 0 · TB2 0 · TB3 0