Centrum turniejoweStatus nieznany#1525976

4th Raharney Rapid OPEN

Irlandia ( IRL )Raharney Chess Club2026/10/24 – 2026/10/24Szwajcarzy · 7 RundyIrlandia ( IRL ) · Raharney Chess Club10/24 – 10/24Szwajcarzy · 7 RundySzybkie · 20m+2sŚrednia Ranking Elo / wiek 1628 / 2725 graczy

Aktualizacja danych turnieju: Starty listy, Harmonogram, Kojarzenia, Dane zawodnika, Historia Klasyfikacja. Niektóre sekcje są tymczasowo niedostępne.

Główny arbiter
Krzysztof Nowak, 2525950
Dyrektor turnieju
—
Organizator
Krzysztof Nowak, 2525950
Ranking Elo obliczenia
Rating international
Lokalizacja
Raharney Chess Club ↗
FIDE Event ID
504413
Średni wiek Ranking Elo
1628 / 27
Kojarzenia Programy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Szczegóły turnieju
Turniej
4th Raharney Rapid OPEN
Federacja
Irlandia ( IRL )
daty
2026-10-24
Formatowanie
Szwajcarzy
Rundy
7
Kontrola czasu
Szybkie · 20m+2s
Główny arbiter
Krzysztof Nowak, 2525950
Dyrektor turnieju
—
Organizator
Krzysztof Nowak, 2525950
Ranking Elo obliczenia
Rating international
Średni wiek Ranking Elo
1628 / 27
FIDE Event ID
504413
Wejście
25

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Klasyfikacja

4th Raharney Rapid OPEN · Klasyfikacja
Rank№GraczFEDRanking EloPunktyTB1TB2TB3
11FMCollins, AdamIRL22234,51814,515,75
23FMDaly, ColmIRL20734,51614,513,75
34Haque, Mustakim-UlIRL2009414139,5
413Patil, KaivalyaIRL16063,51699,75
57Palihawadana, Aken PinithaIRL17703,515118,75
65Cummins, FinnIRL1896316107
76Murray, LiuIRL1884314,5106
82Haque, Muhtarim-UlIRL2084313,586,5
99Gajerfanov, IldarIRL1703312,5105
1012Boby, Colin JacobIRL164531085
1110Gajerfanov, VictorIRL16832,51394,75
128Loughran, JohnIRL17462,510,56,54,5
1311Frenchy, PaulsonIRL165021493,5
1417Harney, OisinIRL152721374
1520Byrne, HughIRL150121364,25
1615Pulkundwar, ShreyasIRL15442135,53,75
1714Crowe, JohnIRL160421263
1825McCabe, KenIRL0210,553
1922Sultanov, TimurIRL128721052
2018Cunningham, CraigIRL149329,532
2116Carberry, GaryIRL15361,512,552
2221Gunarathne, HansajaIRL129711031
2324Gunarathne, JaniruIRL9901921
2423Gunarathne, OshanIRL106218,511
2519Macken, SeanIRL14911551
W ostatnim rankingu · 25 gracze
Punktacja pomocnicza ▾

TB1: Buchholz Punktacja pomocnicza zmienny (2023) (Punkty za partie) · TB2: Progressive Score, before FIDE-Tie-Break (PS)(Gamepoints) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Forfeited games count)

RankGraczPunkty
1FM Collins, AdamIRL · 2223 · № 14,5TB1 18 · TB2 14,5 · TB3 15,75
2FM Daly, ColmIRL · 2073 · № 34,5TB1 16 · TB2 14,5 · TB3 13,75
3Haque, Mustakim-UlIRL · 2009 · № 44TB1 14 · TB2 13 · TB3 9,5
4Patil, KaivalyaIRL · 1606 · № 133,5TB1 16 · TB2 9 · TB3 9,75
5Palihawadana, Aken PinithaIRL · 1770 · № 73,5TB1 15 · TB2 11 · TB3 8,75
6Cummins, FinnIRL · 1896 · № 53TB1 16 · TB2 10 · TB3 7
7Murray, LiuIRL · 1884 · № 63TB1 14,5 · TB2 10 · TB3 6
8Haque, Muhtarim-UlIRL · 2084 · № 23TB1 13,5 · TB2 8 · TB3 6,5
9Gajerfanov, IldarIRL · 1703 · № 93TB1 12,5 · TB2 10 · TB3 5
10Boby, Colin JacobIRL · 1645 · № 123TB1 10 · TB2 8 · TB3 5
11Gajerfanov, VictorIRL · 1683 · № 102,5TB1 13 · TB2 9 · TB3 4,75
12Loughran, JohnIRL · 1746 · № 82,5TB1 10,5 · TB2 6,5 · TB3 4,5
13Frenchy, PaulsonIRL · 1650 · № 112TB1 14 · TB2 9 · TB3 3,5
14Harney, OisinIRL · 1527 · № 172TB1 13 · TB2 7 · TB3 4
15Byrne, HughIRL · 1501 · № 202TB1 13 · TB2 6 · TB3 4,25
16Pulkundwar, ShreyasIRL · 1544 · № 152TB1 13 · TB2 5,5 · TB3 3,75
17Crowe, JohnIRL · 1604 · № 142TB1 12 · TB2 6 · TB3 3
18McCabe, KenIRL · 0 · № 252TB1 10,5 · TB2 5 · TB3 3
19Sultanov, TimurIRL · 1287 · № 222TB1 10 · TB2 5 · TB3 2
20Cunningham, CraigIRL · 1493 · № 182TB1 9,5 · TB2 3 · TB3 2
21Carberry, GaryIRL · 1536 · № 161,5TB1 12,5 · TB2 5 · TB3 2
22Gunarathne, HansajaIRL · 1297 · № 211TB1 10 · TB2 3 · TB3 1
23Gunarathne, JaniruIRL · 990 · № 241TB1 9 · TB2 2 · TB3 1
24Gunarathne, OshanIRL · 1062 · № 231TB1 8,5 · TB2 1 · TB3 1
25Macken, SeanIRL · 1491 · № 191TB1 5 · TB2 5 · TB3 1