Centrum turniejoweStatus nieznany#1521685

Schachkreis Inn-Chiemgau - Schnellschach-EM 2026/2027 am 18.10.2026 in Rosenheim

Niemcy ( GER )Mailkeller, Schmettererstraße 20, 83022 Rosenheim2026/10/18 – 2026/10/18Szwajcarzy · 6 RundyNiemcy ( GER ) · Mailkeller, Schmettererstraße 20, 83022 Rosenheim10/18 – 10/18Szwajcarzy · 6 RundySzybkie · 25 Minuten + 5s/ZugŚrednia Ranking Elo / wiek 1795 / 4814 graczy

Aktualizacja danych turnieju: Dane zawodnika. Niektóre sekcje są tymczasowo niedostępne.

Główny arbiter
Chris Nikolai
Dyrektor turnieju
Arnd Assmann
Organizator
Schachkreis Inn-Chiemgau
Ranking Elo obliczenia
-
Lokalizacja
Mailkeller, Schmettererstraße 20, 83022 Rosenheim ↗
Średni wiek Ranking Elo
1795 / 48
Kojarzenia Programy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Szczegóły turnieju
Turniej
Schachkreis Inn-Chiemgau - Schnellschach-EM 2026/2027 am 18.10.2026 in Rosenheim
Federacja
Niemcy ( GER )
daty
2026-10-18
Formatowanie
Szwajcarzy
Rundy
6
Kontrola czasu
Szybkie · 25 Minuten + 5s/Zug
Główny arbiter
Chris Nikolai
Dyrektor turnieju
Arnd Assmann
Organizator
Schachkreis Inn-Chiemgau
Ranking Elo obliczenia
-
Średni wiek Ranking Elo
1795 / 48
Wejście
14

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Klasyfikacja

Schachkreis Inn-Chiemgau - Schnellschach-EM 2026/2027 am 18.10.2026 in Rosenheim · Klasyfikacja
Rank№GraczFEDRanking EloPunktyTB1TB2TB3
11Linner, ChristianGER207248,58,54
29Gerstel, WolfgangGER1814396,52
33Kassner, SaschaGER20102,510,55,252
42Herrmann, MichaelGER20342,5952
57Oestreicher, MichaelGER18682,5951
65Eis, CedricGER19152,573,752
711Assmann, ArndGER1600210,542
86Braun, PeterGER18832812
98Pertold, AndreasGER18252812
104Wolfrum, TobiasGER19641,571,751
1110Ito, SarahGER17331,56,50,751
1214Silbernagl, MiroGER145917,511
1312Mandelkau, NorbertGER14881501
1413Seufert, PeterGER146006,500
W ostatnim rankingu · 14 gracze
Punktacja pomocnicza ▾

TB1: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Number of games won (WON) (Gamepoints)

RankGraczPunkty
1Linner, ChristianGER · 2072 · № 14TB1 8,5 · TB2 8,5 · TB3 4
2Gerstel, WolfgangGER · 1814 · № 93TB1 9 · TB2 6,5 · TB3 2
3Kassner, SaschaGER · 2010 · № 32,5TB1 10,5 · TB2 5,25 · TB3 2
4Herrmann, MichaelGER · 2034 · № 22,5TB1 9 · TB2 5 · TB3 2
5Oestreicher, MichaelGER · 1868 · № 72,5TB1 9 · TB2 5 · TB3 1
6Eis, CedricGER · 1915 · № 52,5TB1 7 · TB2 3,75 · TB3 2
7Assmann, ArndGER · 1600 · № 112TB1 10,5 · TB2 4 · TB3 2
8Braun, PeterGER · 1883 · № 62TB1 8 · TB2 1 · TB3 2
9Pertold, AndreasGER · 1825 · № 82TB1 8 · TB2 1 · TB3 2
10Wolfrum, TobiasGER · 1964 · № 41,5TB1 7 · TB2 1,75 · TB3 1
11Ito, SarahGER · 1733 · № 101,5TB1 6,5 · TB2 0,75 · TB3 1
12Silbernagl, MiroGER · 1459 · № 141TB1 7,5 · TB2 1 · TB3 1
13Mandelkau, NorbertGER · 1488 · № 121TB1 5 · TB2 0 · TB3 1
14Seufert, PeterGER · 1460 · № 130TB1 6,5 · TB2 0 · TB3 0