Centrum turniejoweZakończone#1518359

Mumbai's Biggest Inter- School Chess Championship - 2026 Challengers

Indie ( IND )DSB International School , Mumbai2026/10/18 – 2026/10/18Szwajcarzy · 4 RundyIndie ( IND ) · DSB International School , Mumbai10/18 – 10/18Szwajcarzy · 4 RundySzybkie · 15+10Średnia liczba Ranking Elo 100025 graczy

Aktualizacja danych turnieju: Starty listy, Harmonogram, Kojarzenia, Dane zawodnika, Historia Klasyfikacja. Niektóre sekcje są tymczasowo niedostępne.

Główny arbiter
MK Venkatesh
Wiceprzewodniczący arbitra
Avinash and Suraj
Dyrektor turnieju
Veeresh Reddy
Organizator
SMCA
Ranking Elo obliczenia
-
Lokalizacja
DSB International School , Mumbai
Średnia liczba Ranking Elo
1000
Kojarzenia Programy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Szczegóły turnieju
Turniej
Mumbai's Biggest Inter- School Chess Championship - 2026 Challengers
Federacja
Indie ( IND )
Lokalizacja
DSB International School , Mumbai
daty
2026-10-18
Formatowanie
Szwajcarzy
Rundy
4
Kontrola czasu
Szybkie · 15+10
Główny arbiter
MK Venkatesh
Wiceprzewodniczący arbitra
Avinash and Suraj
Dyrektor turnieju
Veeresh Reddy
Organizator
SMCA
Ranking Elo obliczenia
-
Średnia liczba Ranking Elo
1000
Wejście
25

Ogłoszenie organizatora

�� PRIZES & REWARDS �� 5 Prizes for Boys �� 3 Prizes for Girls ��️ Merit Medals + E-Certificate for EVERY PARTICIPANT!

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Ogłoszenie organizatora

�� PRIZES & REWARDS �� 5 Prizes for Boys �� 3 Prizes for Girls ��️ Merit Medals + E-Certificate for EVERY PARTICIPANT!

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Klasyfikacja końcowa Po 4 Rundy

Mumbai's Biggest Inter- School Chess Championship - 2026 Challengers · Klasyfikacja końcowa Po 4 Rundy
Rank№GraczStowarzyszenieFEDRanking EloPunktyTB1TB2TB3
118Saiesh Pai,—IND04788
219Samkit Neha Samir Sanghavi,Green Acres acaIND03,57,58,57
31Aarav Kumar,PG Garodia SchoIND039117,75
421Veda Furia,Aditya Birla WoIND038,59,55,5
514Priyansh Jain,SHISHUVIHARIND037,59,56,75
620Tej Prakash Kadam,Manav MandirIND036,57,55
723Vibhav Shah,Bombay InternatIND036,57,55
88Harshiv Jha,Billabong HighIND02,59,510,55,5
911Mast Rudra Pushparaj Shinde,Dr Antonio da sIND02,58,59,55,25
1012Myansh Motani,Redwood High InIND02,5894,75
112Aaryav jhaveri,The Cathedral aIND029103
1210Kevin Desai,Oberoi internatIND02892
137Burhanuddin Fidvi,HolynameIND027,58,52
145Avyaan Shah,Bombay ScottishIND02782
1513Pahel Shah,Greenlawns highIND02782
164Aryan Sarwade,Manav MandirIND02673
176Avyahn,Hill Spring IntIND01891
189Karsh umesh dhopate,Golden SpiralIND01891
193Aavir Ketan Kothari,Hill Spring IntIND0188,50,5
2016Rudra Dnyaneshwar Avhad,Manav Mandir HiIND016,57,52
2125Yudhav Goenka,Finland InternaIND016,57,51
2222Veda Mehta,Edubridge InterIND01671
2317Saee Kedar Mokasdar,Euro school airIND01561
2415Rana Parikh,DSB InternationIND00110
2524Vivaan Mody,St. Mary's ICSEIND00000
W ostatnim rankingu · 25 gracze
Punktacja pomocnicza ▾

TB1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) · TB2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) · TB3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

RankGraczPunkty
1Saiesh Pai,IND · 0 · № 184TB1 7 · TB2 8 · TB3 8
2Samkit Neha Samir Sanghavi,IND · 0 · № 193,5TB1 7,5 · TB2 8,5 · TB3 7Stowarzyszenie Green Acres aca
3Aarav Kumar,IND · 0 · № 13TB1 9 · TB2 11 · TB3 7,75Stowarzyszenie PG Garodia Scho
4Veda Furia,IND · 0 · № 213TB1 8,5 · TB2 9,5 · TB3 5,5Stowarzyszenie Aditya Birla Wo
5Priyansh Jain,IND · 0 · № 143TB1 7,5 · TB2 9,5 · TB3 6,75Stowarzyszenie SHISHUVIHAR
6Tej Prakash Kadam,IND · 0 · № 203TB1 6,5 · TB2 7,5 · TB3 5Stowarzyszenie Manav Mandir
7Vibhav Shah,IND · 0 · № 233TB1 6,5 · TB2 7,5 · TB3 5Stowarzyszenie Bombay Internat
8Harshiv Jha,IND · 0 · № 82,5TB1 9,5 · TB2 10,5 · TB3 5,5Stowarzyszenie Billabong High
9Mast Rudra Pushparaj Shinde,IND · 0 · № 112,5TB1 8,5 · TB2 9,5 · TB3 5,25Stowarzyszenie Dr Antonio da s
10Myansh Motani,IND · 0 · № 122,5TB1 8 · TB2 9 · TB3 4,75Stowarzyszenie Redwood High In
11Aaryav jhaveri,IND · 0 · № 22TB1 9 · TB2 10 · TB3 3Stowarzyszenie The Cathedral a
12Kevin Desai,IND · 0 · № 102TB1 8 · TB2 9 · TB3 2Stowarzyszenie Oberoi internat
13Burhanuddin Fidvi,IND · 0 · № 72TB1 7,5 · TB2 8,5 · TB3 2Stowarzyszenie Holyname
14Avyaan Shah,IND · 0 · № 52TB1 7 · TB2 8 · TB3 2Stowarzyszenie Bombay Scottish
15Pahel Shah,IND · 0 · № 132TB1 7 · TB2 8 · TB3 2Stowarzyszenie Greenlawns high
16Aryan Sarwade,IND · 0 · № 42TB1 6 · TB2 7 · TB3 3Stowarzyszenie Manav Mandir
17Avyahn,IND · 0 · № 61TB1 8 · TB2 9 · TB3 1Stowarzyszenie Hill Spring Int
18Karsh umesh dhopate,IND · 0 · № 91TB1 8 · TB2 9 · TB3 1Stowarzyszenie Golden Spiral
19Aavir Ketan Kothari,IND · 0 · № 31TB1 8 · TB2 8,5 · TB3 0,5Stowarzyszenie Hill Spring Int
20Rudra Dnyaneshwar Avhad,IND · 0 · № 161TB1 6,5 · TB2 7,5 · TB3 2Stowarzyszenie Manav Mandir Hi
21Yudhav Goenka,IND · 0 · № 251TB1 6,5 · TB2 7,5 · TB3 1Stowarzyszenie Finland Interna
22Veda Mehta,IND · 0 · № 221TB1 6 · TB2 7 · TB3 1Stowarzyszenie Edubridge Inter
23Saee Kedar Mokasdar,IND · 0 · № 171TB1 5 · TB2 6 · TB3 1Stowarzyszenie Euro school air
24Rana Parikh,IND · 0 · № 150TB1 1 · TB2 1 · TB3 0Stowarzyszenie DSB Internation
25Vivaan Mody,IND · 0 · № 240TB1 0 · TB2 0 · TB3 0Stowarzyszenie St. Mary's ICSE