Centrum turniejoweZakończone#1514904

William Carey Challenge Trophy - Individual Chess Championship 2026 11 Boys (2015 / 2016)

Sri Lanka ( SRI )2026/10/10 – 2026/10/10Szwajcarzy · 5 RundySri Lanka ( SRI )10/10 – 10/10Szwajcarzy · 5 RundyKlasyczne · 90 minutes per game (45 minutes per player)Średnia Ranking Elo / wiek 1409 / 1027 graczy

Aktualizacja danych turnieju: Starty listy, Harmonogram, Kojarzenia, Dane zawodnika, Historia Klasyfikacja. Niektóre sekcje są tymczasowo niedostępne.

Główny arbiter
IA Jayasinghe, Erosh 9901779
Dyrektor turnieju
Ms. Mallika Wijesundara
Organizator
—
Ranking Elo obliczenia
-
Lokalizacja
—
Średni wiek Ranking Elo
1409 / 10
Kojarzenia Programy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Szczegóły turnieju
Turniej
William Carey Challenge Trophy - Individual Chess Championship 2026 11 Boys (2015 / 2016)
Federacja
Sri Lanka ( SRI )
Lokalizacja
—
daty
2026-10-10
Formatowanie
Szwajcarzy
Rundy
5
Kontrola czasu
Klasyczne · 90 minutes per game (45 minutes per player)
Główny arbiter
IA Jayasinghe, Erosh 9901779
Dyrektor turnieju
Ms. Mallika Wijesundara
Organizator
—
Ranking Elo obliczenia
-
Średni wiek Ranking Elo
1409 / 10
Wejście
27

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Klasyfikacja końcowa Po 5 Rundy

William Carey Challenge Trophy - Individual Chess Championship 2026 11 Boys (2015 / 2016) · Klasyfikacja końcowa Po 5 Rundy
Rank№GraczFEDRanking EloPunktyTB1TB2TB3TB4TB5
12Kemitha, OkinduSRI14744,5015,519417
21Ranvidu, W M Ganula ThasithSRI1570401417412,5
316Mallawaarachchi, Don Lashen RashveendraSRI0401315311
415Liyanage, Yehen MintharuSRI0401313,549
517Saminga, SahiruSRI03,5013,51437,5
624Wijeratne, NeleeshaSRI03,5011,513,537,75
714Liffthikhan, S L LaiqSRI03,5011,512,537,25
818Sanhith, J.A.KenukaSRI030131537
920Soysa, AadityaSRI030131537
106Anushman, Nigel JeshaiahSRI03010,511,534
1110Jayasinghe, KumuthSRI030101226,75
1227Zacky, AymanSRI02,50131425,25
1326Yugya, I W Hirun WidraSRI02,50131425
1423Wickramarachchi, DanulaSRI02,5011,512,524,25
1511Kaviratne, LeonSRI02,50111223,25
1612Kesarinda, AdeepaSRI02,5010,512,525,5
175Amuthathepan, KavinSRI02,50101123,25
1825Yoosuf, SheikSRI0201212,513,25
193Abdul Azeez, MohamedSRI02011,512,522
209Ekanayake, Sanul NethvinSRI02010,511,523
217De Silva, ShayanSRI020101122
2222Weerathunga, Pulithu Danal BopeSRI010111211
2319Shafraz Marickar, YahyaSRI0109,510,511
2413Kiyam, M.K.M.YusufSRI01091011
254Aharnish, HanielSRI0009,59,500
268Ekanayake, E A Sehas ThedaswinSRI0005500
2721Vakeesan, VarshithSRI0000000
W ostatnim rankingu · 27 gracze
Punktacja pomocnicza ▾

TB1: Bezpośrednie spotkanie (DE) · TB2: Buchholz Punktacja pomocnicza zmienny (2023) (Punkty za partie, Cut1) · TB3: Buchholz Punktacja pomocnicza zmienny (2023) (Punkty za partie) · TB4: Number of wins including byes (WIN) (Matchpoints, Forfeited games count) · TB5: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

RankGraczPunkty
1Kemitha, OkinduSRI · 1474 · № 24,5TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 19 · TB4 4 · TB5 17
2Ranvidu, W M Ganula ThasithSRI · 1570 · № 14TB1 0 · TB2 14 · TB3 17 · TB4 4 · TB5 12,5
3Mallawaarachchi, Don Lashen RashveendraSRI · 0 · № 164TB1 0 · TB2 13 · TB3 15 · TB4 3 · TB5 11
4Liyanage, Yehen MintharuSRI · 0 · № 154TB1 0 · TB2 13 · TB3 13,5 · TB4 4 · TB5 9
5Saminga, SahiruSRI · 0 · № 173,5TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 14 · TB4 3 · TB5 7,5
6Wijeratne, NeleeshaSRI · 0 · № 243,5TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 13,5 · TB4 3 · TB5 7,75
7Liffthikhan, S L LaiqSRI · 0 · № 143,5TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 12,5 · TB4 3 · TB5 7,25
8Sanhith, J.A.KenukaSRI · 0 · № 183TB1 0 · TB2 13 · TB3 15 · TB4 3 · TB5 7
9Soysa, AadityaSRI · 0 · № 203TB1 0 · TB2 13 · TB3 15 · TB4 3 · TB5 7
10Anushman, Nigel JeshaiahSRI · 0 · № 63TB1 0 · TB2 10,5 · TB3 11,5 · TB4 3 · TB5 4
11Jayasinghe, KumuthSRI · 0 · № 103TB1 0 · TB2 10 · TB3 12 · TB4 2 · TB5 6,75
12Zacky, AymanSRI · 0 · № 272,5TB1 0 · TB2 13 · TB3 14 · TB4 2 · TB5 5,25
13Yugya, I W Hirun WidraSRI · 0 · № 262,5TB1 0 · TB2 13 · TB3 14 · TB4 2 · TB5 5
14Wickramarachchi, DanulaSRI · 0 · № 232,5TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 12,5 · TB4 2 · TB5 4,25
15Kaviratne, LeonSRI · 0 · № 112,5TB1 0 · TB2 11 · TB3 12 · TB4 2 · TB5 3,25
16Kesarinda, AdeepaSRI · 0 · № 122,5TB1 0 · TB2 10,5 · TB3 12,5 · TB4 2 · TB5 5,5
17Amuthathepan, KavinSRI · 0 · № 52,5TB1 0 · TB2 10 · TB3 11 · TB4 2 · TB5 3,25
18Yoosuf, SheikSRI · 0 · № 252TB1 0 · TB2 12 · TB3 12,5 · TB4 1 · TB5 3,25
19Abdul Azeez, MohamedSRI · 0 · № 32TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 12,5 · TB4 2 · TB5 2
20Ekanayake, Sanul NethvinSRI · 0 · № 92TB1 0 · TB2 10,5 · TB3 11,5 · TB4 2 · TB5 3
21De Silva, ShayanSRI · 0 · № 72TB1 0 · TB2 10 · TB3 11 · TB4 2 · TB5 2
22Weerathunga, Pulithu Danal BopeSRI · 0 · № 221TB1 0 · TB2 11 · TB3 12 · TB4 1 · TB5 1
23Shafraz Marickar, YahyaSRI · 0 · № 191TB1 0 · TB2 9,5 · TB3 10,5 · TB4 1 · TB5 1
24Kiyam, M.K.M.YusufSRI · 0 · № 131TB1 0 · TB2 9 · TB3 10 · TB4 1 · TB5 1
25Aharnish, HanielSRI · 0 · № 40TB1 0 · TB2 9,5 · TB3 9,5 · TB4 0 · TB5 0
26Ekanayake, E A Sehas ThedaswinSRI · 0 · № 80TB1 0 · TB2 5 · TB3 5 · TB4 0 · TB5 0
27Vakeesan, VarshithSRI · 0 · № 210TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0