Centrum turniejoweZakończone#1514739

Khel Mahakumbh - 2026 New South-West Zone U-14 Boys

Indie ( IND )L J University Campus, S G Highway, Ahmedabad2026/10/09 – 2026/10/09Szwajcarzy · 5 RundyIndie ( IND ) · L J University Campus, S G Highway, Ahmedabad10/09 – 10/09Szwajcarzy · 5 RundySzybkie · 15 + mintues from move no.1Średnia Ranking Elo / wiek 1426 / 1132 graczy

Aktualizacja danych turnieju: Dane zawodnika. Niektóre sekcje są tymczasowo niedostępne.

Główny arbiter
FA Bhupendra Patel
Dyrektor turnieju
—
Organizator
Sports Authority of Gujarat
Ranking Elo obliczenia
-
Lokalizacja
L J University Campus, S G Highway, Ahmedabad ↗
Średni wiek Ranking Elo
1426 / 11
Kojarzenia Programy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Szczegóły turnieju
Turniej
Khel Mahakumbh - 2026 New South-West Zone U-14 Boys
Federacja
Indie ( IND )
daty
2026-10-09
Formatowanie
Szwajcarzy
Rundy
5
Kontrola czasu
Szybkie · 15 + mintues from move no.1
Główny arbiter
FA Bhupendra Patel
Dyrektor turnieju
—
Organizator
Sports Authority of Gujarat
Ranking Elo obliczenia
-
Średni wiek Ranking Elo
1426 / 11
Wejście
32

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Klasyfikacja końcowa Po 5 Rundy

Khel Mahakumbh - 2026 New South-West Zone U-14 Boys · Klasyfikacja końcowa Po 5 Rundy
Rank№GraczFEDRanking EloPunktyTB1TB2TB3
11Viaan, Samir MakhaniIND18515151717
221Patel, RianIND04151712
32Shiven, Swar ShahIND15234141611
43Kiyan, Hiren ShahIND1510413,51612
532Thakor, MayurIND0412,514,59,5
620Patel, KenilIND03,511115,75
715Khatri, RiyaanIND0313146
812Kankaria, GarvitIND0313145
94Padhiyar, Krishiv BhavinIND1497312,514,57,5
1016Mevada, ManavIND0312136
1119Patel, AaryIND0311114
125Maniyar, Aayan PujanIND1454310126
1331Thakkar, JaivalIND039,511,57
1426Shaikh, FarhanIND039,510,55
159Charaniya, NeelIND02,512,514,56,25
1610Date, DevIND02,512,513,55,75
1729Solanki, ParthrajIND02,512145,25
186Barot, YuvenIND0212132
1918Pajapati, NakshIND0212132
2013Kanthariya, RajveersinhIND0211,512,54
2125Shah, HenishIND0211123
2230Sonara, VedantIND0211123
2324Shah, AnayIND0210123
2422Pati, SwastikIND0210101
257Bihani, VanshIND028103,5
2617Mishra, AkshatIND02792
2714Katara, MeetIND019,59,50
2828Solanki, DhyeyIND01990
2923Sanghariyat, MhammednajamIND01990
3027Solanki, DhrumilIND01990
318Borad, JayIND009,59,50
3211Gohil, AnhadIND00550
W ostatnim rankingu · 32 gracze
Punktacja pomocnicza ▾

TB1: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

RankGraczPunkty
1Viaan, Samir MakhaniIND · 1851 · № 15TB1 15 · TB2 17 · TB3 17
2Patel, RianIND · 0 · № 214TB1 15 · TB2 17 · TB3 12
3Shiven, Swar ShahIND · 1523 · № 24TB1 14 · TB2 16 · TB3 11
4Kiyan, Hiren ShahIND · 1510 · № 34TB1 13,5 · TB2 16 · TB3 12
5Thakor, MayurIND · 0 · № 324TB1 12,5 · TB2 14,5 · TB3 9,5
6Patel, KenilIND · 0 · № 203,5TB1 11 · TB2 11 · TB3 5,75
7Khatri, RiyaanIND · 0 · № 153TB1 13 · TB2 14 · TB3 6
8Kankaria, GarvitIND · 0 · № 123TB1 13 · TB2 14 · TB3 5
9Padhiyar, Krishiv BhavinIND · 1497 · № 43TB1 12,5 · TB2 14,5 · TB3 7,5
10Mevada, ManavIND · 0 · № 163TB1 12 · TB2 13 · TB3 6
11Patel, AaryIND · 0 · № 193TB1 11 · TB2 11 · TB3 4
12Maniyar, Aayan PujanIND · 1454 · № 53TB1 10 · TB2 12 · TB3 6
13Thakkar, JaivalIND · 0 · № 313TB1 9,5 · TB2 11,5 · TB3 7
14Shaikh, FarhanIND · 0 · № 263TB1 9,5 · TB2 10,5 · TB3 5
15Charaniya, NeelIND · 0 · № 92,5TB1 12,5 · TB2 14,5 · TB3 6,25
16Date, DevIND · 0 · № 102,5TB1 12,5 · TB2 13,5 · TB3 5,75
17Solanki, ParthrajIND · 0 · № 292,5TB1 12 · TB2 14 · TB3 5,25
18Barot, YuvenIND · 0 · № 62TB1 12 · TB2 13 · TB3 2
19Pajapati, NakshIND · 0 · № 182TB1 12 · TB2 13 · TB3 2
20Kanthariya, RajveersinhIND · 0 · № 132TB1 11,5 · TB2 12,5 · TB3 4
21Shah, HenishIND · 0 · № 252TB1 11 · TB2 12 · TB3 3
22Sonara, VedantIND · 0 · № 302TB1 11 · TB2 12 · TB3 3
23Shah, AnayIND · 0 · № 242TB1 10 · TB2 12 · TB3 3
24Pati, SwastikIND · 0 · № 222TB1 10 · TB2 10 · TB3 1
25Bihani, VanshIND · 0 · № 72TB1 8 · TB2 10 · TB3 3,5
26Mishra, AkshatIND · 0 · № 172TB1 7 · TB2 9 · TB3 2
27Katara, MeetIND · 0 · № 141TB1 9,5 · TB2 9,5 · TB3 0
28Solanki, DhyeyIND · 0 · № 281TB1 9 · TB2 9 · TB3 0
30Solanki, DhrumilIND · 0 · № 271TB1 9 · TB2 9 · TB3 0
31Borad, JayIND · 0 · № 80TB1 9,5 · TB2 9,5 · TB3 0
32Gohil, AnhadIND · 0 · № 110TB1 5 · TB2 5 · TB3 0