Centrum turniejoweStatus nieznany#1514348

IRT SDS Chess Festival 2026 Preinscritos

Ekwador ( ECU )Saint Dominic School - Coliseo San Alberto Magno2026/10/24 – 2026/10/24Szwajcarzy · 7 RundyEkwador ( ECU ) · Saint Dominic School - Coliseo San Alberto Magno10/24 – 10/24Szwajcarzy · 7 RundySzybkie · 10|2Średnia Ranking Elo / wiek 1424 / 12200 graczy

Aktualizacja danych turnieju: Dane zawodnika. Niektóre sekcje są tymczasowo niedostępne.

Główny arbiter
Ruiz Martinez, Alejandro Tomas 3649903
Dyrektor turnieju
Alejandro Ruiz
Organizator
Saint Dominic School
Ranking Elo obliczenia
-
Lokalizacja
Saint Dominic School - Coliseo San Alberto Magno ↗
Średni wiek Ranking Elo
1424 / 12
Kojarzenia Programy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Szczegóły turnieju
Turniej
IRT SDS Chess Festival 2026 Preinscritos
Federacja
Ekwador ( ECU )
daty
2026-10-24
Formatowanie
Szwajcarzy
Rundy
7
Kontrola czasu
Szybkie · 10|2
Główny arbiter
Ruiz Martinez, Alejandro Tomas 3649903
Dyrektor turnieju
Alejandro Ruiz
Organizator
Saint Dominic School
Ranking Elo obliczenia
-
Średni wiek Ranking Elo
1424 / 12
Wejście
200

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Klasyfikacja

IRT SDS Chess Festival 2026 Preinscritos · Klasyfikacja
Rank№GraczKategoriaStowarzyszenieFEDRanking EloPunktyTB1TB2TB3TB4TB5
11WIMLuis Alvarez, Elizabeth—OpenCUB2108000000
22Luis Alvarez, Isabela—OpenCUB2030000000
33Herrera Vallejo, Andrea—OpenECU1958000000
44FMQuispe Santacruz, Javier—OpenPER1952000000
55Galarza Chalco, Sebastian Alexand—OpenECU1810000000
66Narvaez Carvajal, Jose—OpenECU1771000000
77Padilla Puruncajas, Arturo—OpenECU1712000000
88Jacome Jaramillo, Jose Miguel—OpenECU1676000000
99Camacho Cobos, David Andres—OpenECU1670000000
1010Arichabala Salazar, Leonardo Joaq—OpenECU1573000000
1111Carrera Guajala, Omar De Jesus—OpenECU1564000000
1212Zamora Moncayo, Emilio SebastianU12OpenECU1542000000
1313Zapata Jumbo, Gabriel Alexander—OpenECU1508000000
1414Guggenheim Striem, Alfredo Leopol—OpenECU1441000000
1515Pazmino Haro, David Alejandro—OpenECU1417000000
1616Valencia Loza, Jose Martin—OpenECU1412000000
1717Abad Orellana, Camila ElizabethU08Sub-08ECU0000000
1818Acuna Cadena, Esteban EmilioU12OpenECU0000000
1919Acuna Cadena, Martin Alejandro—OpenECU0000000
2020Aguaiza Hidalgo, Juan Sebastian—BeginnersECU0000000
2121Aguirre Chiriboga, Thiago NicolasU08Sub-08ECU0000000
2222Alcoser Quintana, Yareth JosueU08Sub-08ECU0000000
2323Alonzo Avecillas, Agustin SamuelU08Sub-08ECU0000000
2424Alonzo Avecillas, Juan MartinU10Sub-10ECU0000000
2525Alvarez Miranda, SantiagoU10Sub-10ECU0000000
2626Alvear Campana, Aylin IsabelU08Sub-08ECU0000000
2727Amoguimba Maila, Melanie CrystalU08Sub-08ECU0000000
2828Amores Macias, Martin EduardoU08Sub-08ECU0000000
2929Andrade Astudillo, Felipe AgustinU08Sub-08ECU0000000
3030Andrade Mejia, Jorge—BeginnersECU0000000
3131Arias Benitez, Mateo IsmaelU12Sub-12ECU0000000
3232Arias Brito, Agustin EliasU12Sub-12ECU0000000
3333Astudillo Sinmaleza, Gabriela Arianna—BeginnersECU0000000
3434Avila Rosero, Genaro GabrielU12Sub-12ECU0000000
3535Bassante Aizaga, AbigailU08Sub-08ECU0000000
3636Bonilla Perez, Teo JoaquinU10Sub-10ECU0000000
3737Bonilla Proano, Julian AlejandroU12Sub-12ECU0000000
3838Bonilla Proano, Marcos FabricioU08Sub-08ECU0000000
3939Buitron Palacios, Aaron EmilioU08Sub-08ECU0000000
4040Burneo Bohorquez, Diego CampoeliasU12Sub-12ECU0000000
4141Cadme Molina, Paula IsabelaU08Sub-08ECU0000000
4242Cai Pan, Jinrui JasperU08Sub-08ECU0000000
4343Caiza Simbana, Nicolas AlejandroU10OpenECU0000000
4444Caldera Pinango, Liam KaleebU12Sub-12ECU0000000
4545Calderon Herrera, Samantha ValentinaU10Sub-10ECU0000000
4646Calderon Pauta, Guadalupe AbigailU08Sub-08ECU0000000
4747Camacho Ramos, Luciana BelenU10Sub-10ECU0000000
4848Canchig Herrera, Rodrigo IsaacU08OpenECU0000000
4949Cano Diaz, Francisco Jose—BeginnersECU0000000
5050Carrion Pichucho, Samuel ZaidU08Sub-08ECU0000000
W ostatnim rankingu · 200 gracze
Punktacja pomocnicza ▾

TB1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group) · TB2: Buchholz Punktacja pomocnicza zmienny (2023) (Punkty za partie, Cut1) · TB3: Buchholz Punktacja pomocnicza zmienny (2023) (Punkty za partie) · TB4: Progressive Score, before FIDE-Tie-Break (PS)(Gamepoints) · TB5: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)

RankGraczPunkty
1WIM Luis Alvarez, ElizabethCUB · 2108 · № 10TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Stowarzyszenie Open
2Luis Alvarez, IsabelaCUB · 2030 · № 20TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Stowarzyszenie Open
3Herrera Vallejo, AndreaECU · 1958 · № 30TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Stowarzyszenie Open
4FM Quispe Santacruz, JavierPER · 1952 · № 40TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Stowarzyszenie Open
5Galarza Chalco, Sebastian AlexandECU · 1810 · № 50TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Stowarzyszenie Open
6Narvaez Carvajal, JoseECU · 1771 · № 60TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Stowarzyszenie Open
7Padilla Puruncajas, ArturoECU · 1712 · № 70TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Stowarzyszenie Open
8Jacome Jaramillo, Jose MiguelECU · 1676 · № 80TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Stowarzyszenie Open
9Camacho Cobos, David AndresECU · 1670 · № 90TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Stowarzyszenie Open
10Arichabala Salazar, Leonardo JoaqECU · 1573 · № 100TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Stowarzyszenie Open
11Carrera Guajala, Omar De JesusECU · 1564 · № 110TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Stowarzyszenie Open
12Zamora Moncayo, Emilio SebastianECU · 1542 · № 120TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U12 · Stowarzyszenie Open
13Zapata Jumbo, Gabriel AlexanderECU · 1508 · № 130TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Stowarzyszenie Open
14Guggenheim Striem, Alfredo LeopolECU · 1441 · № 140TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Stowarzyszenie Open
15Pazmino Haro, David AlejandroECU · 1417 · № 150TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Stowarzyszenie Open
16Valencia Loza, Jose MartinECU · 1412 · № 160TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Stowarzyszenie Open
17Abad Orellana, Camila ElizabethECU · 0 · № 170TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U08 · Stowarzyszenie Sub-08
18Acuna Cadena, Esteban EmilioECU · 0 · № 180TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U12 · Stowarzyszenie Open
19Acuna Cadena, Martin AlejandroECU · 0 · № 190TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Stowarzyszenie Open
20Aguaiza Hidalgo, Juan SebastianECU · 0 · № 200TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Stowarzyszenie Beginners
21Aguirre Chiriboga, Thiago NicolasECU · 0 · № 210TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U08 · Stowarzyszenie Sub-08
22Alcoser Quintana, Yareth JosueECU · 0 · № 220TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U08 · Stowarzyszenie Sub-08
23Alonzo Avecillas, Agustin SamuelECU · 0 · № 230TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U08 · Stowarzyszenie Sub-08
24Alonzo Avecillas, Juan MartinECU · 0 · № 240TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U10 · Stowarzyszenie Sub-10
25Alvarez Miranda, SantiagoECU · 0 · № 250TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U10 · Stowarzyszenie Sub-10
26Alvear Campana, Aylin IsabelECU · 0 · № 260TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U08 · Stowarzyszenie Sub-08
27Amoguimba Maila, Melanie CrystalECU · 0 · № 270TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U08 · Stowarzyszenie Sub-08
28Amores Macias, Martin EduardoECU · 0 · № 280TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U08 · Stowarzyszenie Sub-08
29Andrade Astudillo, Felipe AgustinECU · 0 · № 290TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U08 · Stowarzyszenie Sub-08
30Andrade Mejia, JorgeECU · 0 · № 300TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Stowarzyszenie Beginners
31Arias Benitez, Mateo IsmaelECU · 0 · № 310TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U12 · Stowarzyszenie Sub-12
32Arias Brito, Agustin EliasECU · 0 · № 320TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U12 · Stowarzyszenie Sub-12
33Astudillo Sinmaleza, Gabriela AriannaECU · 0 · № 330TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Stowarzyszenie Beginners
34Avila Rosero, Genaro GabrielECU · 0 · № 340TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U12 · Stowarzyszenie Sub-12
35Bassante Aizaga, AbigailECU · 0 · № 350TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U08 · Stowarzyszenie Sub-08
36Bonilla Perez, Teo JoaquinECU · 0 · № 360TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U10 · Stowarzyszenie Sub-10
37Bonilla Proano, Julian AlejandroECU · 0 · № 370TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U12 · Stowarzyszenie Sub-12
38Bonilla Proano, Marcos FabricioECU · 0 · № 380TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U08 · Stowarzyszenie Sub-08
39Buitron Palacios, Aaron EmilioECU · 0 · № 390TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U08 · Stowarzyszenie Sub-08
40Burneo Bohorquez, Diego CampoeliasECU · 0 · № 400TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U12 · Stowarzyszenie Sub-12
41Cadme Molina, Paula IsabelaECU · 0 · № 410TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U08 · Stowarzyszenie Sub-08
42Cai Pan, Jinrui JasperECU · 0 · № 420TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U08 · Stowarzyszenie Sub-08
43Caiza Simbana, Nicolas AlejandroECU · 0 · № 430TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U10 · Stowarzyszenie Open
44Caldera Pinango, Liam KaleebECU · 0 · № 440TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U12 · Stowarzyszenie Sub-12
45Calderon Herrera, Samantha ValentinaECU · 0 · № 450TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U10 · Stowarzyszenie Sub-10
46Calderon Pauta, Guadalupe AbigailECU · 0 · № 460TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U08 · Stowarzyszenie Sub-08
47Camacho Ramos, Luciana BelenECU · 0 · № 470TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U10 · Stowarzyszenie Sub-10
48Canchig Herrera, Rodrigo IsaacECU · 0 · № 480TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U08 · Stowarzyszenie Open
49Cano Diaz, Francisco JoseECU · 0 · № 490TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Stowarzyszenie Beginners
50Carrion Pichucho, Samuel ZaidECU · 0 · № 500TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0Kategoria U08 · Stowarzyszenie Sub-08