Centrum turniejoweZakończone#1513093

TR Rapid 2026 October #2

Islandia ( ISL )Reykjavík2026/10/06 – 2026/10/06Szwajcarzy · 5 RundyIslandia ( ISL ) · Reykjavík10/06 – 10/06Szwajcarzy · 5 RundySzybkie · 10+5Średnia Ranking Elo / wiek 1598 / 2818 graczy

Aktualizacja danych turnieju: Dane zawodnika, Historia Klasyfikacja. Niektóre sekcje są tymczasowo niedostępne.

Główny arbiter
Pall Isak Aegisson
Dyrektor turnieju
Pall Isak Aegisson
Organizator
Taflfélag Reykjavíkur
Ranking Elo obliczenia
Rating international
Lokalizacja
Reykjavík ↗
Średni wiek Ranking Elo
1598 / 28
Kojarzenia Programy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Szczegóły turnieju
Turniej
TR Rapid 2026 October #2
Federacja
Islandia ( ISL )
Lokalizacja
Reykjavík ↗
daty
2026-10-06
Formatowanie
Szwajcarzy
Rundy
5
Kontrola czasu
Szybkie · 10+5
Główny arbiter
Pall Isak Aegisson
Dyrektor turnieju
Pall Isak Aegisson
Organizator
Taflfélag Reykjavíkur
Ranking Elo obliczenia
Rating international
Średni wiek Ranking Elo
1598 / 28
Wejście
18

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Klasyfikacja końcowa Po 5 Rundy

TR Rapid 2026 October #2 · Klasyfikacja końcowa Po 5 Rundy
Rank№GraczFEDRanking EloPunktyTB1TB2TB3nKrtg ±
11Pavlo HoncharovUKR191551314052019,2
22Olafur Orn OlafssonISL180441315,505206,2
33Kamil PajdzikPOL1780412,513,5052017,6
415Bjarki ArnaldarsonISL14743,512,513,5052044,4
54Thorsteinn G SigurdssonISL1699313,515,50520-0,8
68Konstantinos KavvathasGRE1605313,514,5054010,4
77Pall Isak AegissonISL162331314052012,2
86Karyna OcheretniaUKR16322,512130540-26,4
99Hjalmar SigurvaldasonISL16052,51212,50520-1,8
1011Hakon ThorvaldssonISL15842,51010,505409,6
1117Viktor TrifunovicISL14142,57,58054038
1213Georgios Menelaos PerrakisGRE1509210,5110520-3,2
1316Joshua KusseISL144229,510,5054014
145Dagur SverrissonISL163426,57,50540-47,2
1510Ingi BrjanssonISL159911313,50540-70
1612Ricardo JimenezISL1563112140520-24,2
1714Bjorgvin KristbergssonISL1480111,513,50520-12,4
1818Saevar Svan ValdimarssonISL14000,59,510,50540-42,8
W ostatnim rankingu · 18 gracze
Punktacja pomocnicza ▾

TB1: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Cut1, Forfeited games count) · TB2: Buchholz Punktacja pomocnicza zmienny (2023) (Punkty za partie) · TB3: Bezpośrednie spotkanie (DE)

RankGraczPunkty
1Pavlo HoncharovUKR · 1915 · № 15TB1 13 · TB2 14 · TB3 0
2Olafur Orn OlafssonISL · 1804 · № 24TB1 13 · TB2 15,5 · TB3 0
3Kamil PajdzikPOL · 1780 · № 34TB1 12,5 · TB2 13,5 · TB3 0
4Bjarki ArnaldarsonISL · 1474 · № 153,5TB1 12,5 · TB2 13,5 · TB3 0
5Thorsteinn G SigurdssonISL · 1699 · № 43TB1 13,5 · TB2 15,5 · TB3 0
6Konstantinos KavvathasGRE · 1605 · № 83TB1 13,5 · TB2 14,5 · TB3 0
7Pall Isak AegissonISL · 1623 · № 73TB1 13 · TB2 14 · TB3 0
8Karyna OcheretniaUKR · 1632 · № 62,5TB1 12 · TB2 13 · TB3 0
9Hjalmar SigurvaldasonISL · 1605 · № 92,5TB1 12 · TB2 12,5 · TB3 0
10Hakon ThorvaldssonISL · 1584 · № 112,5TB1 10 · TB2 10,5 · TB3 0
11Viktor TrifunovicISL · 1414 · № 172,5TB1 7,5 · TB2 8 · TB3 0
13Joshua KusseISL · 1442 · № 162TB1 9,5 · TB2 10,5 · TB3 0
14Dagur SverrissonISL · 1634 · № 52TB1 6,5 · TB2 7,5 · TB3 0
15Ingi BrjanssonISL · 1599 · № 101TB1 13 · TB2 13,5 · TB3 0
16Ricardo JimenezISL · 1563 · № 121TB1 12 · TB2 14 · TB3 0
17Bjorgvin KristbergssonISL · 1480 · № 141TB1 11,5 · TB2 13,5 · TB3 0
18Saevar Svan ValdimarssonISL · 1400 · № 180,5TB1 9,5 · TB2 10,5 · TB3 0