Centrum turniejoweZakończone#1507523

II TORNEO DE AJEDREZ RAPIDAS KASPAROV SUB 2100

Peru ( PER )CENTRO METROPOLITANO DE AJEDREZ2026/10/10 – 2026/10/10Szwajcarzy · 6 RundyPeru ( PER ) · CENTRO METROPOLITANO DE AJEDREZ10/10 – 10/10Szwajcarzy · 6 RundySzybkie · 10 minutos + 3 segundos de incremento porŚrednia Ranking Elo / wiek 1497 / 2044 graczy

Aktualizacja danych turnieju: Dane zawodnika, Historia Klasyfikacja. Niektóre sekcje są tymczasowo niedostępne.

Główny arbiter
NA BOZA CALSINA ROCIO STEPHANIE 3844382
Dyrektor turnieju
Cesar Aguilar
Organizator
WGM Deysi Cori Tello
Ranking Elo obliczenia
Rating international
Lokalizacja
CENTRO METROPOLITANO DE AJEDREZ ↗
FIDE Event ID
503403
Średni wiek Ranking Elo
1497 / 20
Kojarzenia Programy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Szczegóły turnieju
Turniej
II TORNEO DE AJEDREZ RAPIDAS KASPAROV SUB 2100
Federacja
Peru ( PER )
daty
2026-10-10
Formatowanie
Szwajcarzy
Rundy
6
Kontrola czasu
Szybkie · 10 minutos + 3 segundos de incremento por
Główny arbiter
NA BOZA CALSINA ROCIO STEPHANIE 3844382
Dyrektor turnieju
Cesar Aguilar
Organizator
WGM Deysi Cori Tello
Ranking Elo obliczenia
Rating international
Średni wiek Ranking Elo
1497 / 20
FIDE Event ID
503403
Wejście
44

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Klasyfikacja końcowa Po 6 Rundy

II TORNEO DE AJEDREZ RAPIDAS KASPAROV SUB 2100 · Klasyfikacja końcowa Po 6 Rundy
Rank№GraczFEDRanking EloPunktyTB1TB2
13Gomez Nunez, Fabian ElmerPER19236020,5
29Morante Bautista, Tiago DanielPER17565019,5
34Meneses Morales, Marcos BeltranPER18944,5026,5
45WFMTorres Ccahuay, Dayana NievevskaPER18874,5021,5
516Saenz Trujillo, Paul KennedyPER16994,5020,5
617WCMLajo Timoteo, Diana CarolinaPER16944,5018,5
71Anazgo Cavero, Leonid YaconPER20014023,5
814Pinto Vera, Jesus NabihPER17164020
913Loayza Rivera, Bryan JamesPER17244019,5
1021Crispin Asencios, Ian GabrielPER15404018,5
1112Oropeza Ortega, Jacob TizianoPER17394017
122Medrano Laura, Raul ZocimoPER19653,5024,5
138Jauregui Casas, Lhuanna KhalezzyPER17813,5022
1411Suarez Chavez, AlejandroPER17443,5021,5
1532Gomez Monteverde, Benjamin JosePER14353,5020,5
1618Aguila Fajardo, Hans MatthewPER16533,5020
177Hurtado Laiza, Marco EnriquePER17873,5019
1833Valqui Palacios, Josue AdrianoPER14183,5018,5
1915Paco Naupa, Marc RaulPER17063018
2025Paco Naupa, Iker GaelPER15233017
2129Inche Huaman, Piero WilderPER14883016,5
2222Quispe Enriquez, Mauricio JulianPER15393016
2335Andia Sotelo, Fernando AlonsoPER03016
2434Aguilar Valero, Tino MeheirPER03015,5
2526Yucra Davila, Kamil YahelPER15123013,5
2620Gomez Monteverde, Lucero MaribelPER15853013
276Vasquez, CesarPER17972,5023,5
2838Garcia Letona, Leonardo JoaquinPER02,5019,5
2919Zea, AldoPER15872,5017
3030Abregu Calderon, AlejandroPER14822,5015,5
3131Robles Moras, Rafael Johan MichaelPER14802019
3240Human Mora, Kelvin ManuelPER02019
3328Palma Hurtado, Joseph JaycoPER15012017,5
3424Galvez Del Villar, LuisPER15342017
3542Martinez Perez, Joaquin UrielPER02014,5
3627Chipana Ramirez, Patrick DominicPER15072014,5
3736Crispin Asencios, Dana ValentinaPER02014,5
3823Vargas Riveiro, SabinoPER15352014,5
3937Garcia Fernandez, AlexisPER02013,5
4010Silva Bocanegra, MiguelPER17541017
4144Ventura Aguirre, Juan PabloPER01015,5
4239Huayhuapuma Asencios, Daniel JosephPER01015,5
4343Pineda Cahuin, Harold SebastianPER01013
4441Luis Garcia, Robert JohnnyPER00014
W ostatnim rankingu · 44 gracze
Punktacja pomocnicza ▾

TB1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group) · TB2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

RankGraczPunkty
29Zea, AldoPER · 1587 · № 192,5TB1 0 · TB2 17