Centrum turniejoweZakończone#1505399

II Torneo Intergeneracional UNMSM – 2026 Clasificatorio - Fac. Letras sábado 26 sep - 200 jugadores

Peru ( PER )2do Piso del Nuevo Pabellón de la Facultad de Letras y Ciencias Humanas2026/09/25 – 2026/09/25Szwajcarzy · 9 RundyPeru ( PER ) · 2do Piso del Nuevo Pabellón de la Facultad de Letras y Ciencias Humanas09/25 – 09/25Szwajcarzy · 9 RundyBłyskawiczne · 5 min + 3 seg/jugŚrednia Ranking Elo / wiek 1339 / 30162 graczy
Główny arbiter
AF Laura Pacheco 3809226
Wiceprzewodniczący arbitra
AI Rene Rondon 3903907; FA Villanueva Valiente, Vannia Vanessa 3832880
Arbitraż
Huachuhuillca Obregon, Josue Anthony 81491514; Sal ... All arbiters
Dyrektor turnieju
Freyre, Rodrigo 3800881
Organizator
Club de Ajedrez San Marcos
Ranking Elo obliczenia
-
Lokalizacja
2do Piso del Nuevo Pabellón de la Facultad de Letras y Ciencias Humanas
Średni wiek Ranking Elo
1339 / 30
Kojarzenia Programy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Szczegóły turnieju
Turniej
II Torneo Intergeneracional UNMSM – 2026 Clasificatorio - Fac. Letras sábado 26 sep - 200 jugadores
Federacja
Peru ( PER )
Lokalizacja
2do Piso del Nuevo Pabellón de la Facultad de Letras y Ciencias Humanas
daty
2026-09-25
Formatowanie
Szwajcarzy
Rundy
9
Kontrola czasu
Błyskawiczne · 5 min + 3 seg/jug
Główny arbiter
AF Laura Pacheco 3809226
Wiceprzewodniczący arbitra
AI Rene Rondon 3903907; FA Villanueva Valiente, Vannia Vanessa 3832880
Arbitraż
Huachuhuillca Obregon, Josue Anthony 81491514; Sal ... All arbiters
Dyrektor turnieju
Freyre, Rodrigo 3800881
Organizator
Club de Ajedrez San Marcos
Ranking Elo obliczenia
-
Średni wiek Ranking Elo
1339 / 30
Wejście
162

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Klasyfikacja końcowa Po 9 Rundy

II Torneo Intergeneracional UNMSM – 2026 Clasificatorio - Fac. Letras sábado 26 sep - 200 jugadores · Klasyfikacja końcowa Po 9 Rundy
Rank№GraczFEDRanking EloPunktyTB1TB2TB3
120Celestino Pino, HenderssonPER19078046,539,5
213Leon Davila, Carlos DuncanPER19558045,538,5
32Gutierrez Vargas, RobertPER2149804538
47Vega Gonzales, Emilio OswaldoPER20177050,542,5
55CMAstoyauri De La Cruz, Fernando IsaacPER2089704941
639Nizama Salazar, David JesusPER17757046,539,5
71Iturry Quinonez, MiltonPER22847046,538,5
836Martinez Vega, JonathanPER1786704436
915Bedoya Rosales, LuisPER1942704336
1042Collado Arapa, Victor HugoPER1763704236
1127Cardenas Corona, Joaquin IgnacioPER18146,504841
1212Franco Villon, JorgePER19576,504739
1316Lovera, VictorPER19266,504537
1447Gamboa Tongo, Jaime AntonioPER17346,5043,536,5
15128Navarro Ruiz, Christian JoelPER06,5041,535
1641Gavilan Cabrera, Juan Pablo XavierPER1764605345
1714Estrada Palacios, Antonio WilfredoPER1954604840
183Caceres Sandoval, EduardoPER2137604639
1933Rubio Rojas, Luis TeodoroPER1794604436
2026Quispe Huaccachi, CesarPER1829604336,5
2111Freyre, RodrigoPER1965604336
2230Del Castillo Hurtado, Girao SelimPER1802604336
2385Bravo Medrano, EnriquePER06042,536
2450Roman Sierra, Marco GabrielPER1712604135
25141Ramos Gonzales, Itzel HacielPER06040,534,5
2629Rojas, IrvingPER18116040,532,5
2746Lapa Cunias, Marco AntonioPER1736603933
2832Jauregui Casas, Lhuanna KhalezzyPER1796603932
2928Chavez, DannyPER18116038,532,5
30152Santos Salazar, LuisPER06038,531,5
3152Zegarra Lopez, Limber AnthonyPER16926036,530
3222Jara Ambrosio, Herling JhonPER18755,5048,540,5
3331Pariona Machacuay, Denis EdwinPER18015,5047,539,5
3435Morante Bautista, Tiago DanielPER17915,504740
3562Mamani Huarachi, Aldair FrankPER15635,5046,538,5
3638Romero Celestino, Jacob LiamPER17785,504436
3749Daza Atencia, Marcelo DavidPER17235,504034
3824Palacios Arrese, KevinPER18505050,542,5
3934Mendoza Alata, Victor GabrielPER17925045,538,5
4023Saenz Ayllon, Ivan DavidPER1861504538
4148Daza Atencia, Mathias DavidPER17335044,536,5
4244Barrera Ricra, Victor HugoPER1755504437,5
4343Canapatana, ArmandoPER17615042,536
4418Loayza Rivera, Bryan JamesPER19225041,535,5
4517Vanini, BrunoPER19255041,534,5
46142Reina Chavez, RodrigoPER05040,534,5
4755Pilco Quevedo, Jose LewisPER16315040,533,5
4851Asis Tapia, Alberto RosselPER1696504034
4940Soria Nunez, Reyser StevenPER17735039,532,5
5061Acosta Vera, Yerans VincentPER1586503933
W ostatnim rankingu · 150 gracze
Punktacja pomocnicza ▾

TB1: Bezpośrednie spotkanie (DE) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Median1)

RankGraczPunkty
7Iturry Quinonez, MiltonPER · 2284 · № 17TB1 0 · TB2 46,5 · TB3 38,5
12Franco Villon, JorgePER · 1957 · № 126,5TB1 0 · TB2 47 · TB3 39
13Lovera, VictorPER · 1926 · № 166,5TB1 0 · TB2 45 · TB3 37
14Gamboa Tongo, Jaime AntonioPER · 1734 · № 476,5TB1 0 · TB2 43,5 · TB3 36,5
15Navarro Ruiz, Christian JoelPER · 0 · № 1286,5TB1 0 · TB2 41,5 · TB3 35
20Quispe Huaccachi, CesarPER · 1829 · № 266TB1 0 · TB2 43 · TB3 36,5
21Freyre, RodrigoPER · 1965 · № 116TB1 0 · TB2 43 · TB3 36
23Bravo Medrano, EnriquePER · 0 · № 856TB1 0 · TB2 42,5 · TB3 36
25Ramos Gonzales, Itzel HacielPER · 0 · № 1416TB1 0 · TB2 40,5 · TB3 34,5
26Rojas, IrvingPER · 1811 · № 296TB1 0 · TB2 40,5 · TB3 32,5
29Chavez, DannyPER · 1811 · № 286TB1 0 · TB2 38,5 · TB3 32,5
30Santos Salazar, LuisPER · 0 · № 1526TB1 0 · TB2 38,5 · TB3 31,5
32Jara Ambrosio, Herling JhonPER · 1875 · № 225,5TB1 0 · TB2 48,5 · TB3 40,5
33Pariona Machacuay, Denis EdwinPER · 1801 · № 315,5TB1 0 · TB2 47,5 · TB3 39,5
35Mamani Huarachi, Aldair FrankPER · 1563 · № 625,5TB1 0 · TB2 46,5 · TB3 38,5
38Palacios Arrese, KevinPER · 1850 · № 245TB1 0 · TB2 50,5 · TB3 42,5
41Daza Atencia, Mathias DavidPER · 1733 · № 485TB1 0 · TB2 44,5 · TB3 36,5
43Canapatana, ArmandoPER · 1761 · № 435TB1 0 · TB2 42,5 · TB3 36
44Loayza Rivera, Bryan JamesPER · 1922 · № 185TB1 0 · TB2 41,5 · TB3 35,5
45Vanini, BrunoPER · 1925 · № 175TB1 0 · TB2 41,5 · TB3 34,5
46Reina Chavez, RodrigoPER · 0 · № 1425TB1 0 · TB2 40,5 · TB3 34,5
47Pilco Quevedo, Jose LewisPER · 1631 · № 555TB1 0 · TB2 40,5 · TB3 33,5
49Soria Nunez, Reyser StevenPER · 1773 · № 405TB1 0 · TB2 39,5 · TB3 32,5