Centrum turniejoweZakończone#1505071

Bam 11th Weekly

Iran ( IRI )2026/09/25 – 2026/09/25Szwajcarzy · 5 RundyIran ( IRI )09/25 – 09/25Szwajcarzy · 5 RundySzybkie · 15'+5''Średnia Ranking Elo / wiek 1548 / 2815 graczy

Aktualizacja danych turnieju: Dane zawodnika. Niektóre sekcje są tymczasowo niedostępne.

Główny arbiter
Sefidgarzade
Dyrektor turnieju
—
Organizator
Bam Chess Association
Ranking Elo obliczenia
Rating international
Lokalizacja
—
Średni wiek Ranking Elo
1548 / 28
Kojarzenia Programy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Szczegóły turnieju
Turniej
Bam 11th Weekly
Federacja
Iran ( IRI )
Lokalizacja
—
daty
2026-09-25
Formatowanie
Szwajcarzy
Rundy
5
Kontrola czasu
Szybkie · 15'+5''
Główny arbiter
Sefidgarzade
Dyrektor turnieju
—
Organizator
Bam Chess Association
Ranking Elo obliczenia
Rating international
Średni wiek Ranking Elo
1548 / 28
Wejście
15

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Klasyfikacja końcowa Po 5 Rundy

Bam 11th Weekly · Klasyfikacja końcowa Po 5 Rundy
Rank№GraczFEDRanking EloPunktyTB1TB2TB3
11Bagheri, MehrabIRI2032501613,5
24Sefidgarzadeh, HamedIRI1725401413
36Sameie, MostafaIRI15873,501312
45Yousofabadi, AhuseinIRI1629301715
52Sadeghi, Mohammad HosseinIRI1768301513
615Sadeghi, Mohammad MahdiIRI03013,512,5
714JahanAbadi, AliIRI0301210
87Mohammadabadi, TahaIRI1514301110
98Mohammad Abadi, AliIRI14332,5013,512,5
103Elhami Rad, AkbarIRI17362014,512,5
1110Bagheri Bami, HoseinIRI02012,511,5
1212Haatami, Mohammad YazdanIRI0201211
139Abasinasab, MohamadIRI02011,510,5
1411Darijani, Mohamad AmirIRI01012,511,5
1513Imanverdi, VihanIRI01011,510,5
W ostatnim rankingu · 15 gracze
Punktacja pomocnicza ▾

TB1: Bezpośrednie spotkanie (DE) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1)

RankGraczPunkty
1Bagheri, MehrabIRI · 2032 · № 15TB1 0 · TB2 16 · TB3 13,5
2Sefidgarzadeh, HamedIRI · 1725 · № 44TB1 0 · TB2 14 · TB3 13
3Sameie, MostafaIRI · 1587 · № 63,5TB1 0 · TB2 13 · TB3 12
4Yousofabadi, AhuseinIRI · 1629 · № 53TB1 0 · TB2 17 · TB3 15
6Sadeghi, Mohammad MahdiIRI · 0 · № 153TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 12,5
7JahanAbadi, AliIRI · 0 · № 143TB1 0 · TB2 12 · TB3 10
8Mohammadabadi, TahaIRI · 1514 · № 73TB1 0 · TB2 11 · TB3 10
9Mohammad Abadi, AliIRI · 1433 · № 82,5TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 12,5
10Elhami Rad, AkbarIRI · 1736 · № 32TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 12,5
11Bagheri Bami, HoseinIRI · 0 · № 102TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 11,5
12Haatami, Mohammad YazdanIRI · 0 · № 122TB1 0 · TB2 12 · TB3 11
13Abasinasab, MohamadIRI · 0 · № 92TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 10,5
14Darijani, Mohamad AmirIRI · 0 · № 111TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 11,5
15Imanverdi, VihanIRI · 0 · № 131TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 10,5