Centrum turniejoweW toku#1501638

FIDE OPEN NA SMETANCE

Czechy ( CZE )Na Smetance 505/1, 120 00 Praha 2- Vinohrady2026/10/09 – 2026/12/11Szwajcarzy · 9 RundyCzechy ( CZE ) · Na Smetance 505/1, 120 00 Praha 2- Vinohrady10/09 – 12/11Szwajcarzy · 9 RundyKlasyczne · 90 min + 30 sŚrednia Ranking Elo / wiek 1624 / 2635 graczy

Aktualizacja danych turnieju: Dane zawodnika, Historia Klasyfikacja. Niektóre sekcje są tymczasowo niedostępne.

Główny arbiter
Jana Souralová (NA)
Dyrektor turnieju
Jan Soural
Organizator
šachový klub Na Smetance, Na Smetance 505/1, 120 00 Praha 2- Vinohrady
Ranking Elo obliczenia
Rating national, Rating international
Lokalizacja
Na Smetance 505/1, 120 00 Praha 2- Vinohrady ↗
Średni wiek Ranking Elo
1624 / 26
Kojarzenia Programy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Szczegóły turnieju
Turniej
FIDE OPEN NA SMETANCE
Federacja
Czechy ( CZE )
daty
2026-10-09 – 2026-12-11
Formatowanie
Szwajcarzy
Rundy
9
Kontrola czasu
Klasyczne · 90 min + 30 s
Główny arbiter
Jana Souralová (NA)
Dyrektor turnieju
Jan Soural
Organizator
šachový klub Na Smetance, Na Smetance 505/1, 120 00 Praha 2- Vinohrady
Ranking Elo obliczenia
Rating national, Rating international
Średni wiek Ranking Elo
1624 / 26
Wejście
35

Ogłoszenie organizatora

Každý pátek od 17:30 9.10.2026 do 11.12. 2026 kromě 30.10 v ZŠ Na Smetance 505/1 Praha 2 - Vinohrady https://www.chess.cz/wp-content/uploads/2026/09/SMETANKA-FIDE-OPEN-prropozice.pdf. Přihlášky přijímáme do 21.10 do 17:00 1. místo 4000 Kč 2. místo 3000 Kč 3. Místo 2000 Kč 4. Místo 1000 Kč 5. místo 800 Kč 6. místo 600 Kč. bližší informace 724 337 449

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Ogłoszenie organizatora

Každý pátek od 17:30 9.10.2026 do 11.12. 2026 kromě 30.10 v ZŠ Na Smetance 505/1 Praha 2 - Vinohrady https://www.chess.cz/wp-content/uploads/2026/09/SMETANKA-FIDE-OPEN-prropozice.pdf. Přihlášky přijímáme do 21.10 do 17:00 1. místo 4000 Kč 2. místo 3000 Kč 3. Místo 2000 Kč 4. Místo 1000 Kč 5. místo 800 Kč 6. místo 600 Kč. bližší informace 724 337 449

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Klasyfikacja

FIDE OPEN NA SMETANCE · Klasyfikacja
Rank№GraczFEDRanking EloPunktyTB1TB2TB3
18Vokáč, RadekCZE1741303,51,5
22Fekar, TomášCZE18932,504,53,5
34Lytvynov, NatanCZE18452,504,53
433Palivoda, JakubCZE14002,503,52,5
59Koukola, ŠtěpánCZE17372,5032,5
626Zomer, MatousCZE15142,502,52
712Rektor, DavidCZE17042,5021,5
817Holub, PetrCZE1615204,53
916Parsch, MarekCZE16402042
106Mojžíšová, BarboraCZE1765203,53
117Mora, MatejCZE1745203,52
1213Sochor, AdamCZE1691203,52
1311Černý, ZbyšekCZE1721203,51,5
1415Gansukh, BuyanjargalCZE16511,5053,5
153Koper, ŠtefanCZE18731,5042,5
161Verner, MatějCZE21171,503,52,5
1721Clifton, Alexander JUSA15731,503,52,5
1822Šedivý, IvanCZE15601,5032,5
1918Brcak, MaxCZE15951,5032
2010Lebeda, DusanCZE17291053,5
2119Pelíšek, JáchymCZE15791052,5
2225Šromek, SebastianCZE1521104,53
2330Hoang, BachCZE14291042
2432Avdějev, AlexandrCZE14001042
2535Yurchik, NikolaiCZE0103,52,5
2623Brcak, AlexCZE15411032
2734Verner, ČeněkCZE14001032
285Menkov, IvanCZE1819102,52
2920Záběhlický, JiříCZE1579102,52
3031Špeta, VojtěchCZE1420102,52
3129Fedarenka, RyhorCZE1453102,51
3227Vilím, PetrCZE15080,503,52
3324Rokyta, JanCZE15340042
3428Zámečník, JanCZE1484003,52
3514Zebisch, JanCZE16710000
W ostatnim rankingu · 35 gracze
Punktacja pomocnicza ▾

TB1: Bezpośrednie spotkanie (DE) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Strong1)

RankGraczPunkty
1Vokáč, RadekCZE · 1741 · № 83TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 1,5
2Fekar, TomášCZE · 1893 · № 22,5TB1 0 · TB2 4,5 · TB3 3,5
3Lytvynov, NatanCZE · 1845 · № 42,5TB1 0 · TB2 4,5 · TB3 3
4Palivoda, JakubCZE · 1400 · № 332,5TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 2,5
5Koukola, ŠtěpánCZE · 1737 · № 92,5TB1 0 · TB2 3 · TB3 2,5
6Zomer, MatousCZE · 1514 · № 262,5TB1 0 · TB2 2,5 · TB3 2
7Rektor, DavidCZE · 1704 · № 122,5TB1 0 · TB2 2 · TB3 1,5
8Holub, PetrCZE · 1615 · № 172TB1 0 · TB2 4,5 · TB3 3
9Parsch, MarekCZE · 1640 · № 162TB1 0 · TB2 4 · TB3 2
10Mojžíšová, BarboraCZE · 1765 · № 62TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 3
11Mora, MatejCZE · 1745 · № 72TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 2
12Sochor, AdamCZE · 1691 · № 132TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 2
13Černý, ZbyšekCZE · 1721 · № 112TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 1,5
14Gansukh, BuyanjargalCZE · 1651 · № 151,5TB1 0 · TB2 5 · TB3 3,5
15Koper, ŠtefanCZE · 1873 · № 31,5TB1 0 · TB2 4 · TB3 2,5
16Verner, MatějCZE · 2117 · № 11,5TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 2,5
17Clifton, Alexander JUSA · 1573 · № 211,5TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 2,5
18Šedivý, IvanCZE · 1560 · № 221,5TB1 0 · TB2 3 · TB3 2,5
19Brcak, MaxCZE · 1595 · № 181,5TB1 0 · TB2 3 · TB3 2
20Lebeda, DusanCZE · 1729 · № 101TB1 0 · TB2 5 · TB3 3,5
21Pelíšek, JáchymCZE · 1579 · № 191TB1 0 · TB2 5 · TB3 2,5
22Šromek, SebastianCZE · 1521 · № 251TB1 0 · TB2 4,5 · TB3 3
23Hoang, BachCZE · 1429 · № 301TB1 0 · TB2 4 · TB3 2
24Avdějev, AlexandrCZE · 1400 · № 321TB1 0 · TB2 4 · TB3 2
25Yurchik, NikolaiCZE · 0 · № 351TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 2,5
26Brcak, AlexCZE · 1541 · № 231TB1 0 · TB2 3 · TB3 2
27Verner, ČeněkCZE · 1400 · № 341TB1 0 · TB2 3 · TB3 2
28Menkov, IvanCZE · 1819 · № 51TB1 0 · TB2 2,5 · TB3 2
29Záběhlický, JiříCZE · 1579 · № 201TB1 0 · TB2 2,5 · TB3 2
30Špeta, VojtěchCZE · 1420 · № 311TB1 0 · TB2 2,5 · TB3 2
31Fedarenka, RyhorCZE · 1453 · № 291TB1 0 · TB2 2,5 · TB3 1
32Vilím, PetrCZE · 1508 · № 270,5TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 2
33Rokyta, JanCZE · 1534 · № 240TB1 0 · TB2 4 · TB3 2
34Zámečník, JanCZE · 1484 · № 280TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 2
35Zebisch, JanCZE · 1671 · № 140TB1 0 · TB2 0 · TB3 0