Centrum turniejoweZakończone#1497543

PERTANDINGAN CATUR BAKAT MUDA BATU PAHAT (BAWAH 15 TAHUN)

Malezja ( MAS )PPK (Peladang) Simpang Lima, Batu Pahat2026/09/26 – 2026/09/26Szwajcarzy · 6 RundyMalezja ( MAS ) · PPK (Peladang) Simpang Lima, Batu Pahat09/26 – 09/26Szwajcarzy · 6 RundySzybkie · 20Średnia liczba Ranking Elo 100022 graczy

Aktualizacja danych turnieju: Dane zawodnika, Historia Klasyfikacja. Niektóre sekcje są tymczasowo niedostępne.

Główny arbiter
—
Dyrektor turnieju
—
Organizator
—
Ranking Elo obliczenia
-
Lokalizacja
PPK (Peladang) Simpang Lima, Batu Pahat ↗
Średnia liczba Ranking Elo
1000
Kojarzenia Programy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Szczegóły turnieju
Turniej
PERTANDINGAN CATUR BAKAT MUDA BATU PAHAT (BAWAH 15 TAHUN)
Federacja
Malezja ( MAS )
daty
2026-09-26
Formatowanie
Szwajcarzy
Rundy
6
Kontrola czasu
Szybkie · 20
Główny arbiter
—
Dyrektor turnieju
—
Organizator
—
Ranking Elo obliczenia
-
Średnia liczba Ranking Elo
1000
Wejście
22

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Klasyfikacja końcowa Po 6 Rundy

PERTANDINGAN CATUR BAKAT MUDA BATU PAHAT (BAWAH 15 TAHUN) · Klasyfikacja końcowa Po 6 Rundy
Rank№GraczFEDRanking EloPunktyTB1TB2TB3
122TANG SER HANMAS05020,515,75
25ALEX GWEE REN JIEMAS05019,514,75
310GAN KAI ZEMAS04,501912,5
43ADAM TEHMAS04,501811,5
52ABDURRAHMAN BIN MOHD AFIFMAS04021,511,5
611JADEN TEE YIE SHENMAS04019,510
718NG YI HANMAS04018,510,5
81AADAM AKMALMAS040188,5
919NOH AYDIN BIN MOHD IKHWANMAS03019,56
1021TAN CHAI HUIMAS03017,55
117ANG XIANG FUMAS030173,5
128ENG HUA XUANMAS03016,55
1313MUHAMMAD HAZIM BIN YUSLIMAS030165
144AISY ZHARFAN BIN ZAHARIZANMAS030144
1520NU'MAN AQIL BIN MOHD IKHWANMAS02017,52
1614MUHAMMAD HAZIQ BIN YUSLIMAS02016,52
1717MUHAMMAD NUR HIJJAZMAS020144
186AMNI RAUDHAH BINTI MUHAMAD HAIRIMAS020112
199ERNEST ENG TIAN LEMAS02010,52,75
2016MUHAMMAD KHALIF AISY BIN MOHD ARMAS01,50171
2115MUHAMMAD IKHWAN FAHMI BIN MD.SHAMAS01,50131
2212MUHAMMAD AKIF QAYYUM BIN ROHAIZAMAS00000
W ostatnim rankingu · 22 gracze
Punktacja pomocnicza ▾

TB1: Bezpośrednie spotkanie (DE) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1)

RankGraczPunkty
1TANG SER HANMAS · 0 · № 225TB1 0 · TB2 20,5 · TB3 15,75
2ALEX GWEE REN JIEMAS · 0 · № 55TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 14,75
3GAN KAI ZEMAS · 0 · № 104,5TB1 0 · TB2 19 · TB3 12,5
4ADAM TEHMAS · 0 · № 34,5TB1 0 · TB2 18 · TB3 11,5
5ABDURRAHMAN BIN MOHD AFIFMAS · 0 · № 24TB1 0 · TB2 21,5 · TB3 11,5
6JADEN TEE YIE SHENMAS · 0 · № 114TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 10
7NG YI HANMAS · 0 · № 184TB1 0 · TB2 18,5 · TB3 10,5
8AADAM AKMALMAS · 0 · № 14TB1 0 · TB2 18 · TB3 8,5
10TAN CHAI HUIMAS · 0 · № 213TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 5
11ANG XIANG FUMAS · 0 · № 73TB1 0 · TB2 17 · TB3 3,5
12ENG HUA XUANMAS · 0 · № 83TB1 0 · TB2 16,5 · TB3 5
16MUHAMMAD HAZIQ BIN YUSLIMAS · 0 · № 142TB1 0 · TB2 16,5 · TB3 2
17MUHAMMAD NUR HIJJAZMAS · 0 · № 172TB1 0 · TB2 14 · TB3 4
19ERNEST ENG TIAN LEMAS · 0 · № 92TB1 0 · TB2 10,5 · TB3 2,75