Centrum turniejoweNadchodzące#1479448

Chessfestival Groningen 2026 Vierkampen

Holandia ( NED )Groningen2026/12/21 – 2026/12/23Szwajcarzy · 3 RundyHolandia ( NED ) · Groningen12/21 – 12/23Szwajcarzy · 3 RundyKlasyczne · 90 min + 30 seconds per moveŚrednia Ranking Elo / wiek 1731 / 5116 graczy

Aktualizacja danych turnieju: Dane zawodnika. Niektóre sekcje są tymczasowo niedostępne.

Główny arbiter
IA Denissen, Erwin 1007297
Wiceprzewodniczący arbitra
IA Van der Graaf, Andre 1040910; IA Van der Graaf-Osinga, Angelique 1035347
Arbitraż
FA Husers, Yannic 1043587; Van Velzen, Martin 1030710
Dyrektor turnieju
Gay, Aurore 1086995
Organizator
Stichting Schaakfestival Groningen
Ranking Elo obliczenia
Rating national, Rating international
Lokalizacja
Groningen ↗
Średni wiek Ranking Elo
1731 / 51
Kojarzenia Programy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Szczegóły turnieju
Turniej
Chessfestival Groningen 2026 Vierkampen
Federacja
Holandia ( NED )
Lokalizacja
Groningen ↗
daty
2026-12-21 – 2026-12-23
Formatowanie
Szwajcarzy
Rundy
3
Kontrola czasu
Klasyczne · 90 min + 30 seconds per move
Główny arbiter
IA Denissen, Erwin 1007297
Wiceprzewodniczący arbitra
IA Van der Graaf, Andre 1040910; IA Van der Graaf-Osinga, Angelique 1035347
Arbitraż
FA Husers, Yannic 1043587; Van Velzen, Martin 1030710
Dyrektor turnieju
Gay, Aurore 1086995
Organizator
Stichting Schaakfestival Groningen
Ranking Elo obliczenia
Rating national, Rating international
Średni wiek Ranking Elo
1731 / 51
Wejście
16

Ogłoszenie organizatora

Groepjes van 4 spelers (gelijke sterkte), 1 partij per dag

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Ogłoszenie organizatora

Groepjes van 4 spelers (gelijke sterkte), 1 partij per dag

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Klasyfikacja

Chessfestival Groningen 2026 Vierkampen · Klasyfikacja
Rank№GraczStowarzyszenieFEDRanking EloPunktyTB1TB2TB3
11Spiler, Angelo—NED19860000
22Schuil, Jeroen—NED19030000
33Van Ommeren, Jos—NED18830000
44Van Putten, Anne—NED18260000
55Seijen, Henk—NED17940000
66Van Der Graaf, Jaap—NED17720000
77Suyderhoud, Wim—NED17680000
88Koes, Richard—NED17650000
99Leijgraaff, Peter—NED17570000
1010Van Noort, Cas—NED17380000
1111Remie, Peter—NED17350000
1212Jans, Johan—NED17190000
1313Schuls, Olav—NED16930000
1414Schuls, Markest.rat.NED15420000
1515Urban, Hannah—NED15230000
1616Koolaard, Lieke—NED12910000
W ostatnim rankingu · 16 gracze
Punktacja pomocnicza ▾

TB1: Bezpośrednie spotkanie (DE) · TB2: Buchholz Punktacja pomocnicza zmienny (2023) (Punkty za partie) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)

RankGraczPunkty
1Spiler, AngeloNED · 1986 · № 10TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
2Schuil, JeroenNED · 1903 · № 20TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
3Van Ommeren, JosNED · 1883 · № 30TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
4Van Putten, AnneNED · 1826 · № 40TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
5Seijen, HenkNED · 1794 · № 50TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
7Suyderhoud, WimNED · 1768 · № 70TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
8Koes, RichardNED · 1765 · № 80TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
9Leijgraaff, PeterNED · 1757 · № 90TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
10Van Noort, CasNED · 1738 · № 100TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
11Remie, PeterNED · 1735 · № 110TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
12Jans, JohanNED · 1719 · № 120TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
13Schuls, OlavNED · 1693 · № 130TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
14Schuls, MarkNED · 1542 · № 140TB1 0 · TB2 0 · TB3 0Stowarzyszenie est.rat.
15Urban, HannahNED · 1523 · № 150TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
16Koolaard, LiekeNED · 1291 · № 160TB1 0 · TB2 0 · TB3 0