Centrum turniejoweZakończone#1478825

Izsák Gyula FIDE rapid emlékverseny 2026.10.17.

Węgry ( HUN )2045 Törökbálint, Munkácsy Mihály utca 83.2026/10/17 – 2026/10/17Szwajcarzy · 7 RundyWęgry ( HUN ) · 2045 Törökbálint, Munkácsy Mihály utca 83.10/17 – 10/17Szwajcarzy · 7 RundySzybkie · 2 x 15 min.Średnia Ranking Elo / wiek 1878 / 3632 graczy

Aktualizacja danych turnieju: Starty listy, Harmonogram, Kojarzenia, Dane zawodnika, Historia Klasyfikacja. Niektóre sekcje są tymczasowo niedostępne.

Główny arbiter
Somogyi Gábor NA (728445)
Arbitraż
Pilis Péter László (734527)
Dyrektor turnieju
Sallai Kálmán (725919)
Organizator
Pilis Péter László (734527), Rendes Csaba (14936615), Sallai Kálmán (725919),
Ranking Elo obliczenia
Rating international
Lokalizacja
2045 Törökbálint, Munkácsy Mihály utca 83. ↗
FIDE Event ID
495004
Średni wiek Ranking Elo
1878 / 36
Kojarzenia Programy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Szczegóły turnieju
Turniej
Izsák Gyula FIDE rapid emlékverseny 2026.10.17.
Federacja
Węgry ( HUN )
daty
2026-10-17
Formatowanie
Szwajcarzy
Rundy
7
Kontrola czasu
Szybkie · 2 x 15 min.
Główny arbiter
Somogyi Gábor NA (728445)
Arbitraż
Pilis Péter László (734527)
Dyrektor turnieju
Sallai Kálmán (725919)
Organizator
Pilis Péter László (734527), Rendes Csaba (14936615), Sallai Kálmán (725919),
Ranking Elo obliczenia
Rating international
Średni wiek Ranking Elo
1878 / 36
FIDE Event ID
495004
Wejście
32

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Klasyfikacja końcowa Po 7 Rundy

Izsák Gyula FIDE rapid emlékverseny 2026.10.17. · Klasyfikacja końcowa Po 7 Rundy
Rank№GraczKategoriaFEDRanking EloPunktyTB1TB2TB3nwweKrtg ±
16FMGombocz, Ferenc Jr.—HUN22655,530332575,53,852033
22IMLizak, Peter—HUN23545,5303324,7575,54,51010
34IMHorvath, David—HUN23105,528,531,523,7575,54,59109,1
41IMPasztor, Balazs—HUN2385528,531,520,5755,1320-2,6
53IMPribelszky, Bence—HUN232852831,520,5755,1320-2,6
68FMKoczo, Kristof—HUN2166525,52818,5754,64207,2
75FMMiszler, Levente—HUN2309525,527,516,5755,4520-9
828Rendes, Csaba—SVK15834,520,52313,574,51,3840124,8
97Kormos, Adam—HUN2195425,527,512744,3220-6,4
109Sagi, Bence—HUN2149424,527,513,5744,4820-9,6
1111Orosz, Milos—HUN2073424,525,510744,0540-2
1213Lehocz, Jozsef—HUN1953422,52511743,432011,4
1322Barak, Peter BalintU16HUN1688421,523,510,5631,874045,2
1419Horvath, Laszlo—HUN1754420,522,511742,692026,2
1525Mile, Benjamin JanosU16HUN16254192010,25741,834086,8
1615Isepy, Tamas—HUN18743,5262811,562,52,39202,2
1721Nagy, Botond—HUN17083,523238,562,52,29204,2
1810Homonnay, Adam—HUN20773,520,522,59,573,55,5720-41,4
1917Fodor, Krisztian—HUN1812325,527,510733,4620-9,2
2014Szobi, GezaS65HUN1891323,526,510,25734,5520-31
2120Szigethy, AronU16HUN1713323,525,58621,354026
2218Fodor, LaszloS65HUN1780321,522,55,5622,6340-25,2
2326Barak, Peter Kalman—HUN1605321215,5520,82024
2430Toth, ZsomborU16HUN1475317,518,55,5731,664053,6
2512Sallai, KalmanS65HUN20142,52426,58,572,55,8520-67
2624Posztos, Marcell—HUN16622,520203,2550,51,6220-22,4
2729Skuta, Balazs—HUN14802,516,516,52,2561,51,5520-1
2816Bilibok, Csaba—HUN1813223233612,5820-31,6
2931Harmati, Istvan—HUN021921572———
3023Fabian, GyulaS65HUN1675216,516,51511,8520-17
3127Kulcsar, Daniel ImreU16HUN1594118,518,50602,5140-100,4
3232Ivanova, ElizavetaU16AUT0015,516,5070———
W ostatnim rankingu · 32 gracze
Punktacja pomocnicza ▾

TB1: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

RankGraczPunkty
1FM Gombocz, Ferenc Jr.HUN · 2265 · № 65,5TB1 30 · TB2 33 · TB3 25
2IM Lizak, PeterHUN · 2354 · № 25,5TB1 30 · TB2 33 · TB3 24,75
3IM Horvath, DavidHUN · 2310 · № 45,5TB1 28,5 · TB2 31,5 · TB3 23,75
4IM Pasztor, BalazsHUN · 2385 · № 15TB1 28,5 · TB2 31,5 · TB3 20,5
5IM Pribelszky, BenceHUN · 2328 · № 35TB1 28 · TB2 31,5 · TB3 20,5
6FM Koczo, KristofHUN · 2166 · № 85TB1 25,5 · TB2 28 · TB3 18,5
7FM Miszler, LeventeHUN · 2309 · № 55TB1 25,5 · TB2 27,5 · TB3 16,5
8Rendes, CsabaSVK · 1583 · № 284,5TB1 20,5 · TB2 23 · TB3 13,5
9Kormos, AdamHUN · 2195 · № 74TB1 25,5 · TB2 27,5 · TB3 12
10Sagi, BenceHUN · 2149 · № 94TB1 24,5 · TB2 27,5 · TB3 13,5
11Orosz, MilosHUN · 2073 · № 114TB1 24,5 · TB2 25,5 · TB3 10
12Lehocz, JozsefHUN · 1953 · № 134TB1 22,5 · TB2 25 · TB3 11
13Barak, Peter BalintHUN · 1688 · № 224TB1 21,5 · TB2 23,5 · TB3 10,5Kategoria U16
14Horvath, LaszloHUN · 1754 · № 194TB1 20,5 · TB2 22,5 · TB3 11
15Mile, Benjamin JanosHUN · 1625 · № 254TB1 19 · TB2 20 · TB3 10,25Kategoria U16
16Isepy, TamasHUN · 1874 · № 153,5TB1 26 · TB2 28 · TB3 11,5
17Nagy, BotondHUN · 1708 · № 213,5TB1 23 · TB2 23 · TB3 8,5
18Homonnay, AdamHUN · 2077 · № 103,5TB1 20,5 · TB2 22,5 · TB3 9,5
19Fodor, KrisztianHUN · 1812 · № 173TB1 25,5 · TB2 27,5 · TB3 10
20Szobi, GezaHUN · 1891 · № 143TB1 23,5 · TB2 26,5 · TB3 10,25Kategoria S65
21Szigethy, AronHUN · 1713 · № 203TB1 23,5 · TB2 25,5 · TB3 8Kategoria U16
22Fodor, LaszloHUN · 1780 · № 183TB1 21,5 · TB2 22,5 · TB3 5,5Kategoria S65
23Barak, Peter KalmanHUN · 1605 · № 263TB1 21 · TB2 21 · TB3 5,5
24Toth, ZsomborHUN · 1475 · № 303TB1 17,5 · TB2 18,5 · TB3 5,5Kategoria U16
25Sallai, KalmanHUN · 2014 · № 122,5TB1 24 · TB2 26,5 · TB3 8,5Kategoria S65
26Posztos, MarcellHUN · 1662 · № 242,5TB1 20 · TB2 20 · TB3 3,25
27Skuta, BalazsHUN · 1480 · № 292,5TB1 16,5 · TB2 16,5 · TB3 2,25
28Bilibok, CsabaHUN · 1813 · № 162TB1 23 · TB2 23 · TB3 3
29Harmati, IstvanHUN · 0 · № 312TB1 19 · TB2 21 · TB3 5
30Fabian, GyulaHUN · 1675 · № 232TB1 16,5 · TB2 16,5 · TB3 1Kategoria S65
31Kulcsar, Daniel ImreHUN · 1594 · № 271TB1 18,5 · TB2 18,5 · TB3 0Kategoria U16
32Ivanova, ElizavetaAUT · 0 · № 320TB1 15,5 · TB2 16,5 · TB3 0Kategoria U16