Centrum turniejoweNadchodzące#1477765

North American Youth Chess Championship 2026 U18

Confederation of Chess for the Americas ( CCA )Miguel Hidalgo, Ciudad de Mexico. Hotel del Prado, Av. Marina Nacional 3992026/11/11 – 2026/11/16Szwajcarzy · 9 RundyConfederation of Chess for the Americas ( CCA ) · Miguel Hidalgo, Ciudad de Mexico. Hotel del Prado, Av. Marina Nacional 39911/11 – 11/16Szwajcarzy · 9 RundyKlasyczne · Standar: Standard: 90 minutes with 30 second increment from move 1Średnia Ranking Elo / wiek 2022 / 1623 graczy

Aktualizacja danych turnieju: Dane zawodnika. Niektóre sekcje są tymczasowo niedostępne.

Główny arbiter
IA Vargas Cortes, Gustavo 5105757
Dyrektor turnieju
—
Organizator
Munoz Solorzano, Jose Humberto 29694507
Ranking Elo obliczenia
Rating national, Rating international
Lokalizacja
Miguel Hidalgo, Ciudad de Mexico. Hotel del Prado, Av. Marina Nacional 399 ↗
FIDE Event ID
496175
Średni wiek Ranking Elo
2022 / 16
Kojarzenia Programy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Szczegóły turnieju
Turniej
North American Youth Chess Championship 2026 U18
Federacja
Confederation of Chess for the Americas ( CCA )
daty
2026-11-11 – 2026-11-16
Formatowanie
Szwajcarzy
Rundy
9
Kontrola czasu
Klasyczne · Standar: Standard: 90 minutes with 30 second increment from move 1
Główny arbiter
IA Vargas Cortes, Gustavo 5105757
Dyrektor turnieju
—
Organizator
Munoz Solorzano, Jose Humberto 29694507
Ranking Elo obliczenia
Rating national, Rating international
Średni wiek Ranking Elo
2022 / 16
FIDE Event ID
496175
Wejście
23

Ogłoszenie organizatora

El North American Youth Chess Championship 2026 está abierto a jugadores que representen a las federaciones nacionales de ajedrez de los tres países miembros de la CCA en Norteamérica (Canadá, USA y México) que no tengan obligaciones financieras pendientes con la CCA, según los Estatutos y el Reglamento Financiero de la CCA. Cada federación nacional podrá inscribir a tantos jugadores como desee

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Ogłoszenie organizatora

El North American Youth Chess Championship 2026 está abierto a jugadores que representen a las federaciones nacionales de ajedrez de los tres países miembros de la CCA en Norteamérica (Canadá, USA y México) que no tengan obligaciones financieras pendientes con la CCA, según los Estatutos y el Reglamento Financiero de la CCA. Cada federación nacional podrá inscribir a tantos jugadores como desee

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Klasyfikacja

North American Youth Chess Championship 2026 U18 · Klasyfikacja
Rank№GraczFEDRanking EloPunktyTB1TB2TB3TB4TB5TB6
11FMDas, AditeyaUSA23580000000
22FMMarchand, CalixCAN23010000000
33FMVemparala, NikashUSA22970000000
44FMGonzalez Zharikov, AndreyMEX22080000000
55FMYang, Jingyun (Ryan)CAN22030000000
66CMLopez Garcia, Miguel AngelMEX21980000000
77CMWu, JonathanCAN21950000000
88FMWilly, StephenUSA21800000000
99FMJain, VihaanUSA21580000000
1010FMGuntaka, AayanshUSA20560000000
1111Hernandez Gomez, Hector GaelMEX20520000000
1212FMYao, Lucas Mason Pin QianCAN20370000000
1313FMMartinez Flores, MatiasMEX19880000000
1414Angeles Vera, Mario AlbertoMEX19850000000
1515CMKatta, SrianshUSA19610000000
1616Carrillo Fonseca, Miguel AngelMEX19050000000
1717Orocio Mendoza, Egbert DavidMEX19050000000
1818WFMGuo, AnniCAN18910000000
1919Kibrit Arakanchi, TeofiloMEX18550000000
2020Acevedo Morales, LeonardoMEX17710000000
2121Naushad, IbraheemUSA17180000000
2222Cavazos Burelo, Jose HugoMEX16720000000
2323Valdez Montiel, AndresMEX16070000000
W ostatnim rankingu · 23 gracze
Punktacja pomocnicza ▾

TB1: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB4: Progressive Score, before FIDE-Tie-Break (PS)(Gamepoints) · TB5: Bezpośrednie spotkanie (DE) · TB6: Number of games won (WON) (Gamepoints)

RankGraczPunkty
1FM Das, AditeyaUSA · 2358 · № 10TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
2FM Marchand, CalixCAN · 2301 · № 20TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
3FM Vemparala, NikashUSA · 2297 · № 30TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
4FM Gonzalez Zharikov, AndreyMEX · 2208 · № 40TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
5FM Yang, Jingyun (Ryan)CAN · 2203 · № 50TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
6CM Lopez Garcia, Miguel AngelMEX · 2198 · № 60TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
7CM Wu, JonathanCAN · 2195 · № 70TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
8FM Willy, StephenUSA · 2180 · № 80TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
9FM Jain, VihaanUSA · 2158 · № 90TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
10FM Guntaka, AayanshUSA · 2056 · № 100TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
11Hernandez Gomez, Hector GaelMEX · 2052 · № 110TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
12FM Yao, Lucas Mason Pin QianCAN · 2037 · № 120TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
13FM Martinez Flores, MatiasMEX · 1988 · № 130TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
14Angeles Vera, Mario AlbertoMEX · 1985 · № 140TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
15CM Katta, SrianshUSA · 1961 · № 150TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
16Carrillo Fonseca, Miguel AngelMEX · 1905 · № 160TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
17Orocio Mendoza, Egbert DavidMEX · 1905 · № 170TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
18WFM Guo, AnniCAN · 1891 · № 180TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
19Kibrit Arakanchi, TeofiloMEX · 1855 · № 190TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
20Acevedo Morales, LeonardoMEX · 1771 · № 200TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
21Naushad, IbraheemUSA · 1718 · № 210TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
22Cavazos Burelo, Jose HugoMEX · 1672 · № 220TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
23Valdez Montiel, AndresMEX · 1607 · № 230TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0