Centrum turniejoweZakończone#1477631

Africa Youth Training Cup 2026 – Girls

Test tournaments ( XXX )2026/10/01 – 2026/10/01Szwajcarzy · 7 RundyTest tournaments ( XXX )10/01 – 10/01Szwajcarzy · 7 RundyKlasyczne · 90+30Średnia Ranking Elo / wiek 1756 / 2688 graczy

Aktualizacja danych turnieju: Dane zawodnika, Historia Klasyfikacja. Niektóre sekcje są tymczasowo niedostępne.

Główny arbiter
Hassan Mohamed Abbas Gaber
Wiceprzewodniczący arbitra
Hassan Mohamed Abbas Gaber
Arbitraż
Hassan Mohamed Abbas Gaber
Dyrektor turnieju
Hassan Mohamed Abbas Gaber
Organizator
Hassan Mohamed Abbas Gaber
Ranking Elo obliczenia
Rating international
Lokalizacja
—
Średni wiek Ranking Elo
1756 / 26
Kojarzenia Programy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Szczegóły turnieju
Turniej
Africa Youth Training Cup 2026 – Girls
Federacja
Test tournaments ( XXX )
Lokalizacja
—
daty
2026-10-01
Formatowanie
Szwajcarzy
Rundy
7
Kontrola czasu
Klasyczne · 90+30
Główny arbiter
Hassan Mohamed Abbas Gaber
Wiceprzewodniczący arbitra
Hassan Mohamed Abbas Gaber
Arbitraż
Hassan Mohamed Abbas Gaber
Dyrektor turnieju
Hassan Mohamed Abbas Gaber
Organizator
Hassan Mohamed Abbas Gaber
Ranking Elo obliczenia
Rating international
Średni wiek Ranking Elo
1756 / 26
Wejście
88

Ogłoszenie organizatora

Important: This is a test tournament. It was not played in real life. It serves for training and testing purposes.

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Ogłoszenie organizatora

Important: This is a test tournament. It was not played in real life. It serves for training and testing purposes.

Informacje źródłowe

Wyświetl źródło

Klasyfikacja końcowa Po 7 Rundy

Africa Youth Training Cup 2026 – Girls · Klasyfikacja końcowa Po 7 Rundy
Rank№GraczFEDRanking EloPunktyTB1
139WCMAmpaire, ShakiraUGA17685,530
220WFMBoshoma, ChisomoRSA18835,529
376Kelly, Karelle KazeBDI14075,528
424WCMKawuma, PatriciaUGA18705,526
549WFMWoolf, CharneRSA16395,523
611WFMJunior, EdnasiaANG1938529,5
767Adjessi, Afi GraciaTOG1500528,5
869Ouedraogo, ClemenceBUR1489528
956WCMKponsou, AfiwaTOG1565527
1025WFMZerarga, ImeneALG18504,531,5
1157Almeida, ArietteSTP15644,531
1251WCMTakali, MillyUGA16104,530,5
1326WFMNakabo, PeninahUGA18324,529,5
1417WCMCharinda, KudzanayiZIM18954,528,5
1558Nkwanyane, NolwaziSWZ15624,528
1632WCMMoshoboro, Laone PhoebeBOT17954,527,5
1741Zivanomoyo, MerryleneZIM17424,527,5
1865Amyra, JainZIM15214,527,5
1944WFMGardiner, NinaRSA17264,527
2070Wefang, LucreceCMR14894,526
2127WCMSelkirk, RebeccaRSA18244,525,5
229WIMLatreche, SabrinaALG19554,525
2334WIMDu Plessis, AnikaRSA17914,525
2423WCMNel, HayleyRSA18714,521
252WIMFebruary, Jesse NikkiRSA20104,519,5
2643WFMNansubuga, GloriaUGA1728429,5
2740WFMFrancis, ThapeloBOT1754429
2829WIMLaubscher, AnzelRSA1817428
2954WCMAlmeida, Jacira LauraCPV1598426,5
3048WCMMoshoboro, Sharell AronaBOT1677425,5
3171Maguiafain, Kouokam JosianeCMR1488425,5
3278Danwe, Maissiri CaroleCMR1400424,5
3363WCMMoreno, AkianeCPV1526423,5
3472Kuhlase, NamisaSWZ1482423
351WIMNassr, LinaALG2071422,5
3684WFMAhmed Mohamed, ZakaaEGY1946420,5
3760Nosimilo, MkhontoSWZ15453,530
383WFMPaulo, JemimaANG19903,528,5
3922WIMFrancis, OnkemetseBOT18743,528
4015WCMAsaba, JulietUGA19113,527
4145WFMNamaganda, ChristineUGA17213,527
4255Pales Pi, MartaSWZ15733,527
435WIMCaxita, EsperancaANG19873,526,5
4473WCMKudafa, SandrineTOG14743,526
4564Nomcebo, SibisiSWZ15253,525,5
4619WIMToubal, HayatALG18883,524,5
4721WFMNassr, RymaALG18813,522,5
4828WCMMudodo, Refiloe HazelZIM18213,522,5
4930WCMRodriguez Guevara, Celia M.CPV18113,522
5077Msibi, Nokuthula MkhontaSWZ14053,520,5
W ostatnim rankingu · 88 gracze
Punktacja pomocnicza ▾

TB1: Buchholz Punktacja pomocnicza zmienny (2023) (Punkty za partie)

RankGraczRpPunkty