ToernooicentrumAfgelopen#1506458

2026 Amateur Chess Championship - Under 2000

Jamaica ( JAM )2026/09/27 – 2026/10/11Zwitserland · 6 RondenJamaica ( JAM )09/27 – 10/11Zwitserland · 6 RondenKlassiek · 90 minutes + 30 seconds incrementGemiddeld Rating / leeftijd 1756 / 2311 spelers

Update van de toernooi gegevens: Spelersgegevens, Geschiedenis Ranglijst. Sommige secties zijn tijdelijk niet beschikbaar.

Hoofd arbiter
Natoya Anderson (7412126)
Vice Hoofd Arbiter
Ferdinand Supsup (2614030)
Arbitratie
Jonathan Pitterson (7400799)
Toernooi directeur
Destynie Morrison (375105199)
Organisator
JamCan Chess
Rating berekening
Rating international
Locatie
—
Gemiddelde leeftijd Rating
1756 / 23
Indelingen programma
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Toernooidetails
Toernooi
2026 Amateur Chess Championship - Under 2000
Federatie
Jamaica ( JAM )
Locatie
—
datum
2026-09-27 – 2026-10-11
Formaten
Zwitserland
Ronden
6
Tijdcontrole
Klassiek · 90 minutes + 30 seconds increment
Hoofd arbiter
Natoya Anderson (7412126)
Vice Hoofd Arbiter
Ferdinand Supsup (2614030)
Arbitratie
Jonathan Pitterson (7400799)
Toernooi directeur
Destynie Morrison (375105199)
Organisator
JamCan Chess
Rating berekening
Rating international
Gemiddelde leeftijd Rating
1756 / 23
Ingang
11

Broninformatie

Bron bekijken

Broninformatie

Bron bekijken

Eindranglijst Na het 6 Ronden

2026 Amateur Chess Championship - Under 2000 · Eindranglijst Na het 6 Ronden
Ranking№SpelerFEDRatingpuntenTB1TB2TB3TB4TB5
11Brian G ThompsonJAM18165017,519,5416,25
22Rushawn RobinsonJAM18124118,521313,75
33Brandon LobbanJAM17984217,519,5410,5
45Taniel BarrettJAM17803,501720,5310
54David LamJAM17883015,516,536,5
67Luke E WrightJAM174930151625,5
78Cameron CoeJAM17343012,515,537
811Johnathan BrownJAM16702,5016,517,525,5
96Dujean EdwardsJAM177020171917
109Vaishnav GaliJAM170620171823
1110Chevaughn GrantJAM16941013,514,511
Bij de laatste rang · 11 spelers
Tiebreakcriteria ▾

TB1: Direct Encounter (DE) (Forfeited games count) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB4: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count) · TB5: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

RankingSpelerpunten
1Brian G ThompsonJAM · 1816 · № 15TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 19,5 · TB4 4 · TB5 16,25
2Rushawn RobinsonJAM · 1812 · № 24TB1 1 · TB2 18,5 · TB3 21 · TB4 3 · TB5 13,75
3Brandon LobbanJAM · 1798 · № 34TB1 2 · TB2 17,5 · TB3 19,5 · TB4 4 · TB5 10,5
4Taniel BarrettJAM · 1780 · № 53,5TB1 0 · TB2 17 · TB3 20,5 · TB4 3 · TB5 10
5David LamJAM · 1788 · № 43TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 16,5 · TB4 3 · TB5 6,5
6Luke E WrightJAM · 1749 · № 73TB1 0 · TB2 15 · TB3 16 · TB4 2 · TB5 5,5
7Cameron CoeJAM · 1734 · № 83TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 15,5 · TB4 3 · TB5 7
8Johnathan BrownJAM · 1670 · № 112,5TB1 0 · TB2 16,5 · TB3 17,5 · TB4 2 · TB5 5,5
9Dujean EdwardsJAM · 1770 · № 62TB1 0 · TB2 17 · TB3 19 · TB4 1 · TB5 7
10Vaishnav GaliJAM · 1706 · № 92TB1 0 · TB2 17 · TB3 18 · TB4 2 · TB5 3
11Chevaughn GrantJAM · 1694 · № 101TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 14,5 · TB4 1 · TB5 1