ToernooicentrumBezig#1498618

FV Schach-Einzelmeisterschaft 2026/ 27

Duitsland ( GER )Berlin / Deutschland2026/09/17 – 2027/05/27Zwitserland · 9 RondenDuitsland ( GER ) · Berlin / Deutschland09/17 – 05/27Zwitserland · 9 Ronden75 Min + 30 SekGemiddelde Rating 166925 spelers

Update van de toernooi gegevens: Spelersgegevens. Sommige secties zijn tijdelijk niet beschikbaar.

Hoofd arbiter
IA Bernhard Riess, 16207793
Vice Hoofd Arbiter
Thomas Seeger (SpA FVS)
Toernooi directeur
—
Organisator
IA Bernhard Riess, 16207793
Rating berekening
-
Locatie
Berlin / Deutschland ↗
Gemiddelde Rating
1669
Indelingen programma
Swiss-Chess from Franz-Josef Weber ↗
Toernooidetails
Toernooi
FV Schach-Einzelmeisterschaft 2026/ 27
Federatie
Duitsland ( GER )
datum
2026-09-17 – 2027-05-27
Formaten
Zwitserland
Ronden
9
Tijdcontrole
75 Min + 30 Sek
Hoofd arbiter
IA Bernhard Riess, 16207793
Vice Hoofd Arbiter
Thomas Seeger (SpA FVS)
Toernooi directeur
—
Organisator
IA Bernhard Riess, 16207793
Rating berekening
-
Gemiddelde Rating
1669
Ingang
25

Broninformatie

Bron bekijken

Broninformatie

Bron bekijken

Ranglijst

FV Schach-Einzelmeisterschaft 2026/ 27 · Ranglijst
Ranking№SpelerFEDRatingpuntenTB1TB2
17Zeidler, UweGER1807215
23Baranowsky, PeterGER1842214
—9Grob, GerhardGER1759214
41Steiger, MichaelGER20371,52,53
56Kretzschmar, JanGER18301,525
62Röblitz, PeterGER18951,524,5
711Lehmann, MichaelGER16661,51,54
88Körlin, Hans-JürgenGER17961,515,5
913Radjenovic, BrankoGER1624123
1019Endejan, ElmarGER1562122
1118Frahm, WernerGER1574121
1220Norris, RayGER156211,54,5
135Trebbin, Wolfhard,Dr.GER183311,54
—12Seeger, ThomasGER164911,54
154Thomas, AndreasGER1837103
1616Böttger, BerndGER15820,533
1725Geiß, AnneGER14370,52,53,5
1815Kleinwächter, ManfredGER15870,52,52,5
1922Meseck, MichaelGER1514031
2024Kalkowski, ThomasGER1461023,5
2117Streng, WernerGER1575021
—21Warnest, StefanGER1543021
2323von Schöning, UlrichGER148301,51,5
2410Schneider, EckehardGER1669012
2514Fischer, ElmarGER1617010
Bij de laatste rang · 25 spelers
Tiebreakcriteria ▾

TB1: Buchholz Tie-Break Variable (2023) · TB2: Sum Buchholz-Tie Break variable

RankingSpelerpunten
17Geiß, AnneGER · 1437 · № 250,5TB1 2,5 · TB2 3,5