ToernooicentrumAfgelopen#1488075

«Blitzor Uralsk Rapid 7 2026»

Kazachstan ( KAZ )Uralsk2026/09/27 – 2026/09/27Zwitserland · 7 RondenKazachstan ( KAZ ) · Uralsk09/27 – 09/27Zwitserland · 7 RondenRapid · 10 + 5 minGemiddeld Rating / leeftijd 1446 / 1133 spelers

Update van de toernooi gegevens: Spelersgegevens. Sommige secties zijn tijdelijk niet beschikbaar.

Hoofd arbiter
Rushanov Miras 13712268
Vice Hoofd Arbiter
Muksinov Damir 447056029
Toernooi directeur
—
Organisator
—
Rating berekening
Rating international
Locatie
Uralsk ↗
Gemiddelde leeftijd Rating
1446 / 11
Indelingen programma
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Toernooidetails
Toernooi
«Blitzor Uralsk Rapid 7 2026»
Federatie
Kazachstan ( KAZ )
Locatie
Uralsk ↗
datum
2026-09-27
Formaten
Zwitserland
Ronden
7
Tijdcontrole
Rapid · 10 + 5 min
Hoofd arbiter
Rushanov Miras 13712268
Vice Hoofd Arbiter
Muksinov Damir 447056029
Toernooi directeur
—
Organisator
—
Rating berekening
Rating international
Gemiddelde leeftijd Rating
1446 / 11
Ingang
33

Broninformatie

Bron bekijken

Broninformatie

Bron bekijken

Eindranglijst Na het 7 Ronden

«Blitzor Uralsk Rapid 7 2026» · Eindranglijst Na het 7 Ronden
Ranking№SpelerFEDRatingpuntenTB1Krtg ±
15Oteuli, DanialKAZ15896334033,6
24Khadr, SabyrKAZ1607630,500
37Bokenbayuly, RassulKAZ14955,5324037,6
49Kabi, YessetKAZ1443530,500
58Nugmanov, AlikhanKAZ144653000
63Dzhumabekov, DzhankuttyKAZ1634529,520-14,6
71Bakhtybaev, KalikhanKAZ168452720-6,2
817Bolat, ArsenKAZ04,531,5——
96Sigaliev, AsylbekKAZ15474,52400
1013Artur, KereyKAZ0431——
1133Zhastalapkyzy, AdiyaKAZ0429——
1228Sungatov, AmirKAZ0427——
1329Tulegen, AbzalKAZ0426——
1422Malyzhnikov, VladiskavKAZ0425——
1530Tuxabiyev, AngsarKAZ0424——
1625Mustafiyev, TairKAZ0423——
1727Nikulin, MaximKAZ0422,5——
182Mashev, NurbolatKAZ16703,530,500
1920Kabdygaliyev, AlinurKAZ0326,5——
2023Mukhambet, DosmukhambetKAZ0326,5——
2121Khamzin, AkramKAZ0325——
2219Erbolat, MilanaKAZ0324——
2312Aitbai, ZhanbolatKAZ0322,5——
2414Ayupov, AdilkhanKAZ0322——
2518Davlet, AmiraKAZ0320,5——
2611Aimukhambetov, YessimkhanKAZ0319,5——
2724Muratkali, ZharkynKAZ0224,5——
2810Aibar, AimiraKAZ0224——
2915Baltabai, SultanKAZ0223——
3026Nazarov, NurislamKAZ0218,5——
3132Zhanbolat, AnsarKAZ0218,5——
3231Yersain, SabiraKAZ0218——
3316Bazhikov, AqnazarKAZ0114——
Bij de laatste rang · 33 spelers
Tiebreakcriteria ▾

TB1: Buchholz Tiebreakcriteria Variabele (2023) (Bordpunten)

RankingSpelerpunten