ToernooicentrumAfgelopen#1487601

Norfolk County Chess Championships Challengers

England ( ENG )Horstead Tithe Barn, Rectory Road, Horstead, NR12 7EP2026/10/03 – 2026/10/04Zwitserland · 5 RondenEngland ( ENG ) · Horstead Tithe Barn, Rectory Road, Horstead, NR12 7EP10/03 – 10/04Zwitserland · 5 RondenKlassiek · 90 minutes plus 15 seconds incrementGemiddelde Rating 142624 spelers

Update van de toernooi gegevens: Spelersgegevens, Geschiedenis Ranglijst. Sommige secties zijn tijdelijk niet beschikbaar.

Hoofd arbiter
John Wickham
Toernooi directeur
John Wickham
Organisator
Norfolk County Chess Association
Rating berekening
Rating national
Locatie
Horstead Tithe Barn, Rectory Road, Horstead, NR12 7EP ↗
Gemiddelde Rating
1426
Indelingen programma
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Toernooidetails
Toernooi
Norfolk County Chess Championships Challengers
Federatie
England ( ENG )
datum
2026-10-03 – 2026-10-04
Formaten
Zwitserland
Ronden
5
Tijdcontrole
Klassiek · 90 minutes plus 15 seconds increment
Hoofd arbiter
John Wickham
Toernooi directeur
John Wickham
Organisator
Norfolk County Chess Association
Rating berekening
Rating national
Gemiddelde Rating
1426
Ingang
24

Broninformatie

Bron bekijken

Broninformatie

Bron bekijken

Eindranglijst Na het 5 Ronden

Norfolk County Chess Championships Challengers · Eindranglijst Na het 5 Ronden
Ranking№SpelerFEDRatingpuntenTB1
16Mclean, MyloENG15994,516
210Mirza, HumayunENG1540411,5
39Sneesby, PhilENG1544315,5
41Ross, StuartENG1646314
511Vallet, JonENG1515314
612Picksley, RobertENG1503314
77Weston, John FENG1593313,5
821Pakanati, Vida ReddyENG1136313,5
93Flynn, ChrisENG1630313
1016Hunt, OliverENG1407313
112Klepikovska, LarysaUKR1641312
125Morgan, HenryENG1600310,5
1318Walker, Heather EnidENG12912,514
1417Bone, MarkENG14002,512
1515Loveday, GeorgeENG1430215
1620Pakanati, Arjun ReddyENG1173213,5
1713Fincham-Richardson, Jai JaiENG1499212,5
188Cunningham, Brian JENG1590211,5
1914Baldock, Mark PhilipENG1464211,5
204Topham, BenjaminENG1601211
2119Loveday, HenryENG1251210,5
2223Ilin, MykhailoENG10761,59,5
2324Pickering, ConnorENG1000111
2422Irani, SarooshENG10890,510