Turnyro centrasBūsena nežinoma#1526168

TamilNadu State Level Chess Tournament 2026 For Visually Impaired

Indija ( IND )2026/10/24 – 2026/10/24Šveicarija · 5 RataiIndija ( IND )10/24 – 10/24Šveicarija · 5 RataiGreitieji šachmatai · 20min From Move No 1Vidutinis amžius Elo reitingas / amžius 1059 / 2957 žaidėjų

Turnyro atnaujinimo duomenys: Pradinis sąrašas, Tvarkaraštis, Poros, Žaidėjo duomenys, Istorinė Turnyrinė lentelė. Kai kurios dalys laikinai nėra prieinamos.

Pagrindinis arbiteris
FA Deepan Raj S V
Turnyro direktorius
—
Organizatorius
—
Elo reitingas apskaičiavimas
-
Vieta
—
Vidutinis amžius Elo reitingas
1059 / 29
Poros programos
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnyro informacija
Turnyras
TamilNadu State Level Chess Tournament 2026 For Visually Impaired
Federacija
Indija ( IND )
Vieta
—
datas
2026-10-24
Formatas
Šveicarija
Ratai
5
Laiko kontrolė
Greitieji šachmatai · 20min From Move No 1
Pagrindinis arbiteris
FA Deepan Raj S V
Turnyro direktorius
—
Organizatorius
—
Elo reitingas apskaičiavimas
-
Vidutinis amžius Elo reitingas
1059 / 29
Įėjimas
57

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Turnyrinė lentelė

TamilNadu State Level Chess Tournament 2026 For Visually Impaired · Turnyrinė lentelė
Rankų№ŽaidėjasFEDElo reitingasTaškaiTB1TB2TB3
12Ragupathi, RIND16504990
23Arivazhagan, SIND15744990
31Hariharan, GandhiIND16644770
449Soundappan, SIND03,575,50
55Jayaprakash, RIND150131280
64Rafik, SIND1509311,57,50
739Ramachandiran, RIND0311,57,50
843Santhosh, AIND03107,50
910Arun Pandi G,IND03960
1019Hariharan, AIND03960
1122Kannan I,IND03950
1223Karthick, GIND03950
1314Dharshan, KIND038,55,50
1436Prabakaran, KIND03850
1529Kumar S,IND03850
1628Kulanthaivel, MIND03850
177Adhithyan, EIND02,59,55,250
1824Karthik, RajaIND02,57,53,250
198Aniskumar, SIND021140
2011Ashoke Kumar,IND021140
2115Eswaran, AIND021140
2245Selvakumar,IND021040
236Praveen, Kumar BalakrishnanIND148529,530
2430Lakshmi, Narayanan SIND02940
2516Ganesan,IND028,53,50
2657Yadharsh, JdIND02830
2744Sathishkumar, RIND02830
2817Gokulraj, MIND0282,50
2921Kandhaperumal,IND02820
3053Venkadesan,IND02820
3138Rajeshwari M,IND02820
3248Sivaraj,IND02820
3332Manikandan M,IND027,530
3435Poulinemary, AIND02720
3541Sanil, JIND02720
3650Sridhar C,IND026,520
3755Vinayagamoorthy,IND026,520
3840Sangeetha, RajasekarIND02620
3954Vijayabarathi S,IND02610
4013Dharmaraj, RIND01,592,50
4133Muthu, Venkatasubramaniam SIND01900
4251Subramani, VIND01800
4342Sanjith, CIND017,510
4418Gopalakrishnan,IND017,500
4537Radhakrishnan, RajaIND01710
4656Vinothkumar,IND01710
4725Karthika M,IND01710
489Arun Kumar T,IND01700
4934Nayagi, SIND01700
5020Indirani,IND016,500
Pagal paskutinį ranką · 57 žaidėjai
Papildomi rodikliai ▾

TB1: Buchholz Papildomi rodikliai Įvairių (2023) (Partijų taškai) · TB2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Tiesioginis susitikimas (DE)

RankųŽaidėjasTaškai
1Ragupathi, RIND · 1650 · № 24TB1 9 · TB2 9 · TB3 0
2Arivazhagan, SIND · 1574 · № 34TB1 9 · TB2 9 · TB3 0
3Hariharan, GandhiIND · 1664 · № 14TB1 7 · TB2 7 · TB3 0
4Soundappan, SIND · 0 · № 493,5TB1 7 · TB2 5,5 · TB3 0
5Jayaprakash, RIND · 1501 · № 53TB1 12 · TB2 8 · TB3 0
6Rafik, SIND · 1509 · № 43TB1 11,5 · TB2 7,5 · TB3 0
7Ramachandiran, RIND · 0 · № 393TB1 11,5 · TB2 7,5 · TB3 0
8Santhosh, AIND · 0 · № 433TB1 10 · TB2 7,5 · TB3 0
9Arun Pandi G,IND · 0 · № 103TB1 9 · TB2 6 · TB3 0
10Hariharan, AIND · 0 · № 193TB1 9 · TB2 6 · TB3 0
11Kannan I,IND · 0 · № 223TB1 9 · TB2 5 · TB3 0
12Karthick, GIND · 0 · № 233TB1 9 · TB2 5 · TB3 0
13Dharshan, KIND · 0 · № 143TB1 8,5 · TB2 5,5 · TB3 0
14Prabakaran, KIND · 0 · № 363TB1 8 · TB2 5 · TB3 0
15Kumar S,IND · 0 · № 293TB1 8 · TB2 5 · TB3 0
16Kulanthaivel, MIND · 0 · № 283TB1 8 · TB2 5 · TB3 0
17Adhithyan, EIND · 0 · № 72,5TB1 9,5 · TB2 5,25 · TB3 0
18Karthik, RajaIND · 0 · № 242,5TB1 7,5 · TB2 3,25 · TB3 0
19Aniskumar, SIND · 0 · № 82TB1 11 · TB2 4 · TB3 0
20Ashoke Kumar,IND · 0 · № 112TB1 11 · TB2 4 · TB3 0
21Eswaran, AIND · 0 · № 152TB1 11 · TB2 4 · TB3 0
22Selvakumar,IND · 0 · № 452TB1 10 · TB2 4 · TB3 0
24Lakshmi, Narayanan SIND · 0 · № 302TB1 9 · TB2 4 · TB3 0
25Ganesan,IND · 0 · № 162TB1 8,5 · TB2 3,5 · TB3 0
26Yadharsh, JdIND · 0 · № 572TB1 8 · TB2 3 · TB3 0
27Sathishkumar, RIND · 0 · № 442TB1 8 · TB2 3 · TB3 0
28Gokulraj, MIND · 0 · № 172TB1 8 · TB2 2,5 · TB3 0
29Kandhaperumal,IND · 0 · № 212TB1 8 · TB2 2 · TB3 0
30Venkadesan,IND · 0 · № 532TB1 8 · TB2 2 · TB3 0
31Rajeshwari M,IND · 0 · № 382TB1 8 · TB2 2 · TB3 0
32Sivaraj,IND · 0 · № 482TB1 8 · TB2 2 · TB3 0
33Manikandan M,IND · 0 · № 322TB1 7,5 · TB2 3 · TB3 0
34Poulinemary, AIND · 0 · № 352TB1 7 · TB2 2 · TB3 0
35Sanil, JIND · 0 · № 412TB1 7 · TB2 2 · TB3 0
36Sridhar C,IND · 0 · № 502TB1 6,5 · TB2 2 · TB3 0
37Vinayagamoorthy,IND · 0 · № 552TB1 6,5 · TB2 2 · TB3 0
38Sangeetha, RajasekarIND · 0 · № 402TB1 6 · TB2 2 · TB3 0
39Vijayabarathi S,IND · 0 · № 542TB1 6 · TB2 1 · TB3 0
40Dharmaraj, RIND · 0 · № 131,5TB1 9 · TB2 2,5 · TB3 0
42Subramani, VIND · 0 · № 511TB1 8 · TB2 0 · TB3 0
43Sanjith, CIND · 0 · № 421TB1 7,5 · TB2 1 · TB3 0
44Gopalakrishnan,IND · 0 · № 181TB1 7,5 · TB2 0 · TB3 0
45Radhakrishnan, RajaIND · 0 · № 371TB1 7 · TB2 1 · TB3 0
46Vinothkumar,IND · 0 · № 561TB1 7 · TB2 1 · TB3 0
47Karthika M,IND · 0 · № 251TB1 7 · TB2 1 · TB3 0
48Arun Kumar T,IND · 0 · № 91TB1 7 · TB2 0 · TB3 0
49Nayagi, SIND · 0 · № 341TB1 7 · TB2 0 · TB3 0
50Indirani,IND · 0 · № 201TB1 6,5 · TB2 0 · TB3 0