Turnyro centrasBūsena nežinoma#1526062

TORNEO IRT sub 2400 Circuito Mundo Ajedrez 2026

Čilė ( CHI )Salón Azul del Gobierno Regional (ex Intendencia) - Avenida Décima Región 4802026/10/24 – 2026/10/25Šveicarija · 6 RataiČilė ( CHI ) · Salón Azul del Gobierno Regional (ex Intendencia) - Avenida Décima Región 48010/24 – 10/25Šveicarija · 6 RataiKlasikiniai šachmatai · 60+30Vidutinis amžius Elo reitingas / amžius 1644 / 2533 žaidėjų

Turnyro atnaujinimo duomenys: Pradinis sąrašas, Tvarkaraštis, Poros, Žaidėjo duomenys, Istorinė Turnyrinė lentelė. Kai kurios dalys laikinai nėra prieinamos.

Pagrindinis arbiteris
AN María Angélica Neiquel Ayancán 3442306
Turnyro direktorius
Carlos Maldonado
Organizatorius
Club Deportivo Mundo Ajedrez
Elo reitingas apskaičiavimas
Rating national, Rating international
Vieta
Salón Azul del Gobierno Regional (ex Intendencia) - Avenida Décima Región 480 ↗
FIDE Event ID
500644
Vidutinis amžius Elo reitingas
1644 / 25
Poros programos
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnyro informacija
Turnyras
TORNEO IRT sub 2400 Circuito Mundo Ajedrez 2026
Federacija
Čilė ( CHI )
datas
2026-10-24 – 2026-10-25
Formatas
Šveicarija
Ratai
6
Laiko kontrolė
Klasikiniai šachmatai · 60+30
Pagrindinis arbiteris
AN María Angélica Neiquel Ayancán 3442306
Turnyro direktorius
Carlos Maldonado
Organizatorius
Club Deportivo Mundo Ajedrez
Elo reitingas apskaičiavimas
Rating national, Rating international
Vidutinis amžius Elo reitingas
1644 / 25
FIDE Event ID
500644
Įėjimas
33

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Turnyrinė lentelė

TORNEO IRT sub 2400 Circuito Mundo Ajedrez 2026 · Turnyrinė lentelė
Rankų№ŽaidėjasFEDElo reitingasTaškaiTB1TB2TB3
122SCHAFER CORDOVA, Daniel AlejandroCHI15731000
21MACIA VELASQUEZ, MarliesCUB20481000
32LAGOS INOSTROZA, AndresCHI20251000
43TAPIA LONCON, Leonardo EliasCHI19721000
54SOTO MANCILLA, Cristobal AlejandCHI19561000
67MELIN CONTRERAS, ValeriaCHI18061000
78RUIZ AGUILAR, Felipe GabrielCHI17781000
810VRSALOVIC ACUNA, Stjepan AntonioCHI17641000
913GATICA ACUNA, ClaudioCHI17241000
1015TORO MEDINA, Mathias AlexanderCHI16611000
119OBANDO GONZALEZ, VicenteCHI17661000
1212GONZALEZ VARGAS, Leonardo EnriqueCHI17271000
1314PEREZ AJA, Juan CarlosCHI16911000
1417URRESTARAZU PURATICH, Mirko JuaquinCHI16301000
1523PEREZ CARDENAS, Martin EluneyCHI15140,500,50
166HERNANDEZ OLAVE, AngeloCHI18200,500,50
1718PEREZ ESPINOZA, Beilyan Raul JesusCHI16170010
1819VERA AGUILAR, Luz IgnaciaCHI15900010
1920VELIZ NUNEZ, Vicente AlbertoCHI15810010
2021SOTO URIBE, Cristobal AlejandroCHI15800010
2124ARREDONDO RUBILAR, Alonso JoaquinCHI14960010
2225PINO WEHRMEISTER, Dante SebastianCHI14400010
2326ALMONACID SOTO, Matias PabloCHI00010
2427BARRIA ADAN, Angelli GladysCHI00010
2528BARRIA MERCEGUE, Ezequiel AlexanderCHI00010
2629CAURAPAN HENRIQUEZ, Rafael LeonCHI00010
2730LEON GOMEZ, JacintaCHI00010
2831MONSALVE AGUILA, LucasCHI00010
2932MUNOZ GONZALEZ, Ismael IgnacioCHI00010
305SCHAFER LATORRE, ClaudioCHI18980010
3111MALDONADO PAREDES, Carlos JavierCHI17520000
3216MERINO BARRIA, Diego TomasCHI16500000
3333VICENCIO CARDENAS, Vicente AndresCHI00000
Pagal paskutinį ranką · 33 žaidėjai
Papildomi rodikliai ▾

TB1: Tiesioginis susitikimas (DE) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1)

RankųŽaidėjasTaškai
16HERNANDEZ OLAVE, AngeloCHI · 1820 · № 60,5TB1 0 · TB2 0,5 · TB3 0
27LEON GOMEZ, JacintaCHI · 0 · № 300TB1 0 · TB2 1 · TB3 0