Turnyro centrasBaigta#1523322

Zakovat-Gambit Hududiy Saralash (Jizzax E)

Uzbekistanas ( UZB )2026/10/21 – 2026/10/21Šveicarija · 7 RataiUzbekistanas ( UZB )10/21 – 10/21Šveicarija · 7 RataiŽaibo šachmatai · 3+2Vidutinis amžius Elo reitingas / amžius 1106 / 1628 žaidėjų

Turnyro atnaujinimo duomenys: Žaidėjo duomenys, Istorinė Turnyrinė lentelė. Kai kurios dalys laikinai nėra prieinamos.

Pagrindinis arbiteris
IA Kriukov Mikhail
Turnyro direktorius
Tokhirjonova Hulkar
Organizatorius
SKY CHESS
Elo reitingas apskaičiavimas
-
Vieta
—
Vidutinis amžius Elo reitingas
1106 / 16
Poros programos
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnyro informacija
Turnyras
Zakovat-Gambit Hududiy Saralash (Jizzax E)
Federacija
Uzbekistanas ( UZB )
Vieta
—
datas
2026-10-21
Formatas
Šveicarija
Ratai
7
Laiko kontrolė
Žaibo šachmatai · 3+2
Pagrindinis arbiteris
IA Kriukov Mikhail
Turnyro direktorius
Tokhirjonova Hulkar
Organizatorius
SKY CHESS
Elo reitingas apskaičiavimas
-
Vidutinis amžius Elo reitingas
1106 / 16
Įėjimas
28

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Galutinė lentelė Po 7 Ratai

Zakovat-Gambit Hududiy Saralash (Jizzax E) · Galutinė lentelė Po 7 Ratai
Rankų№ŽaidėjasFEDElo reitingasTaškaiTB1TB2TB3
119Karimov, IslomjonUZB0727,530,50
225Toxirov, SuxrobUZB05,528,531,50
311Achilov, JakhongirUZB05,528280
417Farmonov, OzodbekUZB0523,5260
528Musurmonova, MashhuraUZB1509517,5210
63Rustamova, HikmatoyUZB14854,524,527,50
74Suyundikov, AsrorbekUZB1450428300
85Rashidov, FarxodUZB1440427,530,50
910Abdurashidov, BaxtiyorUZB0425270
1027Xasanov, ImronshohUZB0424270
1118Fayzullaev, DavronbekUZB0424250
121Zayniddinov, AsilbekUZB1573419210
1322Quldashev, TohirUZB0418,519,50
1412Achilov, ZafarUZB03,526,528,50
152Rustamov, BehruzbekUZB15243,523250
168Abdukodirov, InomjonUZB0324,526,50
1726Tursunkulov, DavlatUZB0323,525,50
186Abdugafforov, JasurUZB0323230
1916Eshpolatov, AbduvohidUZB0321230
2013Berdibekov, ElbekUZB0320200
2123Sulaymonov, IbrohimUZB0320200
2220Nortoeva, FarangizUZB0319,520,50
2314Berdibekov, EldorUZB02,522,523,50
2415Berdibekova, BarnoUZB0222,525,50
257Abdujabborov, MirjahonUZB0218,518,50
2621Oktamov, AzamUZB0218,518,50
279Abdumalikova, SarvinozUZB0120,520,50
2824Tolliboyev, AbrorjonUZB0018,519,50
Pagal paskutinį ranką · 28 žaidėjai
Papildomi rodikliai ▾

TB1: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)

RankųŽaidėjasTaškai
1Karimov, IslomjonUZB · 0 · № 197TB1 27,5 · TB2 30,5 · TB3 0
2Toxirov, SuxrobUZB · 0 · № 255,5TB1 28,5 · TB2 31,5 · TB3 0
3Achilov, JakhongirUZB · 0 · № 115,5TB1 28 · TB2 28 · TB3 0
4Farmonov, OzodbekUZB · 0 · № 175TB1 23,5 · TB2 26 · TB3 0
5Musurmonova, MashhuraUZB · 1509 · № 285TB1 17,5 · TB2 21 · TB3 0
6Rustamova, HikmatoyUZB · 1485 · № 34,5TB1 24,5 · TB2 27,5 · TB3 0
7Suyundikov, AsrorbekUZB · 1450 · № 44TB1 28 · TB2 30 · TB3 0
8Rashidov, FarxodUZB · 1440 · № 54TB1 27,5 · TB2 30,5 · TB3 0
9Abdurashidov, BaxtiyorUZB · 0 · № 104TB1 25 · TB2 27 · TB3 0
10Xasanov, ImronshohUZB · 0 · № 274TB1 24 · TB2 27 · TB3 0
11Fayzullaev, DavronbekUZB · 0 · № 184TB1 24 · TB2 25 · TB3 0
12Zayniddinov, AsilbekUZB · 1573 · № 14TB1 19 · TB2 21 · TB3 0
13Quldashev, TohirUZB · 0 · № 224TB1 18,5 · TB2 19,5 · TB3 0
14Achilov, ZafarUZB · 0 · № 123,5TB1 26,5 · TB2 28,5 · TB3 0
15Rustamov, BehruzbekUZB · 1524 · № 23,5TB1 23 · TB2 25 · TB3 0
16Abdukodirov, InomjonUZB · 0 · № 83TB1 24,5 · TB2 26,5 · TB3 0
17Tursunkulov, DavlatUZB · 0 · № 263TB1 23,5 · TB2 25,5 · TB3 0
18Abdugafforov, JasurUZB · 0 · № 63TB1 23 · TB2 23 · TB3 0
19Eshpolatov, AbduvohidUZB · 0 · № 163TB1 21 · TB2 23 · TB3 0
20Berdibekov, ElbekUZB · 0 · № 133TB1 20 · TB2 20 · TB3 0
21Sulaymonov, IbrohimUZB · 0 · № 233TB1 20 · TB2 20 · TB3 0
22Nortoeva, FarangizUZB · 0 · № 203TB1 19,5 · TB2 20,5 · TB3 0
23Berdibekov, EldorUZB · 0 · № 142,5TB1 22,5 · TB2 23,5 · TB3 0
24Berdibekova, BarnoUZB · 0 · № 152TB1 22,5 · TB2 25,5 · TB3 0
25Abdujabborov, MirjahonUZB · 0 · № 72TB1 18,5 · TB2 18,5 · TB3 0
26Oktamov, AzamUZB · 0 · № 212TB1 18,5 · TB2 18,5 · TB3 0
27Abdumalikova, SarvinozUZB · 0 · № 91TB1 20,5 · TB2 20,5 · TB3 0
28Tolliboyev, AbrorjonUZB · 0 · № 240TB1 18,5 · TB2 19,5 · TB3 0