Turnyro centrasBūsena nežinoma#1523178

Liga X 2026 - 5ª Etapa - Clube Bom Pastor - Juiz de Fora/MG Categoria Sub 09 - Feminino

Brazilija ( BRA )Rua Senador Salgado Filho, 313, Juiz de Fora, MG2026/10/24 – 2026/10/24Šveicarija · 5 RataiBrazilija ( BRA ) · Rua Senador Salgado Filho, 313, Juiz de Fora, MG10/24 – 10/24Šveicarija · 5 RataiGreitieji šachmatai · 15 minutos nocaute por jogadorVidutinis amžius Elo reitingas / amžius 1616 / 915 žaidėjų

Turnyro atnaujinimo duomenys: Žaidėjo duomenys, Istorinė Turnyrinė lentelė. Kai kurios dalys laikinai nėra prieinamos.

Pagrindinis arbiteris
AA Haroldo Guimarães Carvalhido
Vykdomasis arbiteris
AE Rafael Cacador Dioscanio
Turnyro direktorius
AA Haroldo Guimarães Carvalhido
Organizatorius
Liga X - Xadrez Escolar
Elo reitingas apskaičiavimas
Rating national
Vieta
Rua Senador Salgado Filho, 313, Juiz de Fora, MG ↗
Vidutinis amžius Elo reitingas
1616 / 9
Poros programos
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnyro informacija
Turnyras
Liga X 2026 - 5ª Etapa - Clube Bom Pastor - Juiz de Fora/MG Categoria Sub 09 - Feminino
Federacija
Brazilija ( BRA )
datas
2026-10-24
Formatas
Šveicarija
Ratai
5
Laiko kontrolė
Greitieji šachmatai · 15 minutos nocaute por jogador
Pagrindinis arbiteris
AA Haroldo Guimarães Carvalhido
Vykdomasis arbiteris
AE Rafael Cacador Dioscanio
Turnyro direktorius
AA Haroldo Guimarães Carvalhido
Organizatorius
Liga X - Xadrez Escolar
Elo reitingas apskaičiavimas
Rating national
Vidutinis amžius Elo reitingas
1616 / 9
Įėjimas
15

Organizatoriaus pranešimas

Important: This is a test tournament. It was not played in real life. It serves for training and testing purposes.

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Organizatoriaus pranešimas

Important: This is a test tournament. It was not played in real life. It serves for training and testing purposes.

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Turnyrinė lentelė

Liga X 2026 - 5ª Etapa - Clube Bom Pastor - Juiz de Fora/MG Categoria Sub 09 - Feminino · Turnyrinė lentelė
Rankų№ŽaidėjasFEDElo reitingasTaškaiTB1TB2TB3TB4TB5
15Khyara Caetano Menezes De FreitasBRA1867304553
24Liz Moreno MendesBRA1873303443
32Marina Fernandes BarrosBRA1903205742
48Anna Julia Gomes DillyBRA1810204522
53Marina Frateschi De CastroBRA1873204412
67Lorena Carvalho De FreitasBRA1844203422
79Laura Castro De AlmeidaBRA1791203422
810Tammy Kevelin Santana Da SilvaBRA177810561,51
913Karol Mariana de Almeida CarlogimBRA0105611
106Heloisa Aparecida Da SilvaBRA1851104511
1112Manuela Alvim Rocco BlascoBRA0104401
1214Raquel E. A. C. dos SantosBRA010341,51
131Lorena Cristina Egídio Dos SantosBRA1904103411
1415Marina Martins Braga Leal de SouzaBRA0103411
1511Sarah Grez CamposBRA1746001100
Pagal paskutinį ranką · 15 žaidėjai
Papildomi rodikliai ▾

TB1: Tiesioginis susitikimas (DE) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB4: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable · TB5: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count)

RankųŽaidėjasTaškai
1Khyara Caetano Menezes De FreitasBRA · 1867 · № 53TB1 0 · TB2 4 · TB3 5 · TB4 5 · TB5 3
2Liz Moreno MendesBRA · 1873 · № 43TB1 0 · TB2 3 · TB3 4 · TB4 4 · TB5 3
3Marina Fernandes BarrosBRA · 1903 · № 22TB1 0 · TB2 5 · TB3 7 · TB4 4 · TB5 2
4Anna Julia Gomes DillyBRA · 1810 · № 82TB1 0 · TB2 4 · TB3 5 · TB4 2 · TB5 2
5Marina Frateschi De CastroBRA · 1873 · № 32TB1 0 · TB2 4 · TB3 4 · TB4 1 · TB5 2
6Lorena Carvalho De FreitasBRA · 1844 · № 72TB1 0 · TB2 3 · TB3 4 · TB4 2 · TB5 2
7Laura Castro De AlmeidaBRA · 1791 · № 92TB1 0 · TB2 3 · TB3 4 · TB4 2 · TB5 2
8Tammy Kevelin Santana Da SilvaBRA · 1778 · № 101TB1 0 · TB2 5 · TB3 6 · TB4 1,5 · TB5 1
9Karol Mariana de Almeida CarlogimBRA · 0 · № 131TB1 0 · TB2 5 · TB3 6 · TB4 1 · TB5 1
10Heloisa Aparecida Da SilvaBRA · 1851 · № 61TB1 0 · TB2 4 · TB3 5 · TB4 1 · TB5 1
11Manuela Alvim Rocco BlascoBRA · 0 · № 121TB1 0 · TB2 4 · TB3 4 · TB4 0 · TB5 1
12Raquel E. A. C. dos SantosBRA · 0 · № 141TB1 0 · TB2 3 · TB3 4 · TB4 1,5 · TB5 1
13Lorena Cristina Egídio Dos SantosBRA · 1904 · № 11TB1 0 · TB2 3 · TB3 4 · TB4 1 · TB5 1
14Marina Martins Braga Leal de SouzaBRA · 0 · № 151TB1 0 · TB2 3 · TB3 4 · TB4 1 · TB5 1
15Sarah Grez CamposBRA · 1746 · № 110TB1 0 · TB2 1 · TB3 1 · TB4 0 · TB5 0