Turnyro centrasBaigta#1522536

NSK BLIC 19.10.2026.

Serbija ( SRB )Novi Sad2026/10/19 – 2026/10/19Šveicarija · 11 RataiSerbija ( SRB ) · Novi Sad10/19 – 10/19Šveicarija · 11 RataiŽaibo šachmatai · 3 min. + 2 sec.Vidutinis amžius Elo reitingas / amžius 1817 / 3526 žaidėjų

Turnyro atnaujinimo duomenys: Žaidėjo duomenys. Kai kurios dalys laikinai nėra prieinamos.

Pagrindinis arbiteris
Omorjan Dejan 955345
Vykdomasis arbiteris
Notaros Krasoje 901636
Turnyro direktorius
Lazic Milorad
Organizatorius
NOVOSADSKI SAHOVSKI KLUB
Elo reitingas apskaičiavimas
Rating international
Vieta
Novi Sad ↗
Vidutinis amžius Elo reitingas
1817 / 35
Poros programos
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnyro informacija
Turnyras
NSK BLIC 19.10.2026.
Federacija
Serbija ( SRB )
datas
2026-10-19
Formatas
Šveicarija
Ratai
11
Laiko kontrolė
Žaibo šachmatai · 3 min. + 2 sec.
Pagrindinis arbiteris
Omorjan Dejan 955345
Vykdomasis arbiteris
Notaros Krasoje 901636
Turnyro direktorius
Lazic Milorad
Organizatorius
NOVOSADSKI SAHOVSKI KLUB
Elo reitingas apskaičiavimas
Rating international
Vidutinis amžius Elo reitingas
1817 / 35
Įėjimas
26

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Galutinė lentelė Po 11 Ratai

NSK BLIC 19.10.2026. · Galutinė lentelė Po 11 Ratai
Rankų№ŽaidėjasFEDElo reitingasTaškaiTB1TB2
11IMPopovic, Milan SSRB240297357,5
24Mladenovic, DusanSRB20958,572,553,25
32FMBulajic, RatkoSRB22738,572,552,25
46FMKokeza, MirkoSRB19998,57252,25
55Gatin, ArturSRB2034771,540
63Dokuchaev, AleksandrSRB2113759,537
711Ubiparip, JovanSRB18076,57133,5
810Aliabiev, BorisRUS1919674,537
99Tadic, AleksandarSRB1931669,530
1012Vukovic, Momcilo DSRB1773661,526
117Kurkin, AleksandrRUS19865,576,533,5
1213Ignjatovic, NenadSRB17645,562,523,75
1314Ivanovic, LonginSRB17295,550,520,5
148Sakovich, LukaFID1943566,523,5
1518Savic, UrosSRB1690562,521,5
1621Lipai, VjaceslavSRB166955117,5
1717Mokan, PredragSRB1697549,516,5
1824Rybintseva, OksanaSRB15464,555,519,75
1925Dragicevic, DjordjeSRB14894,550,517,5
2023Marinkovic, Ivan VSRB15774,546,515,25
2119Popovic, LazarSRB1689454,516,75
2222Pjetlovic, PetarSRB1597451,514,5
2320Kostadinovski, SlobodanSRB168445115,5
2416Pavlovic, RadivojSRB1718448,512,5
2515Nikolic, Milos LjSRB17283489,75
2626Glogovac, ViktorSRB0150,54,5
Pagal paskutinį ranką · 26 žaidėjai
Papildomi rodikliai ▾

TB1: Buchholz Papildomi rodikliai Įvairių (2023) (Partijų taškai) · TB2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

RankųŽaidėjasTaškai
2Mladenovic, DusanSRB · 2095 · № 48,5TB1 72,5 · TB2 53,25
3FM Bulajic, RatkoSRB · 2273 · № 28,5TB1 72,5 · TB2 52,25
11Kurkin, AleksandrRUS · 1986 · № 75,5TB1 76,5 · TB2 33,5
12Ignjatovic, NenadSRB · 1764 · № 135,5TB1 62,5 · TB2 23,75
13Ivanovic, LonginSRB · 1729 · № 145,5TB1 50,5 · TB2 20,5
14Sakovich, LukaFID · 1943 · № 85TB1 66,5 · TB2 23,5
15Savic, UrosSRB · 1690 · № 185TB1 62,5 · TB2 21,5
18Rybintseva, OksanaSRB · 1546 · № 244,5TB1 55,5 · TB2 19,75
20Marinkovic, Ivan VSRB · 1577 · № 234,5TB1 46,5 · TB2 15,25
21Popovic, LazarSRB · 1689 · № 194TB1 54,5 · TB2 16,75