Turnyro centrasBaigta#1522073

Torneo dominical Caballeros Del Rey 3+2 apertura obligada

Meksika ( MEX )Cd. Juárez Club Caballeros del Rey2026/09/27 – 2026/09/27Šveicarija · 8 RataiMeksika ( MEX ) · Cd. Juárez Club Caballeros del Rey09/27 – 09/27Šveicarija · 8 RataiŽaibo šachmatai · 3+2Vidutinis amžius Elo reitingas / amžius 1777 / 2616 žaidėjų

Turnyro atnaujinimo duomenys: Žaidėjo duomenys. Kai kurios dalys laikinai nėra prieinamos.

Pagrindinis arbiteris
Lic. Fernando De Los Reyes
Turnyro direktorius
—
Organizatorius
—
Elo reitingas apskaičiavimas
-
Vieta
Cd. Juárez Club Caballeros del Rey ↗
Vidutinis amžius Elo reitingas
1777 / 26
Poros programos
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnyro informacija
Turnyras
Torneo dominical Caballeros Del Rey 3+2 apertura obligada
Federacija
Meksika ( MEX )
datas
2026-09-27
Formatas
Šveicarija
Ratai
8
Laiko kontrolė
Žaibo šachmatai · 3+2
Pagrindinis arbiteris
Lic. Fernando De Los Reyes
Turnyro direktorius
—
Organizatorius
—
Elo reitingas apskaičiavimas
-
Vidutinis amžius Elo reitingas
1777 / 26
Įėjimas
16

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Galutinė lentelė Po 8 Ratai

Torneo dominical Caballeros Del Rey 3+2 apertura obligada · Galutinė lentelė Po 8 Ratai
Rankų№ŽaidėjasFEDElo reitingasTaškaiTB1TB2TB3
11Martinez Molina, Carlos AlbertoMEX22126,503527
22Martinez Castaneda, AllanMEX2118603828,5
315Leal Garcia, Edgar AlexysMEX1680602721,5
44CMVargas Pereda, Jesus ManuelMEX19385,504131
55De Los Reyes Robles, Fernando JavierMEX1929502519
610De Los Reyes Balandran, Cristian GabrielMEX17204,503223,5
73Garcia Garcia, AngelMEX2111404131
89Ortuno Salcido, Luis AlbertoMEX1729403829
916Leal, Garcia Irving FernandoMEX1498403325,5
1012Vazquez Nunez, Obed AlfredoMEX16373,503325
1111Estrada Reyes, AlejandroMEX17073,502417
126Garcia Garcia, Jose AntonioMEX1791313526
1313Cossio, RodolfoMEX0322720
147Campero Medina, Mario MauricioMEX17791,503324
158Silva Pompa, Aaron DavidMEX1779103224,5
1614Zepeda Ramos, LeonardoMEX0101610,5
Pagal paskutinį ranką · 16 žaidėjai
Papildomi rodikliai ▾

TB1: Tiesioginis susitikimas (DE) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Median1)

RankųŽaidėjasTaškai
7Garcia Garcia, AngelMEX · 2111 · № 34TB1 0 · TB2 41 · TB3 31
11Estrada Reyes, AlejandroMEX · 1707 · № 113,5TB1 0 · TB2 24 · TB3 17
13Cossio, RodolfoMEX · 0 · № 133TB1 2 · TB2 27 · TB3 20
15Silva Pompa, Aaron DavidMEX · 1779 · № 81TB1 0 · TB2 32 · TB3 24,5
16Zepeda Ramos, LeonardoMEX · 0 · № 141TB1 0 · TB2 16 · TB3 10,5