Turnyro centrasBaigta#1520733

Intra UANL 20 + 5 Preparatoria Varonil Avanzados

Meksika ( MEX )2026/10/17 – 2026/10/17Šveicarija · 5 RataiMeksika ( MEX )10/17 – 10/17Šveicarija · 5 RataiVidutinis amžius Elo reitingas / amžius 1262 / 1630 žaidėjų

Turnyro atnaujinimo duomenys: Žaidėjo duomenys, Istorinė Turnyrinė lentelė. Kai kurios dalys laikinai nėra prieinamos.

Pagrindinis arbiteris
—
Turnyro direktorius
—
Organizatorius
—
Elo reitingas apskaičiavimas
-
Vieta
—
Vidutinis amžius Elo reitingas
1262 / 16
Poros programos
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnyro informacija
Turnyras
Intra UANL 20 + 5 Preparatoria Varonil Avanzados
Federacija
Meksika ( MEX )
Vieta
—
datas
2026-10-17
Formatas
Šveicarija
Ratai
5
Laiko kontrolė
—
Pagrindinis arbiteris
—
Turnyro direktorius
—
Organizatorius
—
Elo reitingas apskaičiavimas
-
Vidutinis amžius Elo reitingas
1262 / 16
Įėjimas
30

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Galutinė lentelė Po 5 Ratai

Intra UANL 20 + 5 Preparatoria Varonil Avanzados · Galutinė lentelė Po 5 Ratai
Rankų№ŽaidėjasFEDElo reitingasTaškaiTB1TB2TB3
11Rodriguez Reyna, SebastianMEX17834,501610
22Barbosa Ryzhevska, Maximiliano StanislavMEX1748401710,5
315Cabello Lopez, Diego AlbertoMEX04016,59
49Silva, Martinez Alan SahidMEX16184015,59,5
54Flores Perez, Juan JoseMEX17254014,59,5
629Torres, Lima Jose AbrahamMEX03,5014,510
76Rodriguez Villarreal, SebastianMEX16873016,510
830Zavala Hernandez, Alan UbaldoMEX03014,59
923Gonzalez Rios, Aldo DAnielMEX030148
105Romero Gonzalez, Ramses AlejandroMEX17013013,58
1111Martinez, Escalera Ernesto AbinadiMEX154130125
128Dominguez Sanchez, Juan DanielMEX16253011,56,5
1325Mendoza, Sandoval Brandon AzaelMEX0309,55
1427Rojas, Rodriguez David EliseoMEX0309,54,5
1513Beltran Bautista, SebastianMEX020149
1610Ramirez, Hernandez Olaf AmirovMEX15502013,59
1712Lerma Alanis, Jonathan GaelMEX15402013,58
1821Garza Mozqueda, KevinMEX020138
1928Saldana Rivera, JancarloMEX0209,55,5
2019de Leon Ortiz, MauricioMEX01,5012,58
2120Garcia Sauceda, SebastianMEX010139
2217Carvajal Charles, Saul HiramMEX010138
2322González Mota, Eliud AbrahamMEX010106
2414Bustamante Polito, Axel EfrenMEX0006,53
253Aldape Aleman, Jaime GiancarloMEX17290000
267De, La Cruz Manuel Jonatan ArielMEX16260000
2716Carillo Perez, Miguel AngelMEX00000
2818Castillo Campos, Luis AntonioMEX00000
2924Mendoza Aguilar, MarcosMEX00000
3026Ramírez Hernández, Fernando Aarón EliseMEX00000
Pagal paskutinį ranką · 30 žaidėjai
Papildomi rodikliai ▾

TB1: Tiesioginis susitikimas (DE) · TB2: Buchholz Papildomi rodikliai Įvairių (2023) (Partijų taškai) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Median1)

RankųŽaidėjasTaškai
5Flores Perez, Juan JoseMEX · 1725 · № 44TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 9,5
6Torres, Lima Jose AbrahamMEX · 0 · № 293,5TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 10
18Garza Mozqueda, KevinMEX · 0 · № 212TB1 0 · TB2 13 · TB3 8
19Saldana Rivera, JancarloMEX · 0 · № 282TB1 0 · TB2 9,5 · TB3 5,5
20de Leon Ortiz, MauricioMEX · 0 · № 191,5TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 8